Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Olkowa zaczęła rodzić

124»

Komentarz

  • @Olkowa - gratulacje!!!
    Ale bym chciała taką żabkę na brzuchu :)
  • że spać nie możesz z wrażenia to rozumiem,ja ani po jednym, ani po drugim nie mogłam.
  • gratulacjje i czekam na na relację z porodu domowego...:) Franki są mega fajne!
    Relacja wyżej
  • jest radość, gdy rodzą się dzieci!!!GRATULACJE!!!
  • gratulacje!!!!! :) 

    Dowiedzieliśmy się od Ireny B. na konwiwencji :)

    Piękny miałaś poród... i jaki szybki :D 
  • Pięknie!

    Nadziwic się nie mogę jak widzę jak pan Bóg wam błogosławi!
  • @Olkowa:
    Wielkie gratulacje i niech Chłopak rośnie na chwałę Boga i ku uciesze ludzi.

    A jeszcze tydzień temu siedziałyśmy na kocyku!
    I było jakby lato;)
  • Ogromne gratulacje!!!
  • gratulacje!!!!! :) 

    Dowiedzieliśmy się od Ireny B. na konwiwencji :)

    Piękny miałaś poród... i jaki szybki :D 
    To Irenka była przy porodzie? to zazdroszczę po stokroć ! ;)
  •  

    Pięknie!

    Nadziwic się nie mogę jak widzę jak pan Bóg wam błogosławi!

    Mam to samo i cieszę sie ogromnie :)
  • To Irenka była przy porodzie? to zazdroszczę po stokroć ! ;)
    Ireny Chołuj niestety nie, ale były wspaniałe położne Kasia z Dorotą z Poznania ;-)
  • Nie opanowałam łez, tak się cieszę, że się wam udało tak pięknie...
  • Wzruszyłam sie MIŁOŚCIĄ PANA !!
  • Piękny chłopczyk - gratulacje!!! :)

    A relacja "porodowa" wzruszająca. Przy taki starcie - w atmosferze relaksu, bezpieczeństwa i spokoju - mały F. wyrośnie zapewne na niezwykłego człowieka :)
  • Gratuluję wszystkiego: pokoju, odwagi, miłości i jej widomego znaku! A dziecku takiej rodzinki!
  • Ogromne gratulacje
    @};-
  • Serdeczne gratulacje! Slodziaczek piekny!!! Opis porodu takze...zazdraszczam pieknych przezyc :)
  • Kochana, cudownie! Witamy Franusia! I bardzo się cieszę, że tak piękny był poród.
  • Ja się tak nie bawię!

    Nikt nie zmienił tytułu wątka to sobie spokojnie czekam na rozwój wydarzeń, a tu już dawno po wszystkim i jeszcze tak pięknie!


    Gratulujemy. @};-
  • Jaki piękny poród!!!Bog jest dobry!
    Gratulacje!
  • gratuluje!!!!!
  • @Olkowa,nie wiem, jak Ty dałaś radę jeszcze tę szarlotkę zrobić? Ja od 6 cm już na innej planecie byłam. Za to jak się zaczęło to zanim baby zjechały na poród to zmyłam gary i wyszorowałam kuchenkę, żeby wiochy nie było ;) a w wieczór po porodzie się zastanawiałam, dlaczego mam czystą kuchenkę. Dopiero później sobie przypomniałam, że to moje dzieło.


  • Ireny Chołuj niestety nie, ale były wspaniałe położne Kasia z Dorotą z Poznania ;-)
    @Olkowa
    Bardzo chętnie przyjmę namiary do tych położnych.
    Jak możesz na priv.
    Dzięki:)
  • edytowano październik 2012
    @Olkowa - bardzo się cieszę, że się położne sprawdziły :-) Akurat tych Twoich nie znam za bardzo (raz na konferencji spotkałam) ale znam tę, która tę akcję w Poznaniu rozkręciła (Iwonę M.) i mam o niej dobre zdanie. BTW - to dziewczyna z wielodzietnej rodziny :-)
    @Danka - położne Poznańskie można znaleźć tu: http://www.malinowerodzenie.pl/porody_domowe.php
  • Olkowa - cudnie! serdecznie gratuluję :)

    zamarzyło mi się oj zamarzyło..
  • nooo jaki piękny synuś Wasz :) cudo!!!

    ach jaki piękny poród............szkoda że ja tak nie mogę, w domku i tak dalej.....


    cudo!!!!


    gratulacje :)
  • @Olkowa głęboko wzdycham z zazdrości, ale takiej cieszącej się Waszym szczęściem! 

    Cudownie... ach! 
    :x
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.