«13

Komentarz

• Jeszcze nie zajrzałam, ale odpowiedź pcha mi się na klawiaturę: nie, JKM nie powinien mieć więcej dzieci ;))
  • a kto bogatemu zabroni?
  • "Ekolodzy" :P
  • Ale ałtorytet :-& Według przykładu Korwina to panowie wymieniając co jakiś czas na nowszy model to i 40 dzieci mogą się doczekać.
  • edytowano listopad 2015
    Peem tak

Po ostatniej wypowiedzi publicznej
    W kontekście "500 złotych na dziecko "
    O ludzkich śmieciach , jak to się ludzie za te kasę będą rozmnażać
    Straciłam szacunek do tego pana
    i nic go nie podniesie
    Żadne wzniosle hasła

Za każdym razem gdy pojawia się hasło "becikowe " wcześniej
    Teraz "500 na dziecko "
    Pełno krzykaczy w necie , którzy obrażają, plują i straszą jak to się ludzie za te kasę będą teraz rozmnażać ( zwłaszcza patologia )

Becikowe miało już być tym Armagedonem
    Niestety Ci obrazani ludzie wtedy , nie zrobili tego

Teraz tez tak będzie
    A obrażają innych krzykacze, że głowa mała

Dla mnie ten pan jest skończony

Wzniosłe idee juz mnie nie ruszają od tego pana

Dla tych co to uważają , że "przepieprzają ich kasę "te patologie
    Współczuję znajomości , ja takowych nie mam
    A moralnie ten pan autorytetem dla mnie żadnym
    Zresztą , zakłóca mi fonię, nie powinno się puszczać wypowiedzi pana z wyraźną wadą wymowy, że względow estetycznych dla moich uszu
    :P
  • a ja się zgadzam z tym co mówi JKM; to prawda, że język, którego używa jest daleki od ogładzonego i poprawnego, ale w gruncie rzeczy ma rację - koncept rodziny zmienia się, niestety; my kobiety próbujemy swoich sił czasem, ale nie zawsze, w miejscach, w których nie powinnyśmy, zamiast skupić się na tych aspektach, co do których mamy pełną wiedzę i intuicję; wbrew temu, co niektórzy starają się pokazać, nie jest z nami kobietami tak źle - prosty przykład z życia wzięty - mój brat nie był w stanie zameldować swojego newborn baby w mieszkaniu, w którym aktualnie jest (abstrahując od tego, czy warto to robić czy nie :) ), bo jego żona, matka dziecka, jest zameldowana gdzie indziej; tylko ona może przemeldować swoje dziecko
    a 500zł na dziecko - JKM też ma rację, tylko znowu język, którego użył na pewno wielu osobom może nie odpowiadać; osobiście wolę, żeby mąż miał szansę te dodatkowe pieniądze sam zarobić, tj. żeby jego pensja była adekwatna do pracy jaką wykonuje, a nie czekać na 'łaskę' państwa, bo i tak to są wszystko nasze, podatników, pieniądze; lepiej uczyc dzieci przedsiębiorczości niż wpajać pogląd - należy mi się, państwo mi da - to jest zniewalające
  • Mam gdzieś te pieprzone pieniądze
    Ani to mój pomysł ani o nich nie myślę
    Nie upoważnia to w żaden sposób do obrażania ludzi
    Zwykle obraża się wielodzietnych
    A oni akurat są ostatnimi beneficjentami tych pieniędzy

Nota bene tych pieniędzy " 500 na dziecko " w ogóle realnie nie ma , nikt nie dostaje
    Natomiast szambo jakie się wylewa obrażając ludzi jest darmowe i za friko dla każdego
    I wiele korzysta

Dobrze jeden pan skomentował na fejsie

Powinien być akt zbiorowy do sądu za obrażanie od wielodzietnych

Może ma rację
    Bo znoszenie komentarzy tego typu to trochę jak przyzwolenie na to
    A jako kobieta spełniam się w swojej roli od bardzo dawna @blaekie
    I spełnia się w niej całe mnóstwo kobiet
    A jeszcze więcej by chciało ale musi siedzieć na tej kasie w markecie

I jeśli te 500 ma im choć trochę ulżyć
    To nie będę przeciw
  • I jeszcze myślę sobie że te pretensje o dawanie pieniędzy to kierować do pomysłodawców i wykonawców
    A nie do ludzi
    Bo każdy normalny człowiek chciałby żeby w jego kieszeni były pieniądze , które zarabia a nie które państwo ma łaskawie zostawi lub da
    To jest jasne
  • @Malgorzata, ja nie mam pretensji do ludzi o dawanie pieniędzy
    A co do kobiet, które siedzą na kasie, bo muszą, no cóż, niby tak, ale ja nie do końca zgadzam się z tym
  • Poza tym, co kto robi, jego rzecz; jak ktoś chce niech bierze te pieniądze, jeśli to w ogóle będzie możliwe.
    A dla mnie fakt pozostaje faktem, że, szczególnie w Polsce, myślenie i postępowanie niezgodne z ogólnie przyjętym zawsze będzie odbierane jako negatywne.

• JKM jest głęboko zdemoralizowanym typem. Jest zbyt mądry, żeby po prostu palnąć coś takiego. On to mówi z absolutną premedytacją i to dopiero ujawnia jego moralne dno.
  • dziwię się jak łatwo ulegacie medialnym manipulacjom! czy ktoś przeczytał podlinkowany art.?
  • demoralizujący to jest socjalizm
    @Malgorzata: Po ostatniej wypowiedzi publicznej w kontekście "500 złotych na dziecko "
    o ludzkich śmieciach , jak to się ludzie za te kasę będą rozmnażać straciłam szacunek do tego pana i nic go nie podniesie, żadne wzniosle hasła.

Jak na Twoją inteligencję, to i tak stało się to bardzo późno:) Ale, jak ludowa mądrość rzecze (ja z prostych chłopów): "lepiej późno niż wcale" :)
  • @TecumSeh

Co byś mógł spać spokojnie

Nigdy nie głosowałam na tego pana

I po tej wypowiedzi Jego
    Mogę napisać
    Wiedziałam :)
  • Ogladalam na zywo program tv w którym jkm wypalil ten zenujacy tekst.
    Jest facet żenujący nawet jeśli co innego mial na myśli. Nie pierwszy raz zresztą.
  • @Malgorzata: Nigdy bym Cię o to nie podejrzewał:)

Acz przyznam że zdziwiłaś mnie, że dopiero po tej wypowiedzi, bo on takich kwiatków w biografii miał od groma. Od niego bije pogarda do ludzi - już samo to wystarczy. Ale ma i inne kwiatki, które go przekreślają, choć na pewno w wielu sprawach ma rację.

Moim zdaniem najlepiej JKMa podsumował Grzegorz Braun mówiąc: ja pana Janusza Korwina Mikke bardzo szanuję jako propagatora logiki, myśliciela i filozofa, ale z drugiej strony wiele jego wypowiedzi jest tak dalece poniżej jego inteligencji, że zapewne mamy tu do czynienia z jakąś grą"

• @Spioch, zgadzam się w 100%, o to właśnie chodzi, manipuluje się ludźmi 'dając' im pieniądze, zniewala i tworzy grupę ludzi bardzo podatnych na wszelkie takie socjalistyczne hasła
  • Jak rzadko zgadzam się z G. Braunem.
    Za jedno cenię J K-M
    Jako jedyny odważa się nazwać komunizm komunizmem.
    Nie znaczy to, że muszę go szanować.
  • =))
    I wyszło ze byłam / jestem fanką tego pana
    @TecumSeh

Otóż nigdy nie rozumiałam co ten pan mówi
    ( zaniedbania logopedyczne z dzieciństwa ma )

Po 20 latach dostał mi się w ręce program na piśmie
    Ale jednak wróciłam do słuchania Go w formie fonicznej
    Bełkot
  • zaniedbania logopedyczne?

Ostatnio słyszałam jak nazwał siebie wytrawnym mówcą ;-)
  • Demoralizacja to skutek uboczny, istotą jest programowy darwinizm społeczny.
  • @Spioch
    demoralizujący to jest socjalizm
    Co wcale nie wyklucza zdemoralizowania JKM.

@asiao
    Jest facet żenujący nawet jeśli co innego mial na myśli. Nie pierwszy raz zresztą.
    Problem w tym, że on z całą pewnością DOKŁADNIE tak myśli.
    W całej historii swej działalności, JKM miał pretensje do rzeczników prasowych UPR/KNP, że tłumaczą i łagodzą jego wypowiedzi. On właśnie to chce powiedzieć co mówi!

@MartynaN
    Jak rzadko zgadzam się z G. Braunem.
    Za jedno cenię J K-M
    Jako jedyny odważa się nazwać komunizm komunizmem.
    Nie znaczy to, że muszę go szanować.
    Dokładnie. Ludziom zdemoralizowanym może się zdarzyć powiedzieć coś mądrego, co niczego nie dowodzi.
  • Czy ja wiem ze do rzeczników prasowych.S na swoim profilu fb beznadziejne komentuje swoje beznadziejne wypowiedzi.
  • @MartynaN: Jako jedyny odważa się nazwać komunizm komunizmem.

Oj, wcale nie jedyny. Wspomniany Grzegorz Braun nie przebiera w słowach także.

@Malgorzata: I wyszło ze byłam / jestem fanką tego pana

Eee tam, wcale tak nie wyszło. Ja po prostu myślałem że straciłaś do niego szacunek znacznie wcześniej:)

Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.