Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Konto internetowe

13»

Komentarz

  • UlaUla
    edytowano luty 2013
    Ja mam w mbanku i jedyny minus dla mnie, ze srodki na koncie biezacym sa nieoprocentowane - a kiedys byly. Jedyny koszt jest taki, ze kiedys tam sobie ustawilam ubezpieczenie transakcji no i pobiera te 1,70 co miesiac. Wyplaty - bezkosztowo tylko Euronet i jakies jeszcze dwie sieci bankomatów, maz ma na jednym koncie wyplaty ze wszystkich za 5 zl miesiecznie i wtedy warto wyplacac z tego konta np. na wakacjach. W Wawie nie jest to problemem. Sa niby oplaty od kart, ale przy kilku zakupach i wyplatach miesiecznie nigdy nie zostaly naliczone (no, raz, jak tylko to wprowadzili, ale to byl jakis blad systemu i sie wycofali i zwrócili). Przelewy "rodzinne" czyli meza do mnie i na odwrót blyskawiczne bo w tym samym banku. 
  • @Inka, nie mogę. Właśnie mi odmówili w mBanku, bo mam cały pakiet kont razem z męzem. Ale nie mam osobistego :( .
    Zatem chyba ten Direct w ING mi pozostaje.
  • Skoro jednak ma się konto, to kartę też chyba warto mieć.
  • Czy ubezpieczenie karty jest konieczne? Ile to kosztuje w ing?
  • @Małgorzata32, już pisałem w tym wątku, sprawdzałaś www.sync.pl? Tam praktycznie wszystko jest za darmo, o ile czegoś nie przegapiłem.
  • @Małgorzata32, już pisałem w tym wątku, sprawdzałaś www.sync.pl? Tam praktycznie wszystko jest za darmo, o ile czegoś nie przegapiłem.
    Pytanie czy muszą być regularne wpłaty?
  • edytowano luty 2013
    Rzeczywiście dość atrakcyjne.
    Tu porównanie ofert trzech banków:
  • Nie mogę doczytać...
  • korzystaliście z tego AliorCync?
    Macie własne doświadczenia?
  • Czy jest minimalna kwota wpływu na rachunek, od której Alior Sync dany wpływ kwalifikuje jako wynagrodzenie?

    Regulamin obsługi produktów Alior Sync nie określa minimalnej kwoty wpływu na rachunek, która kwalifikuje daną transakcję jako wynagrodzenie.

    Natomiast:

    Zwrot 5% wartości zakupów online, max. 1250 zł / mies.

    dla klientów, którzy spełnią jeden z warunków*

  • I warunek:
    * Należy spełnić co najmniej jeden (dowolny) z warunków: otrzymywanie wynagrodzenia lub stypendium na rachunek w Alior Sync LubB średnie miesięczne saldo 1500 zł na rachunku lub depozyty w Alior Sync na łączną kwotę 10 tys. zł LUB kredyty w Alior Sync na łączną kwotę 3 tys. zł. (Szczegóły w regulaminie, par. 56 ust. 3).


  • edytowano luty 2013
    Czyli nie mając salda na koncie nie dostanę tego zwrotu za zakupy?
  • Już podjęłam.
  • Właśnie otworzyłam wątasa.. miałam się wypowiedzieć o Syncu ale widzę, że decyzja podjęta.
    To co wybrałaś?
  • Wisłałam wniosek do ING.
    Ale o Synclu też chętnie posłucham. Wszakże jeszcze można zmienić decyzję.
    ;)
  • :P

    No co???


  • Oj, skąd ja to znam? Te problemy z podejmowaniem decyzji, rzecz jasna. :-S
  • No przecież wybrałam. Już umowa do mnie idzie.
    A o synclu warto poznać opinię. Może inni skorzystają.

  • Up.

    Potrzebuję znów założyć konto do przelewów. W banku innym niż mBank.
    Co aktualnie możecie polecić?
    Ważne są koszty utrzymania konta.
  • @Małgorzata32 ing masz? mam tam konto 9 lat i jeszcze jestem zadowolona z ich usług
  • Ostatecznie w ing nie mam.
  • @Malgorzata32 ja mam m. in. w Aliorze i dość sobie chwalę. Można wybrać konto darmowe (pod warunkiem np. wpłat wynagrodzenia) lub z pakietem pomocni fachowcy itp., mi pan kiedyś za darmo w pięć minut naprawił pralkę, gdy już zbierałem się do kupowania nowej (naprawa nie wymagała części). Koszt ww. pakietu 6 zł (formalnie chyba jest to opłata za kartę). Jeśli chcesz więcej się dowiedzieć to na priv podam nr telefonu.
  • Ing mamy z mężem od lat. Sprawdzają się. Bankomaty, przelewy za darmo, internet w placówkach (nie wiem, czy tak jest i w innych bankach, nie bywam) nawet toaletę użyczają jak trzeba ;). Konto podstawowe chyba jest za darmo.
  • Upnę, bo jestem w nagłej potrzebie.
    Dobrze by było, zeby była możliwość karty płatniczo-bankomatowej.
    Nie bez znaczenia koszty utrzymania.
  • @manna, a jak z przelewami internetowymi?
    I czy musi być jakaś ilość transakcji?
  • edytowano kwiecień 2015
    @Lila
    To tzw. Alior "synek" (AliorSync) zrobił się w T-Mobile.
    Ja mam Alior zwykły (tamten tez miałem, ale wydzwaniali z ofertami czegośtam "specjalnie dla Pana na podstawie analiz", po czym informacja o liczbie dzieci powodowała, ze nagle nie mieli dla mnie nic) i zamknąłem.
    Pozdrowienia
  • edytowano kwiecień 2015
    Polecam T-mobile Usługi Bankowe. Wszystko za 0 zł. wszystkie bankomaty za 0 zł. Niestety od 1/06 opłata za kartę w wysokości 6 zł będzie pobierana jeżeli nie wykonasz kartą transakcji bezgotówkowych za min 200 zł. Ale tak już jest wszędzie. Tu możesz też założyć świetne i darmowe konto walutowe - wszystkie bankomaty w UE za 0 zł. Można np. wymieniać waluty przez walutomat, szybko i po najlepszym kursie. System prosty i przejrzysty bez udziwnień. Mam tu konto od początku i jestem zadowolony. Jak założysz konto przez moją stronę http://dobrekonto.weebly.com/dobre-konta.html to zarobię w programie polecam bank 50 zł. Jestem aktualnie bez pracy. Pozdrawiam
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.