Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Rekolekcje DK 2017

1679111215

Komentarz

  • Już za tydzień w sobotę zaczynamy. I cieszę się, i się boję.
    Podziękowali 2Anna78 AgaMaria
  • My zaczynamy w najblizsza sobote "Radosc zobowiazan"... to pierwsze nasze rekolekcje tematyczne, zobaczymy :)
    Podziękowali 1AgaMaria
  • Rekolekcje w górach są super :).
  • Na nizinach i wyżynach też  :) <3 o:)
  • @MonikaN z takim kapłanem muszą być super.  :) Zawierzam wasze rekolekcje Matce Bożej :)
  • My też zaczynamy w sobotę. 
  • Byłam w Białogórze i w parafii odbywały się rekolekcje domowego kościoła z Warszawy. Piękna oprawa liturgiczna na mszy w tygodniu. Ksiądz miał fajne kazania.
    Podziękowali 1AgaMaria
  • @kropka to spedzalysmy wakacje w tym samym miejscu :) my spotkalismy rekolekcje podczas niedzielnej Mszy Sw- patrzac na ilosc rodzin z dziecmi stwierdzilismy ze to na pewno DK i sie nie pomylilismy :)
  • edytowano sierpień 2017
    @kropka  @Ania_B  a ja byłam na tych rekolekcjach DK w Białogórze w drugiej połowie lipca
    Podziękowali 2Ania_B kropka
  • @Aneczka08 - no chyba tak ;-). Wyjeżdżaliśmy z planem naprawy naszego kręgu a jak będzie to myślę, że DŚ da jakiś znak. We wrześniu nie pierwszym spotkaniu powakacyjnym zobaczymy.
  • z całego serca polecam Serpelice!!! Właśnie wróciliśmy z ORAR II :)
    Podziękowali 1AgaMaria
  • Polecam Poronin, wlasnie wrocilismy z OR II. Super! A Moderatorzy extra!!! Ksiądz z ogromną wiedzą. Jechaliśmy z diecezja kielecka :).

    Podziękowali 1AgaMaria
  • Wróciliśmy z "Radości zobowiązań" z Olsztyna- rewelacja ! świetne rekolekcje żeby odkryć zobowiązania na nowo- polecam z całego serca, diecezja Elbląska :)
    Podziękowali 1AgaMaria
  • Chyba Warmińska......rodzinna moja,bo nie kojarzę żadnego Olsztyna w elbląskiej....
  • Diecezja elbląska robiła rekolekcje w seminarium w Olsztynie
  • oki, chodziło mi o sam Olsztyn,że on warmińska
  • my wróciliśmy w niedzielę z Kniewa OR l st . BOGU NIECH BĘDĄ DZIĘKI ZA TEN CZAS!!! :)
    Podziękowali 2Ania_B AgaMaria
  • @agnieszkamama tak jak sprostowala @Aneczka08 Olsztyn w diec warminskiej a rekolekcje organizowala diec elblaska :)
    Podziękowali 2agnieszkamama Haku
  • edytowano sierpień 2017
    Edit: dubel
  • tak, to jest zawsze śmieszne jak się mówi: diecezja warszawska, w Zakopanem :D 
  • edytowano sierpień 2017
    Wróciliśmy z Białobrzegów. Piękne rekolekcje diecezji warszawsko-praskiej. Para prowadząca bardzo dobra, a ksiądz Dariusz Zając z Ząbek mądry ciepły człowiek zakochany w Bogu. Bogu niech będą dzięki! Byliśmy animatorami, ale Pan Bóg pobłogosławił takim kręgiem, że nie odczuliśmy za bardzo trudu.
    Aha, miałam okazję poznać @Winda_donieba, która pełniła posługę jako muzyczna. Pozdrawia wszystkich z Forum. Zawsze ją lubiłam, ale poznając w realu, jeszcze bardziej żałuję, że odeszła stąd.

  •  @Winda_do_Nieba, przepraszam za pomyłkę w nicku.
    Podziękowali 1Małgorzata32
  • Szukamy rekolekcji I stopnia, turnus 1. Najchętniej w północno-zachodniej Polsce. Choć jesteśmy otwarci na inne rozwiązania.

    A ktoś z  Forum wybiera się w tym roku na jedynkę? 
  • Ja też pytam. Chcemy jechac na dwójkę. Gdzie do 3h drogi z Katowic polecacie z 4 dzieci i mężem, który nie pojedzie jak znów będzie ogólcne wc (pedant). Bede wdzieczna za brak dyskusji o wymyslaniu warunkow. Przeczytalam caly watek. Tak po ludzku prosze. Bylismy juz 3 razy w Koniakowie. Jest tam super, ale fajnie byloby zmienic miejsce. Najmlodszy bedzie mial rok, to schody w Koniakowie nie zacchecaja:-)  mozecie polecic miejsce  i prowadzacych?
  • Olsztyn bym poleciła.... Tyle że od Was to daleko. Mają 2 st robić w 2018
  • @gozdkowa Szlachtowa koło Szczawnicy, byliśmy z diecezją wrocławską na I stopniu, fajne miejsce, poprosiliśmy o pokój na parterze, bo  byłam w ciąży i z półtora roczniakiem, na każdy poziom dało się wejść bez chodzenia po schodach, trasą zewnętrzną ;) bo ośrodek na górce. Pokoje malutkie, ale z łazienkami. A prowadzący Dana i Darek Stępniowie, cudowni ludzie. 

    Podziękowali 1gozdkowa
  • Można jeszcze poczekać aż wybudują ten super wypasiony ośrodek w Krościenku :wink:
  • Polecam bardzo ośrodek w Bańskiej Wyżnej. Warunki dobre A dla dzieci raj. W niektórych pokojach łazienki są w pokojach.
  • To ja chętnie posłucham, gdzie polecacie, nam też się dwójka marzy w przyszłym roku. Najchętniej w górach jakiś :) Niestety Kacwin, gdzie robi poznańska diecezja, wg opowieści znajomych, którzy byli w tym roku, nie zachęca do wyjazdu z niemowlakiem:/
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.