Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Straciłam głos....

2»

Komentarz

  • Co z tym syropem? Ktoś może mi procedurę prosto i po kolei wyłożyć?  [-O<
  • edytowano marzec 2012
    ząbki ucierasz lub wyciskasz i wrzucasz wszystko do soku z 1 cytryny
    dodajesz miód i dolewasz drugie tyle wody gotowanej letniej ile masz wszystkiego
    mieszasz porzadnie i zostawiasz na godzine pod przykryciem
    odcedzasz

    Ja to robie z tej ilosci dla siebie i 5 dzieci, zrób z połowy składników, jesli robisz tylko dla siebie ;;)
    Bo to dluzej niz klika dni nie powinno stac, nawet w lodowce

    Nie wiem co z tym syropem, ale on czyści lepiej niż sinupret, który kiedyś wychwalałam

  • edytowano marzec 2012
    Dziękuję

    ^:)^
  • Ja też tracę(((
    Pro Mama słyszała...
  • Zrobiłam, ale zapach średnio zachęcający ;) Muszę się psychicznie przygotować ;)
  • Zapach jak zapach.... ale smaaaak  8-}
  • edytowano marzec 2012
    Mam pytanie - długo mozna ten eliksir używać?

    Wyzdrowieliśmy, ale wokoło wszyscy rzygają i kaszlą wiec znowu jest inwazja wirusów i znów bierzemy, bo z tym cudem kończy sie co najwyzej na stanie podgorączkowym, oraz lekkim katarku i kaszelku. A potem zdrowie :D

    Tylko sie martwie czy sie tym nie zajedziemy.
    Zwlaszcza ze przedwczoraj podalam Najmlodszej, bo zatarła sobie glutami oczy i jej ropiały dosc mocno...
    Dziecię ozdrowiało, ale się boję, że jej coś tym zrobię. Wychodze z zalozenia ze to mniejsze ryzyko stwarza niz antybiotyki...
    Podaje jej eliksiru 3 ml 2 razy dziennie w trakcie picia mleka, żeby sie kwas zneutralizował i jej dziury w zoladku nie wyżarło....

    Niech mi ktos odpowie znający sie na rzeczy.....
  • pijcie majeranek  na przeziębienie kaszel i zatoki
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.