homopozew.pl - aktywiści LGBT chcą zniszczyć Kaję Godek

13468918

Komentarz

• Ze ktos ma nowotwor nie jest obrazliwe. Gdy ktos do niepelnosprawna powie Debilu juz jest I jest bardzo stygmatujace. Mimo.ze debilizm I debil uzywalo sie kiedys. W Wikipedia nawet mozna o tym przeczytac
  • Wg obecnej wiedzy nie jest to.zboczenie a orientacja sekaualna
    Wg jakiej wiedzy? :) Kilku psychiatrów w głosowaniu przy wrzeszczących gejach przegłosowało narzucany dzisiaj punkt widzenia. Orientacja seksualna może oznaczać preferencje murzyna przed białym, a nie z punktu widzenia gatunku biologicznie nonsensowne działanie. 

Jeżeli to nie choroba, to czy gdyby zapadło na nią 100% gatunku, czy gatunek by przetrwał?
    :) 
  • @M_Monia no to idąc dalej w mysleniu logicznym czlowiek rodzi się też pedofilem i nie ma wplywu na swoje skłonności. Czy tu inny mechanizm zachodzi?
    I to jest dyskryminacja. 
    Nazwa zboczenie nie jest obraźliwa bo to jest zboczenie. 
    Jakoś mam rozdwojenie takie że tylko od jednej strony debaty publicznej wymaga się nie stosowania tzw mowy nienawiści. Protestujący homo, antyfaszyści,  feministki itp lewactwo może sobie używać każdej formy obrażania slownego. 
    Wg obecnej wiedzy nic nie jest pewne. Czemu akurat zboczenie nie ma być zboczeniem tylko dlatego że może mieć uwarunkowania biologiczne? Psychopata też się czlowiek rodzi i też jest nieuleczalna i nikt nie chce jej tylko z tego powodu uznawać za normę ani lekką dewiację.
  • Jest na to wytlumaczrnie naukowe. Bracia ktorzy okazywali sie homoseksualistami pomagali przy dzieciach.swojego rodzenstwa czyli dbali niejako o.swoje geny. Poza tym nie mamy 100% a okolo.1%. takich ludzi.
  • Zakonnica nie żąda prawa do adopcji dzieci a homoseksualiści tak 
    dziewczyny pisząc o ladzie naturalnym piszą o tym co jest oczywiste - to para heteroseksualna może miec dzieci a homoseksualna nie 
    Tylko prosze bez argumentów typu o bezpłodności bo sprawa jest prosta - kobieta i mężczyzna ma szanse na potomstwo ( jak są problemy to medycyna moze spróbować pomoc ) a jakie szanse ma dwóch mężczyzn ? 

Myśle sobie, ze nazywanie publicznie tego zboczeniem nie jest dobre bo prowadzi do zaognienia sytuacji i daje do ręki argumenty aktywnie walczącym homo, którzy teraz beda opowiadać na miedzynarodowych forach jacy to oni sa biedni, dyskryminowani itd. :-/
    Podziękowali 1M_Monia
  • Odrobinka Byc moze tez nie ma wplywu. Jednak tu.jest tak.ogromna krzywda ze prostaje takiemu tylko celibat
    Podziękowali 1Tomasz i Ewa
  • Zboczenie nie jest obrazliwym terminem. Obrazić się można na zboczeńca.
    Podziękowali 2apolonia draconessa
  • A to niech se homoseksualista zada. Nie I koniec bo.to krzywdzace dla dzieci, ktore maja np dwoch tatusiow za rodzicow. Skoro on ze swoimi.sklonnosciami tych dzieci naturalnie nie ma to znaczy ze natura tego.wlasnie chce zeby dzieci nie mial
  • Homoseksualnemu katolikowi też poozstaje tylko celibat. I ja bym  tak podeszla do sprawy gdyby to było moje dziecko.
  • Odrobinka powiedział(a):
    Homoseksualnemu katolikowi też poozstaje tylko celibat. I ja bym  tak podeszla do sprawy gdyby to było moje dziecko.
    A dałabyś rosół jego partnerowi czy byś psami poszczuła? 

T ;)
  • Nie wpuscilabym do domu ze względu na zgorszenie dla innych dzieci. Tak samo gdyby któreś dziecko żyło na kocią łapę. To nie znaczy żebym zerwała kontakty i psami poszczuła. Seks jest dozwolony katolikom tylko w związku małżeńskim. I to przekazuję dzieciom. I moje to wiedzą.  A i jest różnica między zgrzeszeniem a życiem w grzechu.
  • A jakby był zoofilem to zaprosiłbyś jego kozę do wspólnego stołu?
  • Skatarzyna powiedział(a):
    A jakby był zoofilem to zaprosiłbyś jego kozę do wspólnego stołu?
    Ma koleżanka brudne myśli. Do spowiedzi wraz z Małgorzatą. 

T
  • Zeby nie bylo tylko o.panach. Gdyby np moja corka, tfu, tfu powiedziala mi " wiesz mamo nigdy nie pociagali mnie mezczyzni, czuje do nich odraze, ale zakochalam sie, nie pierwszy raz. W mojej kolezance, moze chcecie ja poznac. Oboje z mezem plakalibysmy strasznie. To nie zmienia faktu ze ona najprawdopodobniej taka sie urodzila I leczenie jej nic moze nie dac. Na pewno chcialabym sprobowac leczenia gdyby sie zgodzila
    Podziękowali 1Tomasz i Ewa
  • M_Monia powiedział(a):
    My.tego nie wiemy czy to zboczenie czy nie. Wg obecnej wiedzy nie jest to.zboczenie a orientacja sekaualna ( dla mnie po prostu zla orientacja, pewien defekt ale taki z ktorym czlowiek sie rodzi I nie ma na to.wplywu), byc moze jednak obecna wiedzac sie mysli tez biore to pod.uwage. Jednak.dla mnie wiekszym zboczencem jest czlowiek zonaty zdradzajacy zone, na prawo I.lewo spelniajacy swoje fantazje. Mimo.to.nawet tego nie nazywa sie zboczeniem a po prostu zdrada zony.
      Biorąc pid uwagę, że obecnie naukowcy robią badania zależne kto zleca I ile jest w stanie zapłacić.
    Do tego zapewne amerykańscy albo rosyjscy naukowcy, oraz walka wręcz z rodziną , to wszystko można pod teorie pidciągnąć I znaleźć takich co to zbadają.
  • Tomasz i Ewa powiedział(a):
    Odrobinka powiedział(a):
    Homoseksualnemu katolikowi też poozstaje tylko celibat. I ja bym  tak podeszla do sprawy gdyby to było moje dziecko.

T ;)
     Dużego psa mamy  B)
    Podziękowali 1Skatarzyna
  • Malgorzata powiedział(a):
    Tomasz i Ewa powiedział(a):
    Odrobinka powiedział(a):

T ;)
     Dużego psa mamy  B)
    Może być duży a pierdoła ;)

T
  • Gosia5 powiedział(a):
    @Paprotka , ale ta mniejszość nie żyje sobie w kąciku po cichutku, tylko wciska wszystkim swoje perwersje. Gorszy i miesza dzieciom w głowach. Na tym polega dramat.
    edit: I proszę, nie porównuj gejów do bezdzietnych małżeństw i osób konsekrowanych.
    Nie chodzi mi o ich porównywanie, pokazuje tylko ze jesli ktoś odbiega od Twojego jedynego słusznego wzorca mężczyzna + kobieta = dziecko to nie znaczy, ze niszczy ład moralny, wartości, i inne wzniosłe pojęcia...
    A jakie są Twoje kryteria życia po cichutku w kacie, udawanie przed światem ze jest się w związku hetero?
    Malgorzata powiedział(a):
    Odrobinka powiedział(a):

T ;)
     Dużego psa mamy  B)

T
    Odpowiedni charakter do właścicielki 

Podziękowali 1jan_u
  • edytowano 16 marzec
    Odrobinka powiedział(a):

T ;)
     Dużego psa mamy  B)

T
    Odpowiedni charakter do właścicielki 

Bez kija nie podchodź! 

T :smiley: 
  • Nazwanie pewnych zachowań zboczeniem wypiera tolerancję, gdyz stawia w obliczu zmiany zachowania.
    Dlatego tak bardzo wrzeszczy się o tolerancji wszystkich i wszystkiego , bo każdy rozumie to jako akceptachę tych zachowań i zrozumienie iraz pozostawienie go w tym w czym jest, w imię tolerancji.
    No bo każdy ma prawo do miłości i szczęścia , przecież takimi sloganami się operuje w mediach , a ludzie to łykają jak pelikany , I nawet później to powtarzają bezrefleksyjnie.

Wystarczy , że jeden powie , że to zboczenie , I prawdopodobne jest , że zostanie okrzyknięty mową nienawiści , brakiem tolerancji, faszyzmem i paroma innymi epitetami.

Nazwanie pewnych zachowań zboczeniem wypiera tolerancję, gdyz stawia w obliczu zmiany zachowania.

I tutaj tkwi błąd twojego rozumowania. Nie da się nawrócić z homo na hetero. Tak samo nie da się zrobić z baby chłopa lub na odwrót. 

T
  • edytowano 16 marzec
    Nazwanie pewnych zachowań zboczeniem wypiera tolerancję, gdyz stawia w obliczu zmiany zachowania.

I tutaj tkwi błąd twojego rozumowania. Nie da się nawrócić z homo na hetero. Tak samo nie da się zrobić z baby chłopa lub na odwrót. 

T
    Zmiana zachowania nie musi oznaczac nawròcenia na hetero.

T
    Zmiana zachowania nie musi oznaczac nawròceniana hetero.
    Super pomysł. Człowiek homo wstępuje w związek małżeński, płodzi dzieci a na koniec i tak łazi cichaczem po gejowskich klubach lub ma kochanka. No, ale mamusia się cieszy, bo synek żyje w zgodzie z naturą. 

T :)
  • Fakt jest taki mi znany, że w Niemczech w pewnej szkole dziewczynom wypada ze sobą uprawiać seks, to jest gimnazjum, czy to nastolatkom nie miesza w głowach? Ile młodych ludzi ma problemy z tożsamością przez molestowanie, uwiedzenie... Wielu uważa się za bi, że mogą i chcą i z tym i z tą. Ilość homoseksualistów wzrasta i o to im chodzi, o więcej młodego towaru, bo starego geja nikt nie chce. I nie jest tak,że jeśli ktoś się homoseksualistą nie urodzi, to nim nie zostanie, jeśli jest to społecznie aprobowane od małego się to widzi i robi, to może się okazać, że niedługo każdy będzie chciał urozmaicać sobie tak życie. Bo dlaczego nie? 

T
    Super pomysł. Człowiek homo wstępuje w związek małżeński, płodzi dzieci a na koniec i tak łazi cichaczem po gejowskich klubach lub ma kochanka. No, ale mamusia się cieszy, bo synek żyje w zgodzie z naturą. 

Skąd wywnioskowaľeŝ po tym jednum.zdaniu , że nie musi, Ty , że wstępuje w małżenstwo to nie wiem.
    Może zmienić dealera trzeba.
  • @"Tomasz i Ewa"  Może napiszę prosciej
    Nie ma we mnie postawy żalu , że jakiś oszołom , zboczeniec i inny nie chce się rozmnażać.
    Być może dzieki temu mniej głupich będzie.

Podziękowali 1apolonia

T

Skąd wywnioskowaľeŝ po tym jednum.zdaniu , że nie musi, Ty , że wstępuje w małżenstwo to nie wiem.
    Może zmienić dealera?

Sama wiesz najlepiej, czy masz zmienić czy nie. Stąpasz po cienkim lodzie. 

• Nie stąpam , Tobie się tak wydaje.
    Podziękowali 1Odrobinka
  • Dla katolika jest jedna droga albo celibat albo małżeństwo. Jeśli ktoś ma skłonności homo to niech nie wstepuje w związek małżeński. Niech sobie homoseksualisci żyją jak chcą tylko nie powinni mieć z tego tytułu żadnych praw ani ułatwień prawnych które przysługują małżeństwom. Tak jak związki partnerskie nie powinny mieć zadnych przywilejów takich jak małżeństwa. Robi się z odmiennej orientacji broń do realizacji rozmaitych roszczeń. 
    Nie wnikam w to jak chce żyć osoba niewierząca. I co uważa za normę społeczną.  Tylko że to co uważa za normę niekoniecznie nią jest.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.