Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Perfekcyjna Pani Domu

13

Komentarz

  • a my w jadalni mamy duży stół na żeliwnych nogach, takich jak ogrodowe :)
  • @Marcelina ją robilam łańcuch z gwiazek wycinanych foremkami do cista ze skórki od cytrusów ładne i super zapach
  • O, fajny pomysł!
  • A nie zwija się kiedy wysychają skórki?
  • @anjaniebieska, @minka, @uJa - co to sa placki miodowe? tudzież ciasto miodowe.. bo brzmi pysznie :)
  • najlepsze w miodowniku jest to, że TRZEBA zrobić go kilka dni wcześniej :)
  • mam w domu troche miodownika, wpadajcie dziewczyny, chetnie sie podziele :)
    to nie jest miodownik na Swieta :)
  • @MonikaN - to daj przepis :) bo ciasto mi się spodobało :D a musze właśnie zrobić coś wcześniej ;)
  • Nie mam przepisu, zostało nam po bankiecie Artura.
    @mańka zrobiła :). Przepyszne!!!!
  • @Sylwunia trochę się zwinely ale ją robilam małe gwiazdki
  • O dzięki @zapominajka :)
    To faktycznie zacny pomysł :)
  • To ja jeszcze wrócę do ozdób choinkowych
  • edytowano grudzień 2015
    Ja zamierzam nauczyć się na szydełku robić bombki i rożne gwiazdki, ale na przyszłe święta.
    W tym roku już nie dam rady.
  • Jak wywabić flamaster do malowania t-shirtów (chyba ze swej natury nieusuwalny) z białego poliestrowego obrusu? 8-}
  • taki płyn cudowny mam
    płyn do usuwania plam
    takim płynem się posiura
    znika plama
    a jest DZIURA!


    wypalić! >:)
  • jeszcze można więcej domalować, żeby było ładniej :)
  • Rozpuszczalnikem? Zmywaczem do paznokci? Te pisaki się utrwalają po prasowaniu wiec jak nie prasowalas to próbuj.
  • Moczy się od wczoraj w odplamiaczu, popróbuję wszystkiego :)
  • Wiecie co, to zrobiła najmłodsza córka, to jest dziecię 5l któremu wszystko musi się zdarzyć, takie rzeczy ( ten obrus to "pryszcz" )które znałam tylko z opowiadań zdesperowanych rodziców i trochę nie wierzyłam. Przy starszej trójce nie było nic zepsutego , pobazgranego, no, zero szkód , a teraz @-) choć trzeba przyznać dawno nie było jakichś atrakcji w jej wykonaniu, dorasta chyba.
  • Poratujcie!
    Czym usunąć plamę z benzyny?
    Ciemne portki typu materiałowego. Yyyh. Nowe.
    dzięki!
    k.
  • ludwik lub inny płyn odtłuszczający
    natrzeć ludwikiem i do pralki , prac w proszku do prania nie w płynie do prania-bo słaby
  • Próbowałaś płynem do naczyń? Zmocz plamę wodą, polej płynem i wetrzyj lekko. Odczekaj i wypierz normalnie.

  • Lub natrzec mydelkiem galasowym ( żółciowym ). Bywa fajne w lidlu, w płynie ze szczoteczka na zakrętce. Stale dostępne w rossmanie, w kostce.
  • Sok z cytryny i plyn do naczyn
  • Dzięki. Będę próbować.
    k.
  • Możecie polecić jakiś sklep oprócz ikei, który ma funkcjonalne zamykane i najlepiej zgrabne kosze do segregacji śmieci?
    Kupujecie może w ilościach hurtowych mydło w płynie biały jeleń i ewentualnie proszek? Gdzie można dostać taniej?
    Jestem też ciekawa czy proszek Wam wszystkie plamy dopiera, czy jest raczej słabszy?
    Szampony kupujecie kilka rodzajów czy jeden dla całej rodziny? 
    Lubię robić takie zakupy na zapas i się zastanawiam gdzie robić takie zakupy :)

    Podziękowali 1wiesia
  • skad sie przy dzieciach bierze ciuchy bez plam wielkich? wczoraj przy okazji ewangelizacji bylismy na wyczekanych lodach.. rozmiekniety rozek i determinacja tosi w nieoddawaniu mamie loda do ratowania bo jej zjem.. biala koszulka spodniczka i buty nowe.. ww czekoladowym.lodzie.. (i moj zdarty ze skory od zapierania palec).. faustynke tylko dziadek wybrudzil truskawkowym.. ale zeszlo
    Podziękowali 2Dot Hope
  • od plam mam mydło odplamiające z rossmana a porszek kupuję niemiecki Persil Megapearls do białego (choć piore w nim wszystko) (choć tani nie jest ale starsza mi na długo) prawie wszystko się dopiera.
    Podziękowali 3mysikrolica Weronka madzikg
  • @Mafja, to mydełko, o którym pisze @Aneczka08, jest super na takie plamy. Albo też na takie po kupie, których się nie zaprało od razu. Rewelacja
    Podziękowali 1MAFJa
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.