Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Róże za Ojczyznę - szukamy nowych osób! :)

1262729313259

Komentarz

  • My trwamy z małżem na posterunku [-O<
  • Podbiję, a nuż ktoś wczoraj nie zajrzał :)
  • tylko że jakby się grudzień zaczął ,a  w tabelce nadal październik ;)
  • Och, nie bądź taka drobiazgowa ;))
  • szepraszam  L-)
  • No już dobrze :-*
  • od razu mi lżej :D
  • Czy ja mogę przenieść się w wolne miejsce do pierwszej róży? Byłoby mi wygodniej z innymi zobowiązaniami i nie myliłabym tajemnic...
  • Ja też chętnie przeniosłabym się na wolne miejsce do róży gdzie wolna jest w styczniu tajemnica ostatnia (zdaje się, ze pierwsza i druga róza tak mają, chyba, ze ktoś z trzeciej chce sie ze mną zamienić) - ukoronowanie NMP na Królową nieba i ziemi - zamierzam dalej odmawiać, ale nie wyrabiam ze wszystkimi zobowiązaniami i tak byłoby to bardziej osiągalne.
  • a nie powinno sie zmniejszyc liczby roz
     do trzech?  pelno dziur..17 naliczylam..
  • jeśli macie wolne miejsce w którejś Róży za Ojczyznę to chętnie dołączę
  • Ja musze sie wypisać, wybaczcie :(
  • edytowano stycznia 2014
    Halo, @Kresowianko! Jesteś tu niezbędna!
  • edytowano stycznia 2014
    Kochani moi!

    Po pierwsze - przepraszam najmocniej. Z wielu różnych powodów opuściłam zaszczytne miejsce zelatorki - ale już to nadrabiam i wracam. Postanawiam poprawę, będę czuwać regularnie nad porządkiem w tabeli :\">

    Rzeczywiście, przez te kilka miesięcy kilka rzeczy pozmieniało się - opuściło Róże kilka osób. W związku z tym mamy puste miejsca. Zmieniłam tabelkę, jest aktualna :) Jest też otwarta dla wszystkich. Dlatego osoby, które chcą przejść z którejś Róży do innej proszone są o wykonanie nast. czynności: 
    1. Zaznaczenie swojego nicka 
    2. Ctrl+x
    3. Wybranie odpowiedniego miejsca z napisem "wolna"
    4. Ctrl+v 

    ;) 

    W razie kłopotów technicznych, służę. Teraz już porządnie! :) (bo cała nadzieja w Nim! :) )
  • Dziękuję, @Kresowianko. Okazuje się, że pominęłam tajemnice światła. Już nadrabiam.
  • Mniemam, że wszyscy pamiętali :)
  • Tabelka uaktualniona :D 
  • Na wypadek, gdyby ktoś nie zauważył pierwszego marca... :D
  • zgubiłam się - tabelka jest z wersja na styczeń?więc dwa oczka w dół to marzec?coś z moim mysleniem nie tak...
  • Nie, Pompi, to wersja lutowa.
  • czyli jedno oczko w dół...@KAtia, dzięki, bo już się przeraziłam,że pomotałam coś
  • My z Rolandem jesteśmy
  • Jutro maj...
    Czy ktoś wie, czy tabelka jest styczniowa czy lutowa?
  • Wg. Mnie styczniowa :-) postaram się ja edytować jak będę na komp.
  • Czyżby nam padła róża za Ojczyznę???
  • nie czaje... i sorry ale miloby bylo jakby ten co sie zadeklarowal moderowal albo zcedowal to na kogos.. mowie Modlitwe w Ogrojcu ale nie mam pojecia czy dobrze robie..
  • Modlę się, ale przyznam, że z Tajemnicami nieco się pogubiłam... :(
    Według moich zapisków powinnam rozważać 4 Tajemnicę Chwalebną.
  • edytowano lipca 2014
    Może kto się modli - powpisujmy się do tabelki z pierwszego postu - wtedy zobaczymy, kto trwa i ewentualnie ogłosimy nowy nabór. :)
    Ja się wpisałam. :) Jesteśmy pierwszą Różą? 
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.