Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

nieustająca Nowenna Pompejańska2 - ZAPRASZAMY - dziś można z nami zacząć :)

1515254565760

Komentarz

  • Nie odkładaj do jutra, co możesz zacząć już dziś. :D
  • ja modlę się od poniedziałku. Różaniec noszę normalnie w kieszeni kurtki. Rwie się sam, raz na trzy części mi się pourywał... :/ tak normalnie noszony w kieszeni! Bez żadnych dziwnych akcji! Sam w kieszeni się rwie....
  • @akajka - rwie się - do odmawiania! :)
  • @akajka - rwie się - do odmawiania! "

    To nie będzie może dokładny cytat, ale słyszałam kiedyś taką opowieść: kard. Wyszyński podarował swojej siostrze różaniec. Po jakimś czasie siostra mówi: "Zobacz, Stefku, jak dbałam o twój prezent - w ogóle go nie zniszczyłam!". A Prymas na to: "To bardzo źle! Różaniec powinien być zniszczony - od częstej modlitwy!"
  • Ha, od Pompy wszystkie moje się porwały, odmawiam na palcach (jeszcze mam komplet;)
  • Albo powinny być na stalowych linkach. 
  • Jestem za!
  • edytowano lutego 2014
    Ja mam trzy, które przeżyły kilka lat intensywnego używania - jeden na sznurku (z Betlejem) i dwa na stalowej lince w kształcie bransoletki - jeden z Medjugorie a drugi od Sylwuni. Ten ostatni jest w najczęstszym użyciu i ząb czasu go nie nadgryzł był. :)
  • Zaczynam od początku marca. 
  • @mamababcia , to zaczniemy razem od 1.marca?
  • Ja dzis kończę i mogę zaczać tez 1 marca jakby co,
    wolę z kims zacząć bo a to nie zapiszę kiedy początek
    albo zle policze.....
  • @matka6 napisz kiedy zaczynasz, to Ci zapiszę jakby co ;)
  • ciężkoooo! nie dam rady! a muszę, bo ważna intencja! nie takie pitu pitu, jak na rozruch wzięłam.....
  • @matka6 , to zaczynamy tego pierwszego?Ja muszę sięie przed kimś wstydzić,ze mogę nie podołać, żeby dać radę
  • akajka to ja egzorcyzm za ciebie! 
    A w ogóle to jak tam.
  • Ja w moim  różańcu na rękę  już 3x gumkę wymieniałam, te duże mi się ciągle rwą, jeden miałam porządny ulubiony  ale dałam komuś kto swojego nie miał a zaczynał pompę.

  • MartynaN. - Zaczynamy- tylko trzeba sobie przypomnieć w odpowiednim czasie :)
    mama83 - jak zacznę, to zapisz kochana - jestes mlodsza,lepszą pamięć masz :))
  • Słuchajcie, a ta modlitwa dodatkowa jest konieczna, czy wystarczą 3 różańce dziennie?
  • Bez tej modlitwy to nie jest NP :)
  • Podziwiam Was bardzo za siłę  i samozaparcie, intencji nie brakuje, a ja zupełnie nie mogę zebrać się w sobie, choć w sercu czuję głód modlitewny
  • ja pompuję za teściową... nie dziwota, że ciężej mi idzie niż poprzednie 2 pompy
  • @maliwiju, dziękuję!
    Już jest łatwiej...
    I dziś... moja prośba została wysłuchana!!! Oczywiście skończę modlitwę :) już chyba w całości z wdzięczności :)
    Kurczę, dostaję TAKIE znaki!

  • @akajka ale ty masz skuteczność!!! Chyba sobie zamówię u ciebie jedną intencję :) w wiadomej sprawie :)
  • chętnie! Nawet miałam się oferować ;) Ale... będę musiała sobie zrobić przerwę po tej, a kończę dopiero w połowie marca.... Chociaż w sumie dla Ciebie to z marszu ruszę!
    Tylko wspieraj mnie w modlitwie, bo upaść łatwo.... 
  • Dziewczyny chcące zacząć pierwszego marca: jeśli Wasze intencje nie są superpilne, to może pobalujcie na koniec karnawału i zacznijcie piątego, w Popielec :) Wtedy skończymy w Święto Miłosierdzia ;D
  • Dla mnie moze być 5 marca, jeśli mi mowisz, że łatwiej zapamietam
    ale ponieważ się umowilam z Martyną, to czekam na jej głos
    bo my się mamy zamiar wspierać :)
    i wtedy (po zgodzie) muszę powiadomić koniecznie mama83:)
  • Dziś urodziny Bartola Longa i fajna data na początek :D 



  • ja zaczynam dziś, po raz enty a tą samą intencją
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.