Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Przyjmę podręczniki

2

Komentarz

  • Jadwigo Tobie jakiś podręcznik po moim P. gimnazjum klasa 3 się przyda?
  • U nas można było kiedyś umowę kupna-sprzedaży na używane i wtedy można by było wstawić datę póżniejszą
  • No tylko  dofinansowaniem  nie wiele sie zmieniło. Jezel nie macie pierwszaków to nadal próg jest ponizej 350 zł. Brrr
  • Małgorzato-   będziemy czekać:)

    I tak wcześniej niz we wrześniu nie będziemy kupować.

    Starszym chłopakom pewnie w antykwariacie.
  • dopisek "zgodne znową podstawą programową" to czasem chwyt socjotechniczny... książka ta sama... zgodna... a kto w księgarni ma czas porównać strona po stronie? w necie to nawet nie sposób
  • Jadwiga - religię mogę Ci wypożyczyć na ten rok. Mam po najstarszym, a Kubie potrzebna dopiero za rok.
  • @Jadwigo mam książkę do religii ale z 2000 roku. Okładka nieco inna, ale może treść ta sama, co? U nas teraz są inne.
  • Bea, sprawdzę bo chyba w komórce leżą. Historia była na pewno, matematykę mam ze WSiP ale "matematyka wokół nas" to pewnie nie to. A przyrody nie pamiętam, ale rzucę okiem później.


  • edytowano wrzesień 2012
    Bea, jest tak. Pomyliłam klasy... X_X
    Przecież Javi teraz piątą skończył, nie czwartą. I historię miałam z piątej, ta z czwartej poszła już do ludzi.

    Czyli z tego, co potrzebujesz nie mam nic. Przyrody mam dwie, ale albo "Przyrodo witaj!" ze WSiP, albo "Mój świat" z Nowej Ery.
    No i "Matematyka wokół nas".WSiP

    Jeśli choć matematyka Ci się przyda, to daj znać. Z pozostałymi lecę do odpowiedniego wątku.

    Przepraszam Cię za zamieszanie.
    :\">
  • Klasę piątą w całości pożyczyłam koleżance. Jak wrócą, to będą Twoje. Ale widzę, że znów tylko historia się powtarza. :(
  • Ja tez ponownie odgrzebuje. Może ktoś ma:
     muzyka kl 4 "Muzyczny swiat" cz 1 podr wyd Mac
  • napisałam w wątku oddam podręczniki
  • Ja
    I znów to samo :( Kupiłam córce podręcznik (na szczęście używany) i okazało się, że już nieaktualny. Podręcznik jest z 2008 roku, a nowa podstawa programowa była rok później  :-S Potrzebuję więc podręcznika do III gimn. "Matematyka z +"
    image
    Jadwigo miałam taki!kurczę.Popytam dziś!
  • Bea właśnie kupiłam dla mojego syna Steps, jakbym wiedziała wcześcniej to bym Ci kupiła Hot Spot a ty wysłała Stepsa, łe, łe, łe
  • ma może ktoś  " Wiedza o kulturze" Panek chętnie odkupię bo w tym roku wyszła nowa a nam potrzebna stara


  • a jaki masz kolor Steps?
  • a ja musze miec pomaranczowe,:(
  • Bea moze my byśmy się zamieniły ja potrzebuję ten zielony a kupię Ci ten który porzebujesz
  • @Jadwiga informatykę mam, potrzebujesz jeszcze?
  • Mam Jadwigo. W poniedziałek wyślę :)
  • Potrzebuję jakiś podręcznik do angielskiego do I klasy SP. Czy ma może ktoś na zbyciu?
  • mama asia mam ten 
    image 
    Z nowymi płytkami ale popisany przez Igę.
  • A ja mam happy hause  z cwiczeniami. Ćwiczenia troszku popisane, podręcznik tez ( tak z 1/3)
  • Wszystko jedno jaki - potrzebuję do ED :-)
  • @Bridget - a co jest na płytce?
  • rzucę okiem co mam - mam full podręczników do angielskiego
  • @Bridget - a co jest na płytce?
    piosenki
    mój syn się z tego uczył 
  • O to super!!!!!!!

    mogę pożyczyć?

  • @AB - dziękuję Ci, ale uśmiechnę się chyba do Bridget, bo zależy mi na tych piosenkach :-)
  • Ktoś szukał Challenges? Mam 2 i 4
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.