Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Wakacje mi się marzą

2»

Komentarz

  • @Maciejka, wieczorem mąż biega w dzień powszedni, w weekendy, nasz najmłodszy i tak się budzi ok 7.00 rano, a starsi jednak później, więc jakoś go trzeba zagospodarować. Zaraz będzie drugie małe, więc tym bardziej.
  • ma potrzebę zarówno biegać, jak i jeździć na rowerze.

    No wlasnie. To jest chyba ten punkt. Jakbym miala albo ja, albo maz biegac z dzieckiem, to chariot bylby idealny.
  • Eh, a ja przpisalam moj fitness na meza i on od prawie dwoch miesiecy (!) jeszcze ani razu nie byl :confused: Chyba go dzisiaj pogonie :im:
    Za duzo siedzi przed komputerem, ma problemy z kregoslupem, zwykle raz na rok calkiem sie rozsypuje i chodzi na jakies rehabilitacje, masaze itp.
  • Ja jestem właśnie przed zakupem baby jogger FIT, taki wypośrodkowany, dziecko - biegacz, duże koła, lekki, zakrywjąca budka jak na joggery i dziecko może prawie leżeć.
  • Przeczytałam: "dziecko może prawie latać" :ag:
  • dodre, dobbre, oby pary w skrzydłach starczyło :bigsmile:
  • podniosłam , bo spadło
    ;)

    Powoli myślimy o wakacjach, bo trza terminy urlopu podać. Czeka nas podróż z półroczniakiem i trzylatkiem. Jaki wózek zabrać? spacerówkę dla malucha? spacerówkę dla 3-latka, gdzie na siłę można dwójkę opchnąć, ale nie rozkłada się na płasko?Można tez młodszego w chuście nosić, ale... czeka nas zwiedzanie Wilna w biegu, a wtedy nasz junior w chuście będzie mokry. Mamy też nosidło turystyczne, ale pewności nie ma czy będzie już pewnie siedział.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.