Kolejowe zniżki - pytanie

Czy podróż 6 osobowej rodziny pociągiem Warszawa Kraków to kupno 2 biletów na KDR dla rodziców (37 proc) oraz 4 dla dzieci (tez 37 proc) czy z racji grupowego przejazdu jest jeszcze jakiś bonus?
«1

Komentarz

• oczywiście TLK żadne pendolino (a szkoda)
  • rodzice mają zniżkę na kartę , dzieci mają zniżkę szkolną ustawową plus jeszcze zniżka na kartę 30 %

ic na tej trasie wychodzi ok 175 zł za rodzinę tych gabarytów
    Podziękowali 1Prayboy
  • no właśnie,,, tak myślałem, ale mi wychodzi na TLK  175 zl właśnie,,, a na IC 370 zł, nie ma opcji kupna przez internet, chyba trzeba w kasie
    Podziękowali 1Agnicha
  • ja przez internet sprawdzałam przed chwilą właśnie IC i mogłam normalnie kupić
  • sprawdzałam 16.10 dziś z Warszawy Centralnej
  • Prayboy powiedział(a):
    no właśnie,,, tak myślałem, ale mi wychodzi na TLK  175 zl właśnie,,, a na IC 370 zł, nie ma opcji kupna przez internet, chyba trzeba w kasie
    Bez problemu przez internet.
  • Zawsze kupuje przez internet , IC zwlaszcza , bo im wczesniej tym taniej bilety a jeszcze znizka dodatkowo obowiązuje 
    Lubię to :)
    Podziękowali 2E.milia Bea
  • kurde to mi wyjaśnijcie jak bo albo głupi jestem albo stary, nie wiem jak to się robi, jest tylko opcja  duża rodzina albo bilet rodzinny i te dwie rzeczy nie chcą się podsumować w koszyku!
  • Duża rodzina.
  • można wybrać tylko Duża Rodzina albo Bilet ROdzinny! co wy opowiadacie. Nie da się tych obu opcji połączyć
  • wychodzi 169 za tlk za 6 osób - zniżki tylko 37 proc i nie da się już większej zniżki uzyskać  może mi ktoś to wytłumaczyć jak to się robi skoro umiecie?
  • No az weszlam na strone pkp IC
    I cena biletu z Warszawy do Krakowa na dziś
    O 12 10
    Wyszla mi 174, 66 zl
    Dla 6 osòb.
  • ale IC czy TLK? 
    mi wyxchodzi IC 360 zł a TLK 169 zł
  • Może Ty wcisjasz pendolino jednak ???
    Sprawdz dobrze 
    Bo wyskakują wszystkie opcje zawsze a na telefonie zanim ekran się ustawi może klikasz w IP zamiast IC ???
  • ale jak ci wychodzi
    napisz co zaznaczasz po kolei
  • Wybierasz duża rodzinę....2 osoby wg ulgowej ( zniżka rodzic/malzonek rodzicarKDR) i 4 x ulga szkolna( dzieci i mlomłodz 37%)...zaznaczyłeś kartę, więc dla wszystkich będzie jeszcze zniżka 30 %
  • Wpisuje trase
    Zaznaczam duża rodzina 
    Wyskakują wszystkie opcje 
    Tlk ic ip
    Takie tabelki jakby ktore lrzesuwasz na ekranie telefonu 
    Klikasz w wybraną ale patrz na gorze czy to tlk ip czy ic 
    W opcji normalnej woisujesz zero
    W opcji ulgi 6 
    I losowanie miejsc nastepuje po kliknieciu szukaj 

Dwa razy robiłam
    Ta sama cena
    Ale patrz na nagliwek tabelki rozkladow jakie ci wyskoczyły 

• ja zrobiłam ten błąd , że pomimo włączenia Duża Rodzina zaznaczałam siebie jako bilet normalny, a jednak na kartę mam ulgowy
  • i g!!!
    wychodzi 169 zł za TLK! nie dodaje się żadne 30 proc
  • Ale w opcje normalne wpisujecie ZAWSZE ZERO
    Przecież macie ulge !!!!!!!!!
    Nawet jak sami jezdzicie macie ulge I ZAWSZE ZERO w opcji normalnej biletu.
  • tak wpisuję zero!
    potem 2 ulgowe KDR  małżonek rodzic 37%
    i 4 ulgowe szkolne 37%
    i wychodzi 169 zł za TLK 
    i nie dodaje się żadne 30 proc

• Bilet

ODJAZD
    13:30
    2019-01-15
    WARSZAWA CENTR.
    »
    PRZYJAZD
    17:03
    2019-01-15
    KRAKÓW GŁ.
    CZAS PODRÓŻY
    03:33
    POCIĄG
    IC 112
    IC 5360
    PRZEZ
    OPOCZNO POŁUDNIE
    Przesiadka w OPOCZNO PLD, Czas oczekiwania 00:47h
    Zastosowane zniżki
    Cena
    (zawiera PTU)
    2 x 37%
    53,80 zł
    4 x 37%
    107,60 zł
    pociag
    IC 112
    IC 5360
    DANE PODRÓŻNEGO

• Bilet na przejazd:
    Klasa 2

Cena: 161,40 zł
    Duża rodzina
    Wybierz
    Należność ogółem:
    161,40 zł
     PTU 
    11,96 zł

• edytowano 15 styczeń
  • no widzisz Karolinka tobie też nie dodaje się dodatkowe 30 proc nic z tego nie rozumiem
    Podziękowali 1Karolinka
  • edytowano 15 styczeń
    Matko.no
    Jestem.ma stronie bilet.intercity bo to się automatycznie na to wskakuje po wybraniu połączenia I mam to na ekranie 
    Nie wiem jak się robi screena na tym moim telefonie a nikt mi teraz nie pomoze bom sama , bo bym Ci dowòd wysłała.
    Na dowod moge tylko spisać numer pociagu ktory wybrałam IC 5322
  • A to już nic nie rozumiem, inaczej nie umiem kupować
    kto umie taniej to pokażcie jak???
  • ok Małgorzata mi też tak samo wychodzi jak tobie
    no ale to właśnie jest bez dodatkowej zniżki 30 proc!
    powinno być jeszcze taniej!
  • chodzi mi o tą ofertę:
    https://www.intercity.pl/pl/site/dla-pasazera/oferty/krajowe/oferta-duzej-rodziny/

30-procentowy rabat podczas wspólnej podróży co najmniej 2 osób posiadających Kartę Dużej Rodziny (bez względu na przynależność rodzinną).

Poza 30-procentową zniżką podróżni, posiadający uprawnienia do ulg ustawowych, mogą również z nich skorzystać a więc np. bilet dla ucznia czy studenta będzie jeszcze tańszy.

wynika z tego że można kupic bilet na KDR 37 proc i w przypadku podróży w kilka osób dostajesz  jeszcze dodatkowo 30 proc kolejne

i tego nie jestem z stanie wybrać przez internet, a w kasie żona kiedyś kupiła taki bilet

Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.