Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

w sieci połączeń międzykomórkowych

2»

Komentarz

  • [cite] Namor:[/cite] Tylko wtedy istnieje niebezpieczeństwo, że zamiast pakować się w 24miesięczną umowę, jednorazowo wydamy 200-300 zł za komórę
    Niestety komórki z dobrym aparatem fot.- taki nałóg- a te kosztują niestety dużo więcej- chociaż na pewno mniej niż mój abonament x24 mies.
    [cite] Namor:[/cite] Im się zwyczajnie opłaca, żeby ludzie dzwoniący do play płacili krocie
    dla mnie to złodziejstwo po prostu
  • Komórka jest po to by dzwoniła i dała się "odebrać" niestety nie rozumie tego mój mąż ;-)
  • [cite] izsa73:[/cite]haha- to w sam raz dla mnie
    a lampę ma?
    Nie....
    [cite] Spioch:[/cite]Najkorzystniej (najtaniej) jest kupić aparat na allegro lub w media markt na raty a umowę podpisac bez telefonu. Sieci dają wtedy profity, których wartość przekracza znacznie wysokość raty za telefon.
    No nie wiem, ja bubel kiedyś kupiłam, jakiś popowodziowy chyba... :confused:
    [cite] Paradidel:[/cite]Play ma trochę infrastruktury w większych miastach, poza nimi korzysta z BTSów Polkomtela. Z powodów oczywistych wolą unikać połączeń via Plus, więc starają się stosować algorytmy, w których priorytet korzystania z własnego BTSa jest tak ustawiony, że mimo bardzo słabego sygnału telefon się nie przełącza na BTS Plusa. No i to czasem może być przyczyną problemów z zasięgiem, mimo że teoretycznie ich być nie powinno.
    Jakbym czytała umowę z Orange :shocked:
  • dzięki origami

    Tak , już Mu mówiłam setki razy o zarejestrowaniu tego numeru ale to tak wygląda :dc:

    ale przeczytam Mu co napisałaś , moze dotrze !:wink:
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.