Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Cyberprzemoc. Czy wiesz, jak uchronić swoje dziecko?

edytowano grudzień 2012 w Polecamy
image

Dojazd SKM-ką linii S2
«1

Komentarz

  • To w Sulejówku też świetlica ? Super ).
  • Już się ucieszyłam, że to może gdzieś w Piasecznie skoro na południu.
  • Trzeba założyć świetlicę w okolicy :)
  • Litości nie macie, dwa wykłady, w dwóch różnych miejscach w jeden dzień obskoczyć? I na każdy da się SKMką dojechać z przesiadką raz do metra, a raz do kolejnej SKMki. 

    Super! Gratulacje za kolejną Mamę Różę. 

  • Mi się nie otwiera.
  • To Ci powiem @Anka, że na Żoli o 11:00, a w Sulejówku o 19:00.
  • Sulejówek na południu W-wy?
  • Maciek jakie południe?????
  • O już widzę :))).

    @MonikaN, a jeszcze bym przyszła na 12.00 ;).

  • Coś źle napisałem?

    Mieszkańcy Pragi Południe, Wawra i Wesołej mają do Sulejówka rzut beretem :)
  • Mnie tez sie Sukejowek kojarzy z tym ze najpierw trzeba pojechać na południe ;).
  • edytowano grudzień 2012
    @Predi, a zrobiłas wydarzenie na fejsie?


    O już widzę, ze jest.
  • Coś źle napisałem?

    Mieszkańcy Pragi Południe, Wawra i Wesołej mają do Sulejówka rzut beretem :)
    Ale nie wszyscy mają beret :(
  • @Maciek Sulejówek jest zdecydowanie na wschód od Warszawy... i bliżej jest do niego z Tarchomina niż np. z Urzynowa czy Ursusa
    A Praga Południe nazywa się tak tylko dlatego, że jest na południe od Pragi Północ ;)
  • Mnie tez sie Sukejowek kojarzy z tym ze najpierw trzeba pojechać na południe ;).

    Bo Ty z dalekiej północy. Od Ciebie to wszędzie na południe (no, chyba że nad Bałtyk).
  • Ale się czepiacie :)
  • O już widzę :))).

    @MonikaN, a jeszcze bym przyszła na 12.00 ;).

    Anka u Ciebie wszystko jest możliwe :D. I jeszcze byś coś po drodze zgubiła ;).
  • Dla naszej Anki Bałtyk to nie szczyt osiągów podróżniczych, czyż nie tak Anko?
  • ale to są 2 różne wykłady w Amicusie i tam - to może zorganizować jakiś wesoły autobus z jednego miejsca w drugie. Miło było poznać Bognę osbiście, ale obawiam się, że nie dam rady z różnych powodów, muszę wyciszać aktywność
  • Windo, nie trzeba autobusu. Jest metro i SKM, można bez problemu przejechać z jednego miejsca do drugiego.
  • @Winda, a ty do nas przyjedziesz?

    Predi, Wanda i inne polidniowe dziewczyny, możecie u mnie przeczekać .
  • Południowe dziewczyny, ech, śniade ciała, bikini i drinki z palemką. Mwaha.
  • Południowe dziewczyny, ech, śniade ciała, bikini i drinki z palemką. Mwaha.
    polidniowe się pisze, patrz Anka powyżej :D
  • @Anka no właśnie, że nie przyjadę raczej
    @Maciek ja pisałam o wesołym autobusie z naciskiem na WESOŁY. WIem, że jest metro i skm, ale tam za skandowanie haseł i huczne śpiewanie piosenek mogą mandat wlepić
  • a propos śniadych ciałęk, jest coś adekwatnego w wątku dowcipy z kreską
  • A WOGLE, to Predi - strasznie się cieszę! Full wypas!
  • @Anka, mnie w Amicusie niestety nie będzie, albowiem mam dentystę. Muszę pójść, bo w niedzielę jedziemy do tego Zakopca, a mam w nim trutkę na nerwa. Teraz pewnie w ramach komplikacji mi narzędzie w kanale złamie. Ledwo mi ten cholerny krwiak zdąży zejść i pewnie kolejna masakra będzie. Jak ja zazdroszczę ludziom, którzy idą robić zęba i robią. U mnie zawsze jakieś dramaty. Przepraszam za OT, ale szlag mnie już trafia.
  • edytowano grudzień 2012
    @Predi - to Ty jesteś Bossem na tym Południu?
    edit - a już widzę  - SUPER!!!
  • Tak! Predi rzondzi!
  • no bez przesady. Rzondzi to moja koleżanka, która ma wtyki ;)
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.