Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Róże za Ojczyznę - szukamy nowych osób! :)

1232426282959

Komentarz

  • Ja proszę o wypisanie mnie z Róży za Ojczyznę. Nie mogę się już zobowiązać do stałej modlitwy.
  • A ja wnoszę o zmianę tytułu - ten luty jest b.mylący ;))
  • pamiętam
  • Dziękuję za przypomnienie (ja i mój mąż) :)
  • Ja w tabelce widzę kwiecień.
  • A ja wnoszę o zmianę tytułu - ten luty jest b.mylący ;))
    Popieram i trwam
  • Kochani-nie wiem kiedy bede mogła mieć dojście do tableki i wprowadzenia zmian- ale kazdy z Was moze sam w niej dokonywać edycji-wykreslenia swojego nicku również. 

    Pozdrawiam! 
    K :)
  • Ja w tabelce widzę kwiecień.
    A ja widzę czerwiec ;)
  • Na wypadek, gdyby komuś się wydawało, że czerwiec ma 31 dni, przypominam, że jutro pierwszy lipca ;)
  • My trwamy z małżem. Zwykle na koniec dnia, choć przyznaję bez bicia, że czasem to tak wygląda, ze małż odmawia, a ja zasypiem w trakcie. Pracujemy nad przeniesieniem tej modlitwy na wcześniejszą godzinę...

    I w ogóle pracujemy nad sobą, by chociaż trochę wcześniej chodzić spać...

  • Moi mili. Po pełnym obrocie z końcem tego miesiąca wypisuję się z Róży. Z Bogiem!
  • Mam pytanie, jeśli teraz odmawiamy 5 Tajemnicę Chwalebną, to jaką będziemy odmawiali od 1 sierpnia?
  • JA też prosze o wypisanie z róży
  • Mam pytanie, jeśli teraz odmawiamy 5 Tajemnicę Chwalebną, to jaką będziemy odmawiali od 1 sierpnia?
    Pierwszą radosną :D
  • A tak w ogóle, to może by warto uporządkować nieco listę, skoro parę sztuk odpadło/odpadnie jutro.
  • dobry pomysł - przy okazji można nowych schwytać w sieci i w ten sposób pouzupełniać braki
  • Tutaj link do tabelki, jakby ktoś chciał się przepisać.
  • edytowano lipca 2013
    Tylko - jeśli się nie mylę - jest to wersja czerwcowa, więc trzeba wprowadzić odpowiednie przesunięcie w pionie. Szanownej Administratorce tabelki sugerowałabym też automatyczne przesuwanie w poziomie, gdy ktoś odpada (w końcu nie ma większego znaczenia, w której się jest Róży).

    @Kresowianka, hop, hop! Można Cię prosić?
  • aga maria poniewaz my idziemy rowno :) to powiedz mi my ukoronawanie odmawiamy w lipcu? bo mi sie chyba cos przesunelo i wniebowziecie mowilam.. :/ ups 
  • Przeczytaj mojego poprzedniego posta :D I tytuł wątku :D
  • edytowano lipca 2013
    i czy ten kto ma ukoronawanie ma modlitwy koncowe? czyli jakie? a ten kto ma zwiastowanie ma modlitwy poczatkowe czyli jakie? pozapominalam...

     - Katia - wiem, uwzglednilam obie okolicznosci :)
  • Zwiastowanie z "kuśmytkiem". Ukoronowanie bez atrakcji, ew.można dodać "Pod Twoją obronę".
  • co to kusmykt?
  • Ojcze nasz, 3 zdrowaśki, Chwała Ojcu, Credo. Nie mam pomysłu na inną nazwę na tę wystającą część różańca :(
  • Credo tez?.. ja tam mam 4 paciorki,,, czyli Ojcze /nasz i 3 Zdrowas?
  • Zawiodłam na całego na razie proszę o wypisanie. Może wrócę.
  • Ja się melduję, że nadal odmawiam, i w tabelce też widnieję.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.