Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

mBank - szybka pomoc.

Kochani,

Szukam pilnie kogoś kto ma konto w mBanku i może mi na chwilę przesłać 200,- zł.

Muszę się pilnie wykazać wydrukiem określonego salda a tyle mi właśnie brakuje do wymaganej kwoty.
Własne środki mam dopiero w drodze pomiędzy bankami i będą zaksięgowane najwcześniej jutro.

Oddam w przeciągu pół godziny.
«1

Komentarz

  • Dzięki kochani! Już mam. Jesteście jak zwykle niezawodni :smiley: 
  • można zamknąć wątek :smiley: 

  • Od mbanku radziłabym trzymać się z daleka. Drugi w kolejce do upadku.
  • edytowano październik 2016
    A ktory pierwszy do upadku?
  • edytowano październik 2016
    a który polecasz?
    e: @apolonia
  • mąż ma firmowe konto w mbanku to dawniejszy multibank
    dlatego pytam co z mbankiem ?
  • To rzeczywiscie zrodlo
  • DB a nie Commerzbank?
  • tak z ciekawości, co się dzieje z upadłym bankiem? akurat w mbanku mam tylko kredyt i jestem ciekawa kto w przypadku upadłości by go przejął.
  • @Agnieszka mieć konto w innym banku zawsze warto. Oczywiście o ile nic nie kosztuje. Alior lub Credit Agricole mają dość fajne oferty dla przechodzących. Jak chcesz, to mogę podesłać kod programu poleceniowego.
  • A co sądzicie o pko bp?
  • JUz joachm odpowiedziala:) tylko mbank córa  commerzbanku.
    Pamietacie jak zastepca min finansów Szałamachy stracił stanowisko po tym jak powiedział że w tym roku upadnie kilka banków?
    W każdym razie ja nie zamierzam czekać , poleciłam mężowi zlikwidować konto w mbanku.
    W ramach patriotyzmu gospodarczego można zalozyc konto w polskim banku  np pocztowym (słyszałam ze ma fajne oferty ale nie sprawdzałam)lub spółdzielczym jakimś, pko bp od biedy może być.
  • PKO BP - generalnie moja opinia jest dość negatywna. Za wszystko chcą wysokich prowizji lub opłat.

    Odradzam większość SKOK-ów, są bardzo zadłużone. Niby teraz depozyty objęte są państwo gwarancją do wysokości miliona euro, ale lepiej nie narażać się na takie sytuacje.

    Ja na dzień dzisiejszy mam produkty bankowe w WBK i w Idea Banku, jestem dosyć zadowolona, chociaż nigdzie nie jest idealne. W WBK konta osobiste, walutowe, lokate, w Idea Banku lokaty.
  • @apolonia dlaczego uwazasz ze mbank jest drugi do upadku?
  • edytowano październik 2016
    W PKO BP "konto za zero" jest za darmo.
    Wszystkie przelewy,polecenia zapłaty itp. są darmowe.
    Nie pobierają prowizji,ale warunek-trzeba płacić kartą chyba coś ok.400zł na miesiąc,wtedy nie ma żadnych opłat za prowadzenie rachunku. Jeśli się nie płaci karta to naliczają prowizję,jakieś 8zł jeśli dobrze pamiętam. Jak ktoś płaci karta za zakupy to nie problem.
  • @joachm  to mbank to db czy comerzbank?
  • @olgal jesli bank upada to wchodzi tu syndyk jako przedstawiciel banku i jemu placisz
  • @joachm  comerz tyz byl prawie upadly i rzad federalny pomogl
    teraz prasa pisze o mozliwej fuzji db i comerz
  • Db ma troszku w usa problemy i juz cos chca wieksze firmy robic zrzutke.tak w grecji bylo.
  • Czyli ewakuacja najlepiej teraz do jakiego banku?
    Chodzi mi o obsługę internetowa, mobilna i kartę platnicza i bankomatowa do wszystkich bankomatów za free
  • edytowano październik 2016
    @tryk bo pierwszy do upadku jest getin. Takie mam informacje. Ma najwiekszy portfel kredytow pseudofranowych i juz na krawędzi bankructwa. W sieci jest sporo widomosci na ten temat.
    Nie wiadomo jak się to skończy, moze bedzie pomoc dla banków. Ja mam za mało oszczędnosci zeby ryzykować, że kiedyś zabraknie kasy w bankomatach. Poza tym nasz wspanialy sejm przyjął dyrektywę unijną, zgodnie z którą banki w razie problemów beda mogły przejmować nasze oszczednosci, póki co powyżej 400 tys. Poza tym tzreba mieć swiadomosc że pieniedzy z funduszy gwarancyjnego nie wystarczy nawet na wyplaty w przypaku upadku jednego banku(getin bank). Bardzo możliwe ze byłby jakis scenariusz cypryjski.
    http://rekinfinansow.pl/konfiskata-pieniedzy-bank/
    Głownym problem jest kreowanie pieniadza z powietrza-kreacja pieniadza dłużnego. Wystarczy aby ludzie wyciagneli 5 % swoich depozytów, a bank pada, jedyne pieniadze jakie bank ma to te co my wplacamy z naszych kredytów, i z kredytów tez (nie depozytów, bo ich jest za malo) kreuje nastepne kredyty. NIedlugo moze to wszystko tąpnąć, jesli wczesniej banksterzy nie wywołają jakieś wojny...
    W każdym razie warto też zastanowić się, czy nie lepiej trzymać kasę w polskim banku, bo wtedy zostaje ona w kraju, a zachodnie bani wyprowadzają ją do swoich spólek matek za granicę.

    Ps. Polecam wszystkim ksiązki " Wojna o pieniądz"  i Banksterzy

  • ja mam na poczcie  kapitał  polski  . a jak by co to  znaczkami sie obronia przed  bankructwem
    https://www.pocztowy.pl/indywidualni/

  • PKO BP przedłużył konto za zero do 2020 r (bylo 2017) dla posiadaczy Karty Duzej Rodziny


    Dutsche Bank nie upadnie bo to bank narodowy niemiecki więc nie moze upaść
    (jak nasz NBP)
  • A jak w NBP z wypłatami we wszystkich bankomatach?
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.