Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

wątek wspierający dużąmamę :)

1235»

Komentarz

  • ależ śliczna! :fi::fi::fi:
  • Śliczna gratuluję !!!:bi::bi::bi::bi::bi::flowers::flowers::flowers::flowers::flowers:
  • Ano ślipia już łypią na otaczający świat :)

    Według najświeższych szpitalnych informacji, na jutro mam szykować furmankę na odbiór moich dziewuch i powrót do domu :D
  • śliczności :)

    gratulacje!! :)
  • Słodziak niesamowity! A te czarne włoski (!!!)- zakochana jestem w Waszej Malutkiej :bigsmile:

    GRATULACJE! Niech zdrowo rośnie, a dzielna Mama wraca szybko do pełni sił :rainbow:
  • Pieknosc:rainbow:

    Gratulacje!!!:flowers::flowers::flowers:
  • Dopiero dziś, ale dziewuchy już w domu :) Mała śpi, duża wyleguje się :)
  • :fi: Gratulacje :fi:
  • śliczna!! gratuluję
  • Kochani!!!
    Piszę ja - duzamama - (lepiej późno niż wcale)))
    Dziękuję wszystkim za modlitwę i wsparcie - czułam je i naprawdę byłam "silna".
    Z JAśminką wyszłyśmy dopiero w czwartek po południu, bo traciła na wadze i glukoza mocno spadła. Morfologia też kiepska, więc kazali "dokarmiać" i stawić się na badania po świętach. Napewno rozpiszę się na spokojnie po świętach.

    I teraz kochani spóźnione ale szczere i prosto z naszych serduszek życzenia :

    "Niech Wam Dzieciątko błogosławi
    Niech się uśmiechnie od stajenki
    Niech w Waszych sercach
    Jak w bożym Betlejem
    Znowu narodzi się maleńki..."

    Po prostu... dziękuję Wam, że jesteście.....

    ech ...dzieci są cudne)))):smile:
  • A zwłaszcza jak pięknieją tak z dnia na dzień :bigsmile: A co będzie za miesiąc? A za rok? :ad:
  • Czy ja już mówiłam, że CHCĘ DZIEWCZYNKĘ !!!!!


    Mniam mniam - gratulacje dziewczyny :bigsmile:
  • Ja jeszcze nie gratulowałam :shamed:Takie zawirowanie przez te święta...
    A więc: WIELKIE GRATULACJE!!! Śliczna dziewuszka!
    :flowers::flowers::flowers::flowers::flowers::flowers::flowers::flowers::flowers::flowers:
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.