Uff jak gorąco

24567

Komentarz

• Lato w gorach (miejsce akcji Lenggries/Fall):

temperatura: 38°

zaczyna piec slonce, tak naprawde przypiekac

10 minut pozniej - grad, ale taki mega, auuu!

nastepne 10 minut pozniej- po gradzie, slonce znowu wychodzi, temperatura 21°

8-}
  • A ja uwielbiam to lato!
    Jak i rowniez sniezna zime.
    Piekne jesienie i pachnace wiosny.
    :-D

o. Moje tabletki dzialaja:-D
  • U nas dopiero teraz okna pootwierane, miło wyjść, chłodek, mmmmmmmmmmmmm....
  • Narzuta uprana nam wyschła w godzinę chyba...
  • Ja wczoraj z podziwem patrzyłam na pielgrzymke na Jasną Górę (chyba lubelską), która przechodziła prawie pod moimi oknami, było ok. 16, żar lał się z nieba, a oni szli, spiewali, wieźli na wózkach osoby niepełnosprawne.

Naprawdę szczerze ich podziwiałam
  • Jak sobie przypomnę,że 8 razy szłam w pielgrzymce,to nie wiem,jak to było możliwe 8-X
  • Omg
    Nad jeziorem upał byl znosny
    Tutaj w domu jest nieznosnie
    :-S
  • ja nad Baltykiem. 23 stopnie w dzien a w nocy 15. Ma byc ovhlodzenie.
    --------------
    @kluska: moja Mama mieszka w Gdyni: tydzień temu mówiła, że jeszcze nie mieli tego lata upalnego dnia... a wiele dni jest wręcz chłodnych:)

Jakże jej zazdroszczę:)
  • edytowano sierpień 2015
    @jukaa ,
    U mnie temeratura morza ...33 stopnie :D
    Baseny to jakby sie w herbacie kapac :)
    Kocham lato :bz
  • Dzieki Ci Boże za tego, co wymyślił wichurę( wiatraki)
    I za meza, ze mi kupił
  • Strasznie na mnie działa ta temperatura
  • My dziś po samymi prześcieradłami spaliśmy wszyscy do tego nalot komarów.Mąż wkoło zabijał je.
  • W nocy było tak ciężko spać, ale.......

nareszcie zagrzmiało,popadało i JEST CHŁODNIEJ !!!\
    Co za cud,mąż akurat wyjechał, to mi znacznie życie ułatwi.Bo wczoraj się bałam jak do kościoła się dotelepię.
  • edytowano sierpień 2015
    U nas ani jednego komara.Spałem na tarasie drzwi do domku otwarte.Ale w nocy przywędrował brzydki kotek i wszedł do środka więc trzeba było wejść do domu i zamknąć niestety drzwi.Jest super uwielbiamy upały.
  • @Prayboy bo Wy wielkom mieście :P
  • Nieee... na wsi już drugi miesiąc
    Taniej wychodzi.
  • Byłam w Gdyni niemal 3 tyg. i upałów nie było. Mieliśmy za mało cieplejszych ubrań, dzieci czasem marzły, od morza wíaĺ wiatr lodowaty. Za to tu nie tylko upał, ale i festiwal, od tygodnia śpiewy i tańce do 2 w nocy, spać nie ma jak, dzieci sie skarżą... Okna nie zamknę bo i tak się dusimy z gorąca. Śpimy bez przykrycia.
  • @Agnieszka , przenoszę się do ciebie! Nie potrzebujesz gosposi? Jestem grzeczna, umiem gotować i nie halasuje ;-)
  • Zazdroszczę,u nas najzimniejsze lato od kilkudziesięciu podobno lat.
    I najbardziej deszczowe.

• U nas dzisiaj 24 stopnie, słońce za chmurami. Czuje ze żyje
  • Ja z tych ciepłolubnych, ale ostatnio nawet mi jest trochę za ciepło. Inaczej się znosí upały na wsi... W mieście są dużo bardziej dokuczlíwe. Chyba, że trzeba iść w pole.
  • Czapki obowiązkowo, rękawice dopiero mój mąż wyciąga...

Co za pogoda...
  • @Jukaa,
    od zaraz :) kiedy tylko masz ochote >:D<
  • W PL Centralnej trochę zelżało...ale wraz z ustaniem afrykańskiej równej pogody obniża mi się nastrój, chyba zmiana pogody idzie, coś powiewa...
  • Ah ,u nad dzisiaj 44` nie wiem ile w cieniu :D ale pogralismy 3 godz w beach volley'a na plazy z Niemcami glownie,chyba zaczynam ich lubiec :) to juz drugi turnus w tym roku fajnych ludzi a przede wszystkim dobrze graja ,mamy miec caly tydzien taki cieply :P
    Ostatni :( trzeba bedzie wracac do realu :(
  • Zazdroszczę @Agnieszka. My nawet na żadne wakacje nie mogliśmy w tym roku wyjechać. I dzieciaki siedzą w domu, bo za zimno im wyjść...
    Zrobimy jakiś spacer ok. pół godziny i mamy dość...

• Siedzielismy do pozna (dopiero wrocilismy) na festiwalu, a potem w ogrodku pizzerii, nad rzeka. 32° ciepla u nas i jednoczesnie obserwowalismy mega pioruny i burze w gorach, tak od wysokosci 2100 walilo z efektami filmowymi. Odlotowy widok, niesamowity!
  • Jakże się cieszę żem nie w ciąży!
  • Oj cudownie jest,
    Nie ma co narzekać
    Za chwile zrobię sie szaro, buro i ponuro wtedy mozna narzekać :)
    Trzeba sie cieszyć z ciepła, ze slonca i korzystać ile sie da :)
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.