Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Kiermasz na rzecz stowarzyszenia - 14 grudnia

edytowano grudzień 2012 w Pomagajmy sobie
Kochani,
przy okazji następnego "zjazdu" Akademii Mamy Róży chcielibyśmy urządzić kiermasz, z którego dochód przeznaczymy na działalność stowarzyszenia - mnożą się nam pomysły, które jednak wymagają finansowania.

Na pewno będziemy sprzedawać piękne bożonarodzeniowe stroiki autorstwa naszej Rosei.
Kto z Was chciałby się przyłączyć i przysłać albo przynieść jakieś własnoręcznie wykonane okolicznościowe drobiazgi? Mogą być też przetwory, ciasteczka itp.
Jeśli ktoś chciałby wykonać większą ilość np. ciasteczek, chętnie zwrócimy koszty surowców.

I oczywiście wszystkich zapraszamy na wykład, a potem do zakupów!
«13

Komentarz

  • Zgłosić się trzeba na adres stowarzyszenia?
    Czy do CIebie Marcelino?

    podaj adres mailowy

    chętnie coś prześlę :)
  • Aaa, fantastycznie!
    Napisz poproszę na akademia(at)mamaroza.pl. albo tu na priva.

    Dzięki!
  • czy po niedzieli będzie dobrze? 
    wcześniej nie dam rady 
  • Jeśli tylko uda mi się dotrzeć i ja coś przyniosę.

  • Przecier jabłkowo-gruszkowy z ulicy Gruszek i Jabłuszek chcecie?
  • Ja raczej średnio utalentowana ostatnio;-))))


    Ale Mańkę chce scignąć o przepis na ciasteczka:)@Manko!!!! :)usmiechamy sie:)
     Pyszne były i moze przynajmniej na święta byśmy sie zmobilizowali upiec?
  • A w ogóle to nieustannie wpadam przy Was w kompleksy kulinarno- manualne;-)))))
  • Sylwunia - dobrze będzie.
  • @Marcelino, a książki chcecie?
  • Pani Łyżeczko, poprosimy!
  • Ja bym sie bardzo chetnie dolozyla, zwlaszcza ze z powodu odleglosci nie angazuje sie na biezaco. Ale raczej jak sie obrobie z biezacymi, to zaczne cos dziergac na przyszly rok ;), na 14.12., jeszcze z wysylka, nie ma szans.
  • Pani Łyżeczko, poprosimy!
    Poszedł priv.
  • Spokojnie. Pomyśl nad wydzierganiem czegoś "różanego" do sklepiku stałego.
    :)
  • Dobry pomysl. Pomysle, jak sie ogarne z prezentami i przywioze Ci jakos przy okazji, to i pretekst do milego spotkania i za przesylke nie trzeba placic.
  • edytowano grudzień 2012
    Zróbcie kiermasz i następne spotkanie 14,12 jako wydarzenie na fb, to będziemy już promować dalej i zapraszać naszych znajomych. (jak już dojdę z tym do ładu i dowiem się, jak się zaprasza swoich znajomych na wydarzenia), a w przeddzień im jeszcze przypomnimy ;)
  • Jak najbardziej, wydarzenie będzie, tylko plakacik jest potrzebny.
  • aha, ok, bo mi brakowało :)
  • Może i ja coś stworzę, mam nadzieję, że niekoniecznie musi być różane, jestem na etapie stroików, jeśli mogłyby być, to proszę o adres.
  •  

    A w ogóle to nieustannie wpadam przy Was w kompleksy kulinarno- manualne;-)))))
    Nie Ty jedna ;)
  • Ja mogę przywieźć trochę przetworów, takich na świąteczny stół: brusznice, żurawinę, marynowane grzybki...
    Dużo tego nie będzie ale parę słoików się uzbiera - a nuż się kto skusi.
    Może być?
  • No ba. Jeszcze się pobiję z konkurencją o tę żurawinę.
  • o, to już teraz wiem o co chodzi z kiermaszem :D

    Przy okazji mego nędznego wpisu - podbijam (nędznego gdyż albowiem posiadam dwie lewe ręce do handmejdu, ale co najwyżej jak już uda mi się być to mogę zakupić jakieś cuda)
  • Mam w ręku jeszcze cieplutkie plakaty, nie da się ukryć, ze _Joanna_ ma talent:). Są świetne :)))
  • Mam w ręku jeszcze cieplutkie plakaty, nie da się ukryć, ze _Joanna_ ma talent:). Są świetne :)))
  • Paczuszka dziś poleciła :)
  • Doszła już paczka od Asi!
  • @UJa
    Doszło! Dziękuję! :)
  • image

    Stroik od Rosei. Patrzymy, ślinimy się, przyjeżdżamy na Akademię bić się o pierwszeństwo.
  • Będzie można tez pobić się o śliczne karczochowe i cekinowe bombki od Asi, a także o drewniane, oryginalne i szlachetnie proste figurki Świętej Rodziny od UJi!
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.