Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

ekspres do kawy

2»

Komentarz

  • Ja mam maly Russell Hobbs cisnieniowy i bardzo sobie chwale,nie byl drogi,nie zajmuje duzo miejsca,b ladnie pieni mleko i kawa jest dobra:)
    Pax, moglabys cos blizej? I jak Ci sie sprawuje z perspektywy czasu?
  • O Jurze też marzę, ale o tej krakowsko-częstochowskiej :D
  • edytowano listopad 2012
    Mamy podobny ekspres tej firmy od 3-4 lat? Bez podgrzewacza.Ogólnie niezły.Przerób ma solidny- min. 6-8 kaw dziennie. Po przelewowym, to był raj dla podniebienia :)
    Pierwsze kawy raczej nieudane, trzeba było sie nauczyc, jak mocno ubijać kawę (dokupiłam tamper, bo ten dołączony nie zdał egzaminu) i jak długo przelewać, żeby nie przegrzać fusów. Zrezygnowalismy z używania ubijacza do mleka-zbyt dużo zachodu i mycia.... i ,z lenistwa, spieniamy ubijaczem z sitkiem (najtrwalsza pianka, da sie wzorki tworzyć )
    Wada główna-dość głośny jest. 
    Kiedys kupimy sobie full automat, ech....
    8->
    Taki mamy:
     
    image
  • Aga - żebyś wiedziała, że chyba pecha mamy.


    Ekspres z ebaya, owszem, dlatego taniej, ale ten cholerny odkurzacz Miele był nowy. I nie tylko to. Naprawdę dużo rzeczy nam się psuje, nie wiem, co mamy, że nam by długie lata służyło. Nawet samochody często wymieniamy...
  • Czy ktoś może zakupił ostatnio ekspres do kawy w Biedronce ? Warto nabyć, smakuje kawa?
  • @ewap mamy taki i nie polecam, maż się już na niego zdenerwował i schował.
  • edytowano grudzień 2017
    @ewap ja rok temu trafiłem w Tesco promocję DeLonghi w tym przedziale cenowym i spisuje się dobrze, ale na szybko sprawdzałem w sklepie ceneo, to cena była faktycznie okazyjna (najtańsza oferta w porównywarce była 25% droższa). Jak zajadę do domu, to mogę napisać jaki, bo nie pamiętam modelu.
  • Meża dopytam co go tak zezłościło, ale mnie osobiście np. to, że nie można było do niego kupić kawy w ziarnach i samemu zmielić - nic wtedy nie leciało, a na wiele różnych sposobów ja próbowałam mielić. Tylko taka kupna mielona kawa się nadawała, no i jakieś takie kawy w torebkach, których nigdy nie używałam. 

  • edytowano styczeń 2018
    Potrzebuję opinii w temacie tego ekspresu:
    https://m.ceneo.pl/50562228

    Ktos ma?
  • Małgorzata32 powiedział(a):
    Potrzebuję opinii w temacie tego ekspresu:
    https://m.ceneo.pl/50562228

    Ktos ma?
    Ma, ma.
    I uwielbia bardzo.

    Zastąpił mi swojego pioniera, który wiernie służył ponad 18 lat.

    Dla mnie to była jedyna opcja bo mały i kompaktowy. Prawdziwy na ziarenka musi poczekać. 

    Jedyny minus jaki widzę, to konieczność kupowania kawy mielonej lub długie próby mielenia samodzielnego.
    Drugi - spieniac  mleko trzeba po zrobieniu wszystkich kaw, albo spieniac  przed parzeniem. 
    Ja używam mleka 2 proc -do cappuccino albo latte trzeba tłustsze.
    Ja jestem bardzo zadowolona
    Podziękowali 1Małgorzata32
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.