Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Pączki

edytowano styczeń 2008 w Ogólna
Kto dziś zje najwięcej? :cool:

donutbitejpgscy2.jpg

Komentarz

  • A próbowaliście zjeść, bez oblizywania się? ;)
  • Podobno to niemożliwe. Podobnie jak wyjęcie z ust raz włożonej tam żarówki, choć nie wiem, dlaczego. :shocked:
  • Da sie. Paczki, a nie zarówki. Chociaz zarówki pewnie tez, jak dobrze przeżuc :P
    a paczki trzeba pokroic nozem i widelcem na male kawałeczki :P jak jola kwasniewska beze :P
    ja nie cierpie tego lepienia sie w paczkach wiec nadziewam na widelec przed konsumpcja i chociaz rece mam czyste :)

    a w tym roku dostaje ciarek na widok paczków i innych faworków :cry:
  • Z żarówką to kwestia zwieracza szczęki - chodzi o to, że żarówka w szczęce najpierw jest wielka a potem mniejsza i żeby ją wyjąć, trzeba znowu rozszerzyć szczękę. Ta jednak po tak dużym nagłym rozwarciu blokuje się w szczękościsku. I trzeba rozluźniać zastrzykiem domięśniowym:)

    Bezpieczniejsze jest jednak oblizywanie się:bigsmile:
  • :shocked: mąż piekący pączki :whorship::whorship::whorship:

    nie no jak nawet mężowie pieką pączki to i ja się muszę nauczyć :wink:
  • kurczę, ten Tomek to się na wszystkim zna:wink:
  • A ja zrobiłam straszne zapachy ale usmażyłam faworki, a pączki przywieźli nasi przyjaciele, którzy nas nawiedzili i w ten sposób mieliśmy wszystko co trzeba w tłusty czwartek:jumping:
  • o matko. a ja ani jednego :( trzeba dbac o linie :bigsmile:
  • a ja 4 :bigsmile: co tam linia, tłusty czwartek jest raz do roku :wink:
    ten czwarty już mi tak nie smakował jak pierwsze trzy więc postanowiłam spasować :wink:
  • u mnie byly niezbyt dobre irlandzkie paczki,ale byly.Zjadlam dwa i mialam dosyc.Za to bylam z moja coreczka u kolezanki i ta zrobila na obiad kaczke z sosem na winie i kluskami na parze z czerwona kapusta,po prostu niebo w buzi!!!!
  • a co mi tam,moja linia i tak jest już zaokrąglona
    no tak, całkiem zapomniałam :bigsmile: i nie przeszkadza ci to zaokrąglenie w jedzeniu pączków? :shocked:
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.