Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Klarcia broni ks. Blachnickiego przed lasandrystami

1789101113»

Komentarz

  • edytowano maj 2020
    > więc pozostaliśmy nie zrażeni

    My nie jesteśmy zrażeni, bardzo lubimy wiele osób związanych z Bractwem. Natomiast dzięki wsparciu ks. Webera przeżyliśmy coś podobnego, jak bohaterowie "Seksmisji" - wyszliśmy z podziemi Tradycji na powierzchnię i okazało się, że nie ma zgliszcz i dymów, jest pięknie, zielono, latają bociany. W zasadzie jesteśmy mu za to wdzięczni.
    Podziękowali 2Berenika Klarcia
  • O właśnie, dlatego napisałam, że ma moc :D
    Podziękowali 1DaddyPig
  • Może powód jest prostszy niż się wydaje...My np nigdy nie wchodzimyw żadną wspólnotę głęboko. Głębokie to staramy się mieć więzi rodzinne i Z Panem Bogiem sam na sam. Może dlatego nigdy się nie zrazilismy i nie widzieliśmy zgliszcz wokół... 
    Raz się nacielam na odnowie i od tej chwili zawsze mam spory dystans do każdej formy wspólnoty. 
    Podziękowali 3Rogalikowa asiao In Spe
  • Odrobinka powiedział(a):
    Może powód jest prostszy niż się wydaje...My np nigdy nie wchodzimyw żadną wspólnotę głęboko. Głębokie to staramy się mieć więzi rodzinne i Z Panem Bogiem sam na sam. Może dlatego nigdy się nie zrazilismy i nie widzieliśmy zgliszcz wokół... 
    Raz się nacielam na odnowie i od tej chwili zawsze mam spory dystans do każdej formy wspólnoty. 

    Ja pozwolę sobie zauważyć, że Niebo jest wspólnotą miłości z Bogiem i innymi zbawionymi. Nie ma tam czegoś takiego, jak sam na sam z Bogiem.
    A Jezus nie bez powodu założył Kościół, czyli wspólnotę osób idących razem drogą wiary i wspierającą się wzajemnie.
  • @Klarcia @Odrobinka mi się wydaje że dla rozwoju wiary jest zarówno dobra wspolnota jak i także rozwój osobisty, indywidualny.

     Bycie sam na sam z Bogiem to element naszej codzienności, sąd też będzie w pojedynkę, potem natomiast jak mówi Kościół spotkamy się z innymi i warto pielęgnować relacje z bliskimi ale i dalszymi ludźmi, wszyscy ludzie to w sumie siostra czy brat, z którymi w niebie może być bardzo fajnie. 

    Natomiast nie zmienia to faktu że środowiska osób bardzo wierzących mogą bywać specyficzne.

    Dwa razy miałam okazję poznać osoby należące do wspólnoty okołocharyzmatycznej i z Odnowy w Duchu Świętym i szczerze mówiąc trudno mi się podejmowało rozmowę, to dla mnie jakby obcy świat.  A i różni ludzie bywają wszędzie. 

    Lecz przyjaciół zawsze warto szukać. Może nie ufac z początku, ale warto. Bo każdy człowiek może być bliskim :)


    o:) 
  • Mi bycie "sam na sam" przychodzi najłatwiej, bo jestem introwertykiem i wejście w relacje społeczne zawsze było dla mnie wyzwaniem. Ale Kościół (Ekklesia) jest z samej nazwy wspólnotą i chcąc nie chcąc chrześcijanin musi wejść w bliższy kontakt z braćmi. 
    Podziękowali 1In Spe
  • Zachęcam do obejrzenia programu "Warto rozmawiać", z dnia 22.06 br.
    Jest poświęcony ks. Franciszkowi Blachnickiemu i zwalczającej go agenturze.
    Występują m.in. - ks. Jacek Herma i Barbara Mazur współpracownicy ks. Franciszka.

    https://vod.tvp.pl/video/warto-rozmawiac,22062020,48336069

    ***

    Natomiast 25 czerwca o godz 22:45. w programie "Magazyn śledczy Anity Gargas" na TVP 1, będzie rozwinięty temat tajemniczej śmierci ks. Franciszka Blachnickiego. Zapraszam do obejrzenia.
    Podziękowali 1Berenika
  • Oglądałam oba programy - ten dzisiejszy super. O małżeństwie Gontarczyków powiedziano wszystko, już nic nie mam do dodania.
    Jeżeli PAD przegra wybory, to takie kreatury, jak Gontarczyk vel Lange będą nadal spokojnie działały.
    Podziękowali 1Berenika
  • Klarcia powiedział(a):
    Oglądałam oba programy - ten dzisiejszy super. O małżeństwie Gontarczyków powiedziano wszystko, już nic nie mam do dodania.
    Jeżeli PAD przegra wybory, to takie kreatury, jak Gontarczyk vel Lange będą nadal spokojnie działały.
    Szczerze teraz też działają bez problemu.
    Podziękowali 1maliwiju
  • Berenika powiedział(a):
    Klarcia powiedział(a):
    Oglądałam oba programy - ten dzisiejszy super. O małżeństwie Gontarczyków powiedziano wszystko, już nic nie mam do dodania.
    Jeżeli PAD przegra wybory, to takie kreatury, jak Gontarczyk vel Lange będą nadal spokojnie działały.
    Szczerze teraz też działają bez problemu.

    Teraz mają problemy, wznowiono śledztwo ws okoliczności śmierci ks. Blachnickiego.
    Dowiedziałam się też, dlaczego Andrzej rozwiódł się z żoną.
    Okazało się, że to on był oficerem wywiadu, a Jolanta "tylko" oficerem SB.  On chciał, żeby ta sprawa ucichła, a ona poprzez swoje polityczne zaangażowanie w lewackich strukturach robiła szum wokół ich działalności w Niemczech. Facet w końcu miał dosyć i teraz już trudno jest wykryć, gdzie przebywa.
  • Oficer wywiadu umie się ukryć.
  • Gość niedzielny o tym pisał od jakiegoś czasu.
    Podziękowali 1Małgorzata32
  • Jest już w sieci najnowszy program Anity Gargas, traktujący o agenturalnej działalności rodziny Gontarczyków. Oceniam, że po raz pierwszy materiał jest naprawdę rzetelny. Tym razem nie mam do czego się przyczepić i nie mam nic do dodania.

    ***

    Tajemnicza śmierć księdza Franciszka Blachnickiego, wieloletnia praca agenturalna w aparacie bezpieczeństwa PRL i... kariera w III RP, czyli kulisy działalności Jolanty Gontarczyk vel Lange. Jak TW Panna wraz z mężem Andrzejem Gontarczykiem - TW Yon - infiltrowała środowiska polonijne w Europie Zachodniej latach 80 - tych. Dlaczego, mimo intensywnej współpracy z SB, po 89 roku kariera polityczna Jolanty Gontarczyk nabrała tempa, a działalność jej stowarzyszenia od lat dofinansowują podatnicy? Kto podejmował decyzje o przyznaniu gigantycznych środków na projekty byłej agentki SB - m.in. testowanie lokali rozrywkowych pod kątem dyskryminacji za 10 tysięcy, biuro porad społecznych za 70 tysięcy i 1 mln 850 tysięcy na Prowadzenie Centrum Wielokulturowego? Czy mogła ona liczyć na specjalne względy warszawskiego ratusza? Czy to możliwe, że Rafał Trzaskowski nie sprawdził komu przyznaje się tak wysokie dotacje z budżetu miasta?

    https://vod.tvp.pl/video/magazyn-sledczy-anity-gargas,25062020,48389963
    Podziękowali 1Rogalikowa
  • Dalsza część programu, w której mamy omówienie agenturalnej działalności Gontarczyków i jeszcze bardziej naświetloną sylwetkę ks. Franciszka Blachnickiego.

    ***

    Wybory zdecydują, którą z dróg obierze Polska… Czy zwycięży dbałość o rodzinę i tradycję, czy program obyczajowej rewolucji? Jak walczono z Kościołem i rodziną w PRL, a jakich metod używa się dzisiaj? Czego uczą nas doświadczenia krajów, gdzie porządek społeczny zmieniają radykalne ruchy neomarksistów? O tym jak to zrobiono w Hiszpanii opowie Javier Esparza, sekretarz gabinetu Jose Marii Aznara.

    O propozycjach zmian kulturowych w Polsce proponowanych przez niektórych kandydatów na prezydenta dyskutują Agnieszka Marianowicz-Szczygieł (psycholog, Instytut Ona i On), Małgorzata Wołczyk (Do Rzeczy) i Piotr Woyciechowski (ekspert ds. służb specjalnych).

    https://vod.tvp.pl/video/warto-rozmawiac,29062020,48443436
    Podziękowali 1Rogalikowa
  • Dzięki @Klarcia! Obejrzę wcwolniejszej chwili.
    I pozdrów od nas Carlsberg!
    Podziękowali 1Klarcia
  • Małgorzata32 powiedział(a):
    Dzięki @Klarcia! Obejrzę wcwolniejszej chwili.
    I pozdrów od nas Carlsberg!

    Jutro tam będę w gościnie - pozdrowię.
    Podziękowali 1Małgorzata32
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.