Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Badanie dna oka u niemowlaka. Warszawa. Prywatnie

Możecie polecic jakis namiar?
Przegladam internety i nic nie moge znaleźc.
Dziecko 4mc

Komentarz

  • Haku, badanie dna oka robi zwykly okulista
  • :) generalnie to badanie jest traumatyczne jako dla matki
  • Nie kazdy okulista zrobi takie badanie u niemowlaka. Moj syn mial 2 miesiace i mial robione w szpitalu w Instytucie Matki i Dziecka na Kasprzaka. Zaden okulista z Lux Medu nie chcial sie podjac badania u tak malego dziecka. Badanie dna oka bylo przy okazji hospitalizacji wiec nie wiem jak wyglada sprawa jakbys chciala tak "z ulicy" konsultacje.@Haku
  • mam nawet skierowanie na nfz ale ponoć trzeba szybko :|
  • w CePeLeku robią, ale Krzysztof juz kilka lat tam nie pracuje, rozejrzy się.
  • W cepeleku trafilusmy na lekarkę jedyna chyba dziecieca tam, co u 6 latka dna nie zbadała i jeszcze pikrzykiwala na niego. Poprzedni okulisci badali mu dno bez problemu,
  • My robiliśmy w fundacji Zdrowie w Miedzylesiu. Lekarka ujęła mnie tym, że nie pozwoliła dziecku płakać. Oznaczało to badanie w czasie karmienia piersią.
  • Bukała-Mroczek Anna

    czy

    Chipczyńska Barbara
    ?
  • B. Chipczynska. Tej drugiej lekarki nie znam.
  • dzięki! Z takimim maluchem da u niej radę?
  • Ja mam namiary na Poznań jak by ktoś chciał.
  • Dr seroczynska i dr hautz ( jest super od retinopatii wcześniaków)
    Super specjaliści ale gdzie przyjmują prywatnie nie wiem bo konsultowalam tylko w szpitali
  • Myślę, że na pewno. My w pierwszym roku życia robiliśmy to badanie dziecku 2 albo 3 razy. Podejście dr super.
  • taki wątek znalazłam wielodzietni.org/discussion/22795/okulista-warszawa

    my z niespełna rocznym S.byliśmy u polecanej w ww. wątku dr Olgi Bartha -na NFZ w Dziekanowie Leśnym i było bezproblemowo i spokojnie (co prawda czas około świąteczny 30 grudnia czy jakoś tak). Może warto tak czy inaczej sobie gdzieś termin na NFZ zarezerwować, zawsze będziesz miała porównanie ;)
  • nie wiem jak dr Bartha na wcześnaikach ale na zezie się nie zna, mimo, że to poradnia zeza, dwa lata lecznia w plecy
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.