Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Konto internetowe

2

Komentarz

  • ale jest jedno ALE. Cashback będzie naliczany od transakcji powyżej 100 zł. Do tej pory był od 50 zł. Czyli jak zrobisz zakupy za 98 zł to nie dostaniesz żadnego zwrotu. Trochę się wycfanili :-/
    O właśnie weszłam po to  żeby to napisać bo mnie mąż właśnie uświadomił że zmieniają się zasady.

    @Inka jak zakładaliśmy tam konto jakiś rok temu to była mowa o wszystkich stacjach benzynowych, sklepach spożywczych i marketach.
  • O
    Też mam Dobre w Millennium. Ma dla mnie pewna wadę - żeby odzyskiwać te 3% za zakupy, musi być wpłacone min.1000zł miesięcznie, co u mnie obecnie zdarza się rzadko (no dobra, wcale :( )
    J
    O tym nie wiedziałam.
    Nam pensja wchodzi na inne konta, płacimy rachunki i takie tam "stałe", po czym przelewamy na millennium kwotę na wydatki. Kart,ą płacimy gdzie się da, 50zł wyciągamy zawsze. W praktyce działa i mi się podoba :)
  • Sprawdziłam nowy regulamin w Millenium - wchodzi od 1 marca - i niestety będzie gorzej: będą zwracać 3 zł za każde wydane 100 zł, ale bez sumowania wydatków. Czyli za zapłatę 199 zł dostaniesz 3 zł. Dużo gorzej niż było :(
  • no tak
    projekt CHopin rozumiem
    ja mam konta w 5 bankach
    Prayboy, nie wiedziałam że masz tyle skarpet !
  • Ja od niedawna mam konto internetowe w BOŚ i jest nawet, nawet... wprawdzie nie darmowe, ale zwracają za przelewy i można wypłacać ze wszystkich bankomatów na całym świecie za darmo ponoć (nie wiem, mam też konto w mBanku i przywykłam do szukania Euronetu, w BOŚu nie wyrobiłam karty). Koszt prowadzenia konta 10 złotych, ale jak się robi przelewy to można wyzerować.
    Piszę informacyjnie, konto mam od miesiąca, ale wiem, zę bank mało popularny, a może podpasuje...

  • SKOK to nie banki, to parabanki bez pokrycia w kapitale.
  • edytowano styczeń 2013
    Ale płacą na fundusz zabezpieczający wkłady finansowe tak samo jak banki.

    To polski kapitał. Zabierają rynek usług finansowych bankom. Popierają polskość. Jak dla mnie wystarczająco dużo argumentów by trzymać tam właśnie pieniądze. Opłaty podobne.

    Jak chciałem wziąć kredyt na mieszkanie to w bankach się ze mnie wyśmiewali, a w SKOKu dali co prawda tylko na 5 lat bo tylko na tyle mogą dać, ale dali i dali wszystkie możliwe zniżki.
  • Dobrze wiedziec
  • @zbyszek, no popatrz a nas w skoku wyśmiali , a w banku na lichwe dali
  • Dorota: SKOKi to tez lichwa. potępione i ciężki grzech.
  • Mamy w PKO BP - najdłużej, ja nie narzekam, najlepiej robi mi się z nigo przelewy internetowe, choć czasem się naszukam kart zdrapek przez moją sklerozę. W siedzibie za to zawsze pełno ludzi ( zwłaszcza w poniedziałki ) więc chodzę tak jak już muszę. Młody też ma w pko konto, ale nie wiem czy to jakaś nowa oferta, czy oferta dla młodych ( pierwsze konto czy jakoś tak )., przelewy ma za darmo, wypłata z bankomatów an całym świecie też darmo.
    W InvestBanku też mamy, fajnie z płatnością do ZUS, wszystko na jednym przelewie.
    Siedziba ok, mała, panie znają swoich klientów, więc jak nie musze siąść i pozałatwiać czegoś ważnego, to załatwiam to w drzwiach ;)
    W Skoku też mam, ale tylko dlatego, że płaciłam tam kiedyś rachunki ( kiedy jeszcze netowego nie miałam ) a tam mieli najmniejsze prowizje :)
  • Dziękuję Wam wszystkim za informacje!
  • I co wybrałaś ?
  • millenium
  • no nie wiem
  • @Inka, jesteś zadowolona z tego konta?

    Ja muszę szybko podjąc decyzję, bo ktoś mi wisi pieniądze, a z różnych powodów nie mogą pójśc na wspólne konto.
    Doradźcie.
  • Ja jestem zadowolona z mBanku. Ale ja mam niewielkie wymagania...
  • edytowano luty 2013
    I jeszcze pytanie. Czy co miesiąc musi wpływać na konto jakaś konkretna kwota?
    Bo tak wynika. 
    A co jeśli potrzebuję konta tak tylko, żeby je mieć?
  • U mnie, nie musi.
  • Czy można mieć konto nie mając regularnych wpływów?
  • Katarzyna, nie mogę założyć w mBanku.
  • A koszty utrzymania?
  • Asiu, chodzi o to konto direct?
    Im więcej czytam i przeglądam ofert tym bardziej jestem w kropce.
  • edytowano luty 2013
    Ja tak mam w mbanku. 

    Tylko dokładnie nie jestem pewna jak to wychodzi z opłatami tzn. przy nieregularnych wpływach pobierają 2 zł za kartę, a może przy regularnych jest za darmo.

    Ale na pewno ja robię wpłaty na to konto nieregularnie i różnej wielkości i nie mam żadnego problemu. 

    Edit: nie zauważyłam, że rozmowa pogalopowała w inną stronę już ;)
  • Ja tak mam w mbanku. 

    Tylko dokładnie nie jestem pewna jak to wychodzi z opłatami tzn. przy nieregularnych wpływach pobierają 2 zł za kartę, a może przy regularnych jest za darmo.

    Ale na pewno ja robię wpłaty na to konto nieregularnie i różnej wielkości i nie mam żadnego problemu. 

    Edit: nie zauważyłam, że rozmowa pogalopowała w inną stronę już ;)
    Chabrówka, tam jest mowa o wpłatach 1000 zł miesięcznie
  • MAłgosu,

    ja pisałam o mbanku, a nie millenium banku - bo jak otworzyłam wątek to zobaczyłam Twoje pytanie, zaczęłam odpowiadać, ale nim dodałam, to już przeskoczyłyście na inny bank :)
  • A czy jak mam już swpólne z męzem konto w mbanku to mogę założyć osobiste? 
    Bo zdajue się, że muszę wtedy zrezygnować ze wspólnego.
  • ee , nie wydaje mi sie.

    przecież każdy może mieć kilka kont.

    Dlaczego miałabyś rezygnować z jednego?
  • Małgosia, możesz mieć kont ile chcesz. Wspólnych i własnych. My mamy konto w Millennium pierwszy miesiąc i jestem dość zadowolona. Ale ja miałam bardzo konkretne wymaganie: bezpłatne wszystkie bankomaty, konto wspolne, a nie z pełnomocnictwem, małe opłaty. Oplaty teraz mamy zerowe - ale to się wiąże z wpływami na konto (min. 1000 miesieczni) i czestym uzywaniem kart.

    Nie wiem czy dla Ciebie nie bedzie lepiej zalozyc w mBanku - tam chyba jest bezplatne (ale sprawdz!) i przelewy pomiedzy Twoim a wspolnym bedą natychmiastowe (chyba).
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.