Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Wrocławiu, jesteś gotowy na mój przyjazd?!

1235

Komentarz

  • @kobieta jakbyś jeszcze potrzebowała jest w Trzebnicy dr. Ambicka Ciba. Wiem, że przyjmowała w Promyku Słońca. 
  • @MamaWeroni ;

    dzięki.mnie terminy gonią, bo jestem w Pl na kilka tygodni więc zobaczymy gdzie się uda.
  • @manna ;

    napisali że rejestracja we wtorki i czwartki.Znalazlam numer komorkowy na jednej ze stron. Będę prawie miesiąc więc mam nadzieję, że się uda. Jeszcze raz dzięki za namiary
  • tym razem poszukuję dobrego endokrynologa we Wrocławiu co na wysoki cholesterol nie będzie wciskał statyny i przynajmniej spróbuje poleczyć niedoczynność tarczycy.
  • @manna ;

    dla mnie tym razem
  • Drogie Wrocławianki, potrzebuję pomocy.

    Otóż w maju wybieram się z córką na 3 dni do Wrocławia. W sobotę 20 maja bardzo bym chciała pójść do opery. Sama. Chyba, że któraś w Was miałaby ochotę mi towarzyszyć ;)
    I tu moja prośba o pomoc. Będę potrzebowała opiekunki do córki (7 lat), która zostanie z nią w hotelu na te 4 godziny (18-22 mniej więcej). Hotel gdzieś w centrum, jeszcze nie zarezerwowałam, ale pewnie blisko dworca. Może mogłybyście mi podesłać kogoś zaufanego? Może Wasze córki by mogły? Oczywiście odpłatnie.
    Będę wdzięczna za odzew. 
  • Chętnie. Tylko muszę zobaczyć odległości. Wieczorem to w sumie taksówką będę mogła ją odebrać. 22 z kawałkiem nie będzie za późno? 
  • Napiszesz mi na priv. gdzie mieszkasz? 
  • A może byśmy się spotkali we Wroclawiu? 
    Mam zaległe i chętnie bym się wybrała na wycieczkę :-)
  • Wrocławianki, nadal poszukuję kogoś zaufanego, kto będzie mógł zostać z moją córką w hotelu wieczorem 20 maja. 
  • @Lila, a moze Ruda?
  • O, do Was bliżej i nawet dobry dojazd jest. Ale nie wiem czy wypada angażować kobietę w zaawansowanej ciąży. Może jeszcze Lila się odezwie ;)? Dzięki za odzew. Dwie opcje to już coś.
  • Poławiacze pereł. Bardzo rzadko w PL wystawiane, dlatego jedziemy aż do Wrocławia 
  • Wybieram się w długi weekend z trójką- 14,10,7 
    Może jakiś  spacer w towarzystwie na plac zabaw ?

    I pytanie -miękkie, wygodne buty dla córki do 1 Komunii potrzebuję kupić 
    Gdzie najlepiej szukać? 
  • to super
    jak już wszystko zgram i okaże się,że jadę, to się odezwę
  •  dotarłam dziś wieczorem i jestem do jutra


    rano chciałabym do zoo
    potem plac zabaw jakiś
    pozno daję znać ale z perypetiami jechaliśmy
    @manna
  • A ja planuję przyjazd z dzieciarnia 17 mają na 2 dni
  • @Aneczka08 a my właśnie wróciliśmy z Wro. Szkoda.
  • Drogie Wrocławianki, w kwietniu pisałam wstępnie, że będę potrzebowała Waszej pomocy. Przyjeżdżamy do Wrocławia z córką w najbliższą sobotę na 3 dni i będę potrzebowała, aby się ktoś nią zajął w sobotę od 18 do 22. Albo u siebie w domu albo w hotelu (koło dworca). Zresztą tak byłoby najlepiej bo poszłaby wcześnie spać. Do @manna mamy trochę daleko, @kuria domowa  ma tp i nie będę miała sumienia jej wykorzystywać. @Lila, może Wy lub Twoja córka mogłaby posiedzieć z moją  bezproblemową 7 - latką ;)? Z góry dzięki za odzew. 
  • Podbiję sobie wątek...
  • @Elunia byłoby super. Potrzebuję opieki od 18.20 mniej więcej. Do 22. Odpłatnie oczywiście ;)
  • Dziękuję Ci bardzo. Zadzwonię wieczorem, to uzgodnimy co i jak. 
  • jutro w ramach rozpoczęcia roku szkolnego (ED ;) ) będę z moją piątką nawiedzać wrocławskie zoo - od rana - w sumie nie wiem ile to standardowo zajmuje - ale pociąg powrotny mamy o 18:39 - więc może ktoś byłby w pobliżu i chciał się spotkać :)
  • no niestety aż tak od rana się nie uda - i tak pociągiem jedziemy od 7:30 - i chyba ok 10 będziemy w zoo...
  • My byliśmy rok temu we wrześniu właśnie w poniedziałek, przyjechaliśmy trochę po otwarciu i było puściutko.
  • No niestety spodziewam się że dzisiaj nie jest za dobry dzień na spotykanie... ale co mi szkodziło zapytać :)
  • edytowano wrzesień 2017
    @Wela, a czy będziecie po południu gdzieś w centrum miasta? :)
  • Kończymy zoo...  pewnie za ok godzinę będziemy na dworcu, ale zmęczona jestem... pewnie skończymy w MD na frytkach albo coś w tym stylu ale już na dworcu, bo widzę że chłopaki jak usiądą to ich nie ruszę... ;) i tam poczekamy na pociąg
    Podziękowali 1Malena
  • Jutro wyruszamy do Wrocławia z 2, 4 i 6 latkiem
    Trochę mamy pomysłów.
    Chętnie je się też z kimś pobawimy.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.