Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Pytanie do informatyków

12345679»

Komentarz

  • Należy uważać i sprawdzić czy na pewno mail, który otrzymujemy z ostrzeżeniem jest prawdziwy. Zdarza się bowiem, że hakerzy podszywają się pod operatorów komórkowych, firmy kurierskie albo providerów poczty elektronicznej i informują o zagrożeniu bądź przesyłają np. fakturę. Po otworzeniu załącznika zostaje najczęściej już tylko format dysku twardego.
  • @joachm
    Miałam tak samo z moim kontem na wp
    Przy wejściu na pocztę (tam gdzie sie loguje) był komunikat. Zadzwoniłam na infolinie czy co to tam za nr znalazłam czy tez mail poszedł do nich -nie pamietam już.
    Kazali zrobic to samo
    Póki co jednorazowa akcja
    Maź miał podobnie ze swoją poczta
    Tez tulko jeden raz
  • Nagrywarka CD w laptopie nie nagrywa i pojawia sie komunikat, ze plyta na ktora chcialam nagrac jest zepsuta. Na wielu nowych plytach taki komunikat jest. Co moze byc przyczyna?
  • A jakiego oprogramowania używasz do nagrywania? Czy wcześniej nagrywarka nagrywała dobrze?
  • Wczesniej bylo wszystko ok. Do nagrywania uzywamy tego co bylo w kompie, nie dogrywalismy nic.
    Dzis pojawil sie nowy problem, nie mozna sie zalogowac na poczte, facebook nie otwiera sie I google. Na wielodzietnych sie zalogowalam I jest ok. Wczoraj computer sie aktualizowal, ale tez mial jakies problem ze startem system. Czasem tak ma, ze jak sie wlacza, to jakby sie zapetlil, pojawiaja sie komunikaty, ze cos w systemie jest nie tak I otwiera sie od nowa I najczesciej za ktoryms razem sie otwiera system.
  • W przypadku gdy podczas startu systemu pojawiają się problemy to wiem na własnym przykładzie, że najskuteczniejszą metodą jest postawienie go od nowa. Naprawić zawsze coś można, pewnie w Twoim przypadku też jest taka możliwość ale prędzej czy później skończy się to formatem dysku twardego...
  • A problem z nagrywarka moga byc zwiazane z problemami w systemie? Jak sie od nowa postawi system to jest szansa, ze zacznie dzialac?
  • Tak myślę :)
  • W kompie jest Windows7 Home Premium. Programow specjalnych nie ma, chcialabym, zeby jeszcze troche posluzyl, ale ekran od jakiegos czasu ma przerwy w stykach chyba I czasem bieleje. Kompa uzywamy do netu, raczej do niczego innego sie nie nadaje. On ogolnie jest trefny, to egzemplarz powystawowy, ma jakis dziwny wygaszacz ekranu, ktorego nie umiem wylaczyc, reklama office depot. Czasem jak cos pisze to potrafi sie wlaczyc I trace to, co napisalam. Zeby sie nie wlaczal, to trzeba co jakis czas ruszac kursorem. Nie ma mowy o obejrzeniu na spokojnie filmu, bo wygaszacz sie wlacza.
  • Podepne sie z pytaniem zeby nowego watku nie tworzyc.
    Mozecie prosze polecic jakis darmowy program antywirusowy?
    Ja sie nie znaju :(
  • @ramatha a pod jakis system operacyjny ?
  • edytowano styczeń 2016
    Yyyy nie wiem pod jakiegos starego windowsa chyba xp

    Edit: @Gregorius ? Znasz moze?
  • Musze poczytac o tym Ubuntu. A jego sie z netu sciaga, czy trzeba kupic plyte?
    I pytanie o ten wygaszacz. Bo w ustawieniach wygaszacz jest wylaczony, a to co sie wlacza, to jest reklama office depot (bo to komp powystawowy).
  • cos mi klawiatura szaleje ctrl +schift nie pomaga bo inne wtedy zle dzialaja.teraz zamiast y wpisuje z
  • na dole po prawej powinnaś mieć znaczek PL należy kliknac i dać pokaż pasek języka, pokaże się na górze pasek i tam gdzie będziesz miałą do wyoboru 2x polski to kliknąc nie ten co jest zaznaczony tylko drugi
  • Zaraz sprawdzę @Aneczka08 działa!!Dziękuję!
    Podziękowali 1Aneczka08
  • Mi to dzieci średnio 3X w tyg zmieniają.
    Podziękowali 1Bridget
  • Słuchajcie, może ktoś coś...
    Prośba od @Bea :
    Kto umie zdalnie naprawić mi system W8?
    pobrało jakieś aktualizacje i nie mam pulpitu.
    tryb awaryjny nie chodzi. Nie ma opcji wejścia w panel sterowania.
    przynajmniej ja nie potrafię:(
    niech ktoś zadzwoni i pomoże
    plizz
    @TecumSeh , @Gregorius ?
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.