Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Dziecko niepełnosprawne - pożegnanie pieluchy

2»

Komentarz

  • Ale. Się cieszę! Wielkie BRAWA dla synka!
  • UWAGA!!! UWAGA!!! Komunikat BARDZO specjalny!!! Dziś M SAM poszedł do toalety i zrobił co trzeba! Raz kiedy byliśmy w pobliżu, a drugi raz kiedy rodzice byli na dole, a on na górze stał i patrzył jak starszy brat gra na komputerze. Odszedł do komputera!!! Poszedł do łazienki!!! rozebrał się jak trzeba, zrobił, ubrał i wrócił do kibicowania!!! 
    Jestem tak szczęśliwa i dumna że chce mi się śpiewać i krzyczeć!!! Moje życie jest wspaniałe! Moja rodzina jest wspaniała! M jest wspaniały! Jeszcze nas wszystkich zadziwi!
    Cieszcie się z nami :-)
  • Dzieci są prawdziwą zagadką. Nie można ich ograniczać. Ale ile zaangażowania od rodziców. @Qrpikowa jesteście wspaniałymi rodzicami!
    Biję Brawa dla was wszystkich.

    Ale ta nowina mnie ucieszyła bo właśnie myślałam co u was słychać...
  • Oj, gratulacje! To jest nowina. Bardzo się cieszę i sobie myślę ile Wam, Tobie da to wolności. No i samemu zainteresowanemu także. Cieszę się, że się udało i to naprawdę bardzo szybko!

    (mnie przeraża wizja odpieluchowania 1,5 roczniaczki)
  • Ja też gratuluję i gorąco Cię wspieram, @Qrpikowa
  • @Haku: dokładnie, doskonale to ujęłaś. Nam to da wolności, oszczędności, a jemu, myślę, również poczucie godności większe, bo takie leżenie na plecach jak ma się zmienianą pieluchę to średnio fajne... No i większa samodzielność i w ogóle... inne życie! A za 1,5 roczniaczkę trzymam kciuki - ja Antka na pewno też będę odpieluchowywać wcześniej niż jego starszych braci (najstarszy J latał z pieluchą do trzecich urodzin, wstyd się przyznać)...
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.