Uff jak gorąco

12357

Komentarz

• Zależy, w jaki sposób pójdą szczeliny złamania- czy doprowadzą do przerwania całkowitego, częściowego czy tylko ucisku rdzania. Zależy też od wysokości złamania. Do C4 jest porażenie czterokonczynowe bądź poszkodowanym się dusi na miejscu.

• Bea
    edytowano sierpień 2015
    @AgaMaria, ja mam kolektory. Co chcesz wiedzieć?

Upał niemożebny jest.
    Słońce wypaliło niemal wszystko. Nawet ziemniaki pod ziemią marnieją :(
    Susza, susza.

@Ojejuju, niby fajnie mieszkać w chłodnym lecie i ciepłej zimie ale...

robactwo by nas po prostu zjadło. W zeszłym roku zimy nie było i już widać efekty
  • A my wróciliśmy właSnie z Polski i płaczemy z żalu na myśl o upalnej pogodzie. Wczorej lało cały dzień, idac na chwilę do ogródka włożyłam zimową kurtkę:-(
  • Woda w kranach pojawiła się po południu. Możemy kąpać dzieci ;;)
  • Dzis z mojego ogrodkowego natrysku leciala ciepła woda..choc jest podpiete do zimnej... >:)
  • U nas mocno padało wieczorem
    uff
  • W Poznaniu straszna burza
  • Burza była solidna, fakt. Ale dobrze, że padało-od 3,5 tygodnia nie było prawie deszczu (jakiś mini deszczyk spadł parę dni temu), a dzisiaj prawie 4 godziny lało!
  • Tak, potwierdzam, burza z silny wiatrem, zwiewalismy z jeziora z grzmotami w tle ;).

a dzis piekne slonce, zapowiada sie cieply, sloneczny dzien, to dobrze, bo wycieczke zaplanowalismy :).
  • u nas tylko burczało. Deszczu ani kropelki :(
  • u nas też nic :(
  • U nas pada od dwóch dni. Przyjemnie się zrobiło choć susza nadal. Porzeczka mi liście rzuciła suche ale już jej nowe pąki rosną. Tyle dobrze że nie umarła. W zeszlym roku drzewa się uginaly od śliwek na placu zabaw. Teraz zaledwie na kilku gałązkach widzę. To samo z jabłkami. Szkoda bo w zeszłym roku wyzbieralam i pyszne powidła i przecier jablkowy wyszedł. Za to ponoć urodzaj na winogrona i pyszne wino będzie z tego rocznika. Niemniej szaro i deszczowo. Ale ok 20 stopni więc do kurtek nam daleko.
  • U nas dziś brak slonca
    Jakby na deszcz szło
    Wczoraj pogrzmialo ale tradycyjnie u nas pokropiło choć w centrum kałuże spore były

Dziwnie sie czuje z taka pogoda
    Chce slonca!
  • @hipolit, bo ci napiszę, co sobie możesz z tym słońcem zrobić.
  • Ja też chcę, Pan Bóg się pomylił - miałam mieszkać na Karaibach!
  • edytowano sierpień 2015
    Dla Poznania i okolic ostrzeżenie prEd nawałnicami
  • Sobota była w piątek.
  • Jesien!
    Liscie leca z drzew i zimno. Tzn. nie jakos obiektywnie zimno, ale po upalach czuje sie jak po powrocie z wakacji na poludniu.
    Googluje, jak cieplo nalezy sie ubrac na lot balonem.
  • My dziś plażingowaliśmy w Olsztynie, z dziadkami.
    Deszczu niet :((((((
  • @Aga lot balonem @-) ? Super ! :)
  • No bylo super! Tzn. mnie z mala w tym balonie nie bylo, ale towarzystwo zachwycone
    chociaz pogoda byla juz srednia (i widocznosc przez to tez). Moj wujek swietowal tak okragle urodziny, bardzo fajny pomysl!
    Natomiast na urodziny pierworodnej przewidziany wypad namiotowy i rafting po rwacej gorskiej rzece (i tego nie odpuszcze, dla maluchy opieka zapewniona). Sledze z niepokojem prognoze pogody, bo dzisiaj jesien doskonala i leje.
  • Podczas naszych krótkich upalnych wakacji atrakcjami były dwa skanseny - w środę odbyliśmy wycieczkę kolejką wąskotorową z Sochaczewa i podziwialiśmy stare lokomotywy, wagony, derezyny, a wczoraj obejrzeliśmy zabudowania starej wsi łowickiej w Maurzycach koło Łowicza, obydwa skanseny warte, by się tam wybrać! :)
  • @Aga
    u Was leje, a do nas jeszcze nie dotarło.
    W naszej okolicy burza była taka tylko strasząca z soboty na niedzielę błyskało się na pół nieba, ale deszczu niewiele.
    I dalej jest duszno, i susza.

Modlimy się dalej o deszcz

ale jakoś się nie zanosi.
  • ma wrócić
    ciepełko :D
  • @InSpe, oby wrocilo :) bo stwierdzam ze jednak juz za potem cieknacym po tylku sie stesknilam ;)
  • I oby trwało jak najdłużej :D
  • Oby już nastała piękna, dłuuuga polska złota jesień.
  • A ciepełko i przyjemnie to było przez ostatanie dni, powyżej 29 stopni to jest ukrop, upał, masakra-nie ciepełko.
  • @katarzynamarta

:))
    Lubię ciepło...... gorąco....... upały
    Może mnie grzać nawet od środka :))
  • Maurzyce fajne :), bylam kiedys.
    @Skatarzyna, jakbyscie sie w okolice poznanskie zapuszczali, szeroko pojete, to fajna jest przejazdzka waskotorowka od Gasawy, przez Biskupin (warto zwiedzic), Wenecje (muzeum Kolei Waskotorowej, swietne, duze), potem dalej mozna jechac waskotorowka do Znina :).
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.