Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Mieszkanie dla dużej rodziny do sprzedania W-wa Bemowo

edytowano kwiecień 2012 w Pomagajmy sobie
Moi rodzice postanowili sprzedać swoje mieszkanie ( każde z nas - ich dzieci, uwiło sobie gniazdko poza stolicą) Piszę tu bo to duże 5-o pokojowe mieszkanie bardzo ładne i z możliwością prowadzenia jakiejś działalności lub dla dużej rodziny. Oto link:
http://otodom.pl/bezposrednio-5-pokoi-idealne-pod-dzialalnosc-id12435009.html
«1

Komentarz

  • ehh, czad, moje dawne okolice, lotnisko, lasek bemowski... gdybym miał odpowiednia kwotę no i na remont... zaraz bym kupił... kupujcie bo warto, super okolica a i cena niewygórowana, metro niedaleko...
  • edytowano kwiecień 2012
    W środku żadna rewelacja stare drzwi z lat 80tych. Łazienka taka jaką mają moi rodzice.

    Za te cenę w Gdańsku można niezły domek kupić z jakieś 200m2 i 1000m2 podwórka.
  • Porównajcie sobie:
    link
  • A w Koziej Wolce pewnie dom z obora i stadem krow...
  • I dwoma końmi oraz nocnym stróżem w pakiecie.
  • O cenie mieszkania decydują trzy cechy: lokalizacja, lokalizacja i raz jeszcze lokalizacja.
  • edytowano kwiecień 2012
    W linku domek jest w centrum miasta, 20min od centrum Gdańska, blisko kolejki Gdańsk - Warszawa.
    Do tego spokojna okolica i Agnieszka&5 niedaleko :-)
  • edytowano kwiecień 2012

    Zbyszek, domek jest w Pruszczu, nie w Gdańsku.

    Zerknij też z którego jest roku, hłe, hłe...

    I w ogóle o co Ci chodzi? Chciałeś zbić cenę i kupić, czy w ogóle żal ci, że ktoś coś sprzedaje?


  • edytowano kwiecień 2012
    Pruszcz od centrum Gdańska jest tak samo daleko jak dzielnice Przymorze czy Żabianka. Nie mam zamiaru zbijać ceny ani kupować. Ciekawe jak długo jedzie się z Bemowa do Centrum ?
  • A w Zurchu to za takie cudo trzeba dać przynajmniej 1000000chf.

    T :)
    Jakie są średnie dochody w Szwajcarii?
  • edytowano kwiecień 2012

    @Zbyszek: Sopot od Gdańska w tej samej odległości co Pruszcz,  czas dojazdu do Gdańska podobnie... porównaj ceny.

    Co chciałeś osiągnąć?

  • ehh, czad, moje dawne okolice, lotnisko, lasek bemowski... gdybym miał odpowiednia kwotę no i na remont... zaraz bym kupił... kupujcie bo warto, super okolica a i cena niewygórowana, metro niedaleko...
    "dawne" sprzed ilu lat? Ja tam mieszkałam parę lat od 1999. Okolica przecudna i koncerty na lotnisku  za free)))

  • ja mieszkałem na jelonkach więc nie takie bliskie zupełnie
  • @Tomasz ... mnie bardziej chodziło o to ile może przeciętnie zarabiający Szwajcar kupić m2 w stolicy a ile przeciętnie zarabiający Polak. Kiedyś porównywałem ceny w centrum Paryza i centrum Warszawy i wychodziło podobnie. U nas w złotówkach u nich w euro. A jak jest w Szwajcarii?
  • Przykład: średni dochód Francuza 2500 euro, u nasz 2500 zł. M2 w Paryżu 7500 euro u nas 7500 zł. Na 30m2 trzeba wziąć u nas 225 tys zł kredytu u Francuzów 225 tys euro. Jeżeli rata wyjdzie w okolicach 2000 zł u nas a u Francuza 2000 euro (w duzym przybliżeniu, bo u francy bedzie mniej, nize oprocentowanie w euro) to Polakowi zostanie 500 zł na życie a Francuzowi 500 euro.  Owszem zycie we Francji jest droższe ale nie czterokrotnie. Droższa jest zywność, ale elektronika, odzież itp towary przemysłowe są w podobnych cenach lub niewiele droższe. Benzyna też jest droższa o 20% a nie o 300%. Jednym słowem franca za 500 euro jakoś przeżyje, Polak za 500 zł nie da rady.
  • Pytanie czy w Szwajcarii jest podobna relacja?
  • Tak z 0,5m2 jeśli żyje powietrzem i w powietrzu.

    T
    u nas 0,33 m2.
  • To mieszkanie jest rewelacyjne!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    Duza mamo, spedzilam tam piekne chwile! Moje poprawiny weselne tam byly !!!!!!!!

     

    Chyba mamy wspolnych znajomych :D :D :D

     

    mieszkanie cudowne! Gdybym mieszkala w Wawie, nawet sekundy bym sie nie zastaawiala. Rewelacyjne!

  • Nawet do dzis w marzeniach je projektuje!

    Jedno z najlepszych mieszkan w jakich mieszkalam

  • edytowano kwiecień 2012
    tzn mieszkałaś w tym mieszkaniu....?Pro mamo?Nie czaję....ależ mam zagłostkę
  • Mieszkala tam cala paczka z mojego roku, a ja u nich bardzo czesto bywalam. Po Koscielnym nastepnego dnia mielismy tam poprawiny. Uwielbialam ten balkon... pogaduchy na nim... morze kawy, dymku i jazzzzzz....

     

    Ech ;)

  • Mieszkanie jedno z najlepszych w jakich bylam! Do dzis o nim mysle... szkoda, ze nawet pomarzyc jestem bez szans, ale jak ktos ma mozliwosc, to z serca polecam. Otoczenie to domki jednorodzinne, spokoj, cisza... a za chwile juz miasto.

     

  • edytowano kwiecień 2012
    no to się znamy pewnie
    :Pa studiowałaś z moją siostrą Iwką)
  • Fajnie :)

    Grzes rozumiem nie jest Ci obcy ? :)

  • Swiat jest taki maly... ze ludu kochany ;)
  • Pro Mamo już ogarniam. to okolice 2006 roku)Jeśli to tak...i jeśli to o "tego" Grzesia" to jedna piaskownica, podwórko, wspólne dzieciństwo przyjaźń jak z bajki)
  • Tak. W 2006 bralam ślub.

  • haha"small world" :) też się o tym non stop przekonuję
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.