Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Mieszkanie dla dużej rodziny do sprzedania W-wa Bemowo

2»

Komentarz

  • A mnie się zdaje, że jak na Wawę to nie jest strasznie drogo
  • W Poznaniu podobne ceny((
  • 700 000 to nie drogo?
    Jak ja się cieszę , że nie mieszkam w Warszawie... Nigdy nie dorobiłabym się własnościowego mieszkania.
    Za taką kasę w Chojnicach wybuduje się 3 rewelacyjne domy.
    U nas na razie leżą fundamenty. Ściany i dach pójdą w tym roku. To tak, jakbyśmy mieli najmniejszy pokoik w tym mieszkaniu na sprzedaż w Warszawie :D  Nie mogę... Wariactwo cenowe!
  • edytowano kwiecień 2012
    Dla mnie to też ogromna suma! Ale to duże mieszkanie, a ceny warszawskie śledzę od kilku lat. Czasem i kawalerka do remontu potrafi 400 tyś kosztować.
  • Juz sie chyba pogodzilam z tym, ze nigdy nie bedziem miec mieszkania , przy obecnych cenach.

    Jednak gdybym miala duze pieniadze, to nie wiem czy nie lepiej dom...

  • Przepraszam, że tak się tu wcisnę, bez pytania. Ale liczę , że wybaczycie :) :)
    Chciałabym spełnić prośbę doloress67 i umieścić link do domu, który Ona sprzedaje. Może kogoś zainteresuje? Doloress sama go tu umieścić nie może.
    http://dom.gratka.pl/tresc/402-9130681-mazowieckie-jozefow-debinka-orla.html?kod=130116898699079382d2eb3a546e4c03


  • Ludzie ponoć jest kryzys na rynku nieruchomości.
    A tu takie ceny, że ahhh szkoda gadać.

    Ten dom nawet nie ma kanalizy tylko szambo. Ciekawe czy woda jest ze studni ?

    Woda jest.
  • Przykład: średni dochód Francuza 2500 euro, u nasz 2500 zł. M2 w Paryżu 7500 euro u nas 7500 zł. Na 30m2 trzeba wziąć u nas 225 tys zł kredytu u Francuzów 225 tys euro. Jeżeli rata wyjdzie w okolicach 2000 zł u nas a u Francuza 2000 euro (w duzym przybliżeniu, bo u francy bedzie mniej, nize oprocentowanie w euro) to Polakowi zostanie 500 zł na życie a Francuzowi 500 euro.  Owszem zycie we Francji jest droższe ale nie czterokrotnie. Droższa jest zywność, ale elektronika, odzież itp towary przemysłowe są w podobnych cenach lub niewiele droższe. Benzyna też jest droższa o 20% a nie o 300%. Jednym słowem franca za 500 euro jakoś przeżyje, Polak za 500 zł nie da rady.
    skąd wziąłeś te dane o srednich dochodach? moim zdaniem większość ludzi zarabia w okolicach SMIC, więc niewiele ponad 1200. może średnią podwyższają nieliczni dużo więcej zarabiający, ale jednak proporcjonalnie do liczby ludzi wyjdzie chyba mniej.
  • edytowano kwiecień 2012
    manna  :x
    ( lubie matematykow :)  )
  • edytowano wrzesień 2012
    http://otodom.pl/bemowo-lotnisko-5-pokojowe-wysoki-parter-1994-id14907654.html
    dla wielodzietnych wielki upust ( ptaszki ćwierkały) naprawdę warto się zastanowić

    ;)
  • Gdybym miala tylko pieniadze i maz prace w Warszawie, to od reki bym kupiła to mieszkanie.

    Swietnie sie tam mieszkało.

    Chętnie odwiedzimy wielodzietnych, którzy je kupią !!! :D

  • W tym pokoju spałam w pierwszych tygodniach pierwszej ciazy! :)

    image

  • ja też))) w tym pokoju poczeło się chyba z 5 dzieci))) o tylu wiadomo)
  • Jakieś dobre fluidki, czy coś... :D
  • to moze trzeba proponowac to mieszkanie małej rodzinie, która już czas jakiś oczekuje na powiększenie :D
  • Moje sie poczeło poza granicami Polski, ale wrociłam w 4/5 tc :)

    Mi wiadomo o 1 :)

  • na żoliborzu powstaje osiedle TYLKO dla rodzin katolickich, podobno taniocha, mieszkania do 140 metrów kw. mają jeszcze wolne miejsca, więcej w ostatnim warszawskim dodatku GN
  • oj prayboy nie pomagasz:-)
  • na żoliborzu powstaje osiedle TYLKO dla rodzin katolickich, podobno taniocha, mieszkania do 140 metrów kw. mają jeszcze wolne miejsca, więcej w ostatnim warszawskim dodatku GN
    Taniocha, rzecz względna.
  • no właśnie , ktoś wie? ile sobie cenią?
  • Katolickie osiedle to raczej chwyt marketingowy pod czytelników Gościa. Na stronie dewelopera nie znalazłam wzmianki na ten temat.
  • także mieszkanie moich rodziców jest atrakcyjne))
  • edytowano wrzesień 2012
    Ja mam (znaczy się, znajomi mają) na zbyciu mieszkanie na Bródnowskiej. Też dla dzieciatych, ok.100m2
    Jeśli ktoś w W-wy poszukuje lokum, mogę dopytać o szczegóły



Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.