Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Róże za Ojczyznę - szukamy nowych osób! :)

1293032343559

Komentarz

  • MAFja jaka łapówka jest potrzebna?  ;)
  • @AgaMaria, a może chcesz się ze mną zamienić i przejść do 3 róży? Bo widzę, że jestem równolegle z Rolandem :) tajemnica Zełanie Ducha Sw.
  • Predikata, dzięki. Nie widzę przeszkód. A jak znam Rolanda, to przypuszczam, że się zgodzi  :D.
    Oki, zatem 3 Róża. Zesłanie Ducha Św. Oboje odmawiamy....
  • fajnie,to przepiszę się wieczorem jak do komputera dojdę,bo teraz na telefonie jestem.
  • Od jutra zmiana tajemnic
    B-)
  • Wiemy, wiemy :)
  • pozmieniałam w tabelkach i tymczasem się żegnam z różą.
    Ale mam nadzieję wrócić za czas jakiś.
  • Jesteśmy z Rolandem na posterunku.
  • O Kowalka super z Tobą równolegle jesteśmy! Czwarty do brydża potrzebny...Kowalka męża zwerbuj będzie czwórka...czterolistna koniczynka, jeśli to poprawne politycznie  :\">
  • @kowalka, pamiętam że kiedyś prosiłaś o wypisanie z róży, wróciłaś, czy Cię po prostu nikt nie wypisał?
  • Potwierdzam 1 światła 
  • sorry AgaMariadopiero wwatek weszlam
  • Kochani, zwalniam swoje miejsce w róży - nie ogarniam kilku róż, w których jestem...:-(
  • @Predikata, tak, prosiłam o wypisanie - nie daję rady. Przepraszam, nie zauważyłam wcześniej, że mnie wołałaś.
    k.
  • Jutro zmiana tajemnic
  • Drodzy,
    Razem z Rolandem odmawialiśmy w styczniu 5 Tajemnicę Chwalebną. Jaką mamy zacząć od dziś czyli od 1 lutego???
  • Radosne zaczynajcie. Z modlitwami wstępnymi, oczywiście
  • edytowano lutego 2015
    Poproszę zatem link do tych modlitw wstępnych albo tekst!

    Czy to są te same wstępne, co przy odmawianiu Różańca św. tzn. Wierzę w Boga, Ojcze nasz, Trzy razy Zdrowaś Mario i Chwała Ojcu?
  • Wierzę w Boga ...
    Ojcze nasz, 3x Zdrowaś Mario, Chwała Ojcu ...
  • Dopisałem się w tabelce do pierwszej róży 5 tajemnica bolesna. Do końca lutego na razie.
    Mam odmawiać tylko Ojcze nasz, 10x Zdrowaś Mario, Chwała Ojcu czy też modlitwy wstępne?
  • @MarJan odmawiasz tylko Ojcze nasz, 10 Zdrowaś Maryjo i Chwała Ojcu.
    Jednak tebelka jest nie aktualna i należy przesunąć się o dwie tajemnice do przodu. W twoim przypadku będzie Wniebowstąpienie Pana Jezusa.

    @Basja Proszę o uaktualnienie tabelki!!!

    Sama bym to zrobiła, ale nie mam pojęcia jak... Może mnie tego ktoś nauczy?
  • Nie dwie, a trzy. To jest tabelka z listopada, potem był grudzień i styczeń, a teraz luty
  • Jednak dwie, bo tabelka była uaktualniona końcem listopada na grudzień.
    Ja mam kalendarz, w którym zapisywałam każdą tajemnicę, bo jestem w kilku różach i zapamiętać na początku trudno.
    Potwierdzi ktoś???
  • Dzięki, to znaczy, że ja musze się cofnąć
  • Wydaje mi się, że tabelka jest na grudzień.

    To uwaga przesuwam imiona w tabelce na luty 2015
  • OK tabelka aktualna.
  • Jutro zmiana tajemnic
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.