Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

suszarka wielopoziomowa

edytowano październik 2012 w Pomagajmy sobie
Konczy sie sezon suszenia prania na polu i mysle nad zmiana suszarki. Ma byc mala, ale pojemna. Wpadlo mi w oko takie cudo firmy One Click:

image

Ma ktos z Was takie cos? Sprawdza sie?
«13

Komentarz

  • Dobre na majtki i małe koszulki ale jak na tym powiesisz spodnie dorosłej osoby albo męski tiszert?
  • Podobnie pomyślałam, że raczej na mniejsze ciuszki....
  • my mamy takie z Ikei.
    Jak chcę suszyć spodnie, to wieszam je na najwyższym poziomie, a te niższe składam. Tylko, ze ja mam dwie takie suszarki...
  • Jest jeszcze wersja 3- poziomowa, wydaje sie byc bardziej przestronna:

    image
  • my mamy takie z Ikei.
    Jak chcę suszyć spodnie, to wieszam je na najwyższym poziomie, a te niższe składam. Tylko, ze ja mam dwie takie suszarki...

    to musze w ikei poszukac, bo ta dosyc droga jest.
  • nie pamiętam ile kosztowała...zwłaszcza, ze to prezent był ;)
  • MamaMika ma-chwali sobie baaardzo, ja bym mimo wszystko zwróciłabym  uwagę na to, jak długie ciuchy można na niej suszyć
  • Duże ilości prania można rozwiesić na wieszakach i na drążku (pierwsze zdjęcie).
    Dlugie męskie spodnie jak najbardziej się zmieszczą. Łatwiej też potem prasować, bo nie ma zagnieceń. Można też tu odwieszać już uprasowane rzeczy, zanim się zaniesie na właściwe miejsce.

    Do tego "skrzydłowa", składana suszarka np. do pościeli (zdjęcie niżej). Ale większość rzeczy na tej "garderobie na kółkach".

    image

    image


  • Wynalazłam na aledrogo takie cuś jak w linku. Strasznie droga, ale kusi mnie to, że pranie z 3 pralek można powiesić.
    http://allegro.pl/mega-pojemna-suszarka-ubran-ubrania-pranie-60m2-i2718935182.html
  • Fajne, ale straszliwie drogie
    @-)
  • Wynalazłam na aledrogo takie cuś jak w linku. Strasznie droga, ale kusi mnie to, że pranie z 3 pralek można powiesić.
    http://allegro.pl/mega-pojemna-suszarka-ubran-ubrania-pranie-60m2-i2718935182.html
    Wlasnie: fajne, ale drogie. I zawala droge ;-)
  • Ja mam z tym największy problem, ale taka to jak dla mnie. Mam dokładnie takie miejsce gdzie sie zmieści.
    Nic to, biere beret i idę pod kościół ;-)
  • Wykonalam wlasnie tel. do meza ;) Zamawiam!
  • Echo mam, szybka jesteś. Może wykonaj jeszcze tel do mojego ;-) ?
  • Ja tam nawet zimą wynoszę na podwórko. Jak nie pada oczywiście. Potem dosuszam w domu.
  • Echo mam, szybka jesteś. Może wykonaj jeszcze tel do mojego ;-) ?

    :))
    Czailam sie na nia juz troche, potrzebowalam tylko jeszcze ostatwcznego potwierdzenia, ze po zakupie tej suszarki moje zycie bedzie piekniejsze ;)
  • To teraz ja przejmuje kolejkę. Zaczynam się czaić B-)
  • Ja mam trzypoziomową z Lidla i jestem z niej baardzo zadowolona. Jeśli chcę powiesić coś długiego, to po prostu rozkładam tylko górny poziom. Jest na kołach. Składa się na płasko. I z każdej strony ma uchwyty na wieszaki. Tak suszę koszule. Kosztowała 69 lub 59zl.
  • ja poproszę o taki wolny kąt w łazience..suszarka wtedy to nie będzie problem:)
  • ja poproszę o taki wolny kąt w łazience..suszarka wtedy to nie będzie problem:)
    Testowałaś taka podciągana na sznurkach pod sufit? ja mam. Bardzo fajnie się sprawdza.
  • Jak juz Kociara wspomniała,mam taką z Ikea i jeste bardzo zadowolona.Dżinsy można suszyć(nawet pościel),ponieważ ma składane półki.
    Nawet zdjęcia porobiłam

  • ja poproszę o taki wolny kąt w łazience..suszarka wtedy to nie będzie problem:)
    Testowałaś taka podciągana na sznurkach pod sufit? ja mam. Bardzo fajnie się sprawdza.
    Sprawdzała się w poprzednich mieszkaniach. W tym albo by musiała wisieć zaraz nad wejściem, albo nad wc.
    Dodam, że mamy niedrożny komin w łazience...bez szans jesteśmy.
    :(
  • My mamy taką http://allegro.pl/suszarka-do-bielizny-leifheit-tower-300-i2674814645.html i jesteśmy baaaardzo zadowoleni, stabilna, pojemna, spokojnie wiesza się koszulki polo męża XL.
  • Wiem, sama czekam na promocję, bywały w realu za 150zł, bo naprawdę warto. Naszą dostaliśmy nieco uszkodzoną i służy nam już 8 lat i pewnie posłuży jeszcze długo, bo bardzo solidna. Rodzicom chciałam zrobić dobrze i kupiłam taką jak pokazała IrenaB i to był bez sensu zakup, tańsza dużo, ale jakość niestety nieporównywalna :( W tym przypadku potwierdziło się powiedzenie, "co tanie to drogie".
  • Suszarka dzis przyszla! Sama zlozylam (w koncu na cos sie ten techniczny universytet przydal ;) ), jutro pranie robie. Podoba mi sie w niej, ze samemu mozna regulowac odstepy miedzy poziomami, nie powinno nic zawadzac.
  • Ale masz faaaaajnie. Ja właśnie jestem po upychaniu suszarek po domowych kątach. Ciekawa jestem czy faktycznie 3 pralki pomieści.
  • edytowano październik 2012
    Moja pralka ma 8kg wkładu,na suszarce mieszczę 2 prania.
    E:Uwielbia na niej przesiadywać kot.
  • My mamy taką http://allegro.pl/suszarka-do-bielizny-leifheit-tower-300-i2674814645.html i jesteśmy baaaardzo zadowoleni, stabilna, pojemna, spokojnie wiesza się koszulki polo męża XL.
    Taką mieliśmy. 
    Niezbyt długo, co się połamała. Kupiłam dwie tańsze, z tesco, na jedną wlazłam (jak można wejść na suszarkę?) i pękła. Ale znacznie tańsze i tak nie. 

  • Ja mam najprostszą suszarkę z Ikei (dwa dłuższe boczki rozkładane) i stawiam obok kominka (w zasadzie to nowoczesna, żeliwna koza). Mieści mi 1,5 prania czyli jakieś 10kg. Gdy pralka skończy następne najczęściej część rzeczy - tych lżejszych już wyschnie i moge dorzucić.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.