Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Wywiad z demonem

«1

Komentarz

  • Mogę poprosić o całość....bo jest tylko część
    ^:)^
  • Poszukam,
  • Powodzenia, wywiad z ojcem kłamstwa. :) można się wiele ciekawych rzeczy dowiedzieć :P
  • edytowano luty 2013

     Szatan oszukuje,ze go nie ma.,jest przebiegły i inteligentny.

    Co według Ciebie jest tu kłamstwem?

  • Mogę poprosić o całość....bo jest tylko część
    ^:)^




    Calosc jest tu:

    http://www.zywy-plomien.pl.tl/Wywiad-z-szatanem-.-.htm

  • Kościół nas uczy, że Szatan jest przebieglejszy od nas. Jakkolwiek byśmy nie znali jego zamiarów, pomysłów, działań - i tak bije nas na głowę. Stąd nie wydaje mi się zbyt roztropne interesować się Szatanem i jego działalnością. 

    Nie mam pojęcia, co tam jest kłamstwem. Może wszystko. 
  • Kościół nas uczy, że Szatan jest przebieglejszy od nas. Jakkolwiek byśmy nie znali jego zamiarów, pomysłów, działań - i tak bije nas na głowę. Stąd nie wydaje mi się zbyt roztropne interesować się Szatanem i jego działalnością. 
    Nie mam pojęcia, co tam jest kłamstwem. Może wszystko. 
    Zapomniałeś dodać ,że im więcej modlitwy szatan słabszy. 
    Z modlitwą ,wiarą nie wygra.
  • Z Bogiem nie wygra. 

  • Ojciec Gabriele Amorth  w wywiadzie z  dominikiem tarczynskim  muwi jak  odruznic  prawde  od kłamstwa „Egzorcysta – Moje spotkanie z Gabrielem Amorthem” Dominika
    Tarczyńskiego, ojciec Amorth wypowiada się na temat jednego z głównych
    wezwań Matki Bożej jak również wezwań biblijnych – modlitwy i postu:
  • Czekam aż Greg się wypowie ...
    @Gregorius...
  • Skorek, ja po prostu nie lubię się jarać wizjami, objawieniami, "nadprzyrodzonością". Wg Jana od Krzyża nigdy do końca nie wiadomo, czy to pochodzi od Boga, czy od diabła. Kościół orzeka, że nie ma zagrożenia duchowego, ale wiary w prawdziwość objawienia nie wymaga. 
  • Przeczytałam i jakoś znudził mnie egzorcysta. "pamiętasz wtedy, gdy..." blablabla
    Wygląda mi to trochę naciągane.

    Co nie oznacza że nie wierzę iż szatan istnieje! Prosze nie interpretować mylnie to co piszę. Jednak w p
    Orównaniu z tym co juž czytałam jakoś odbieram to dziwnie.
    Musiałabym odnaleźć tytuł książek. (rozmowa z duszami w piekle czy w czyścu? Nie pamiętam, bo gorszą mam pamięć od tegoż egzorcysty. Lub chociaż biografia O Ojcu Pio. Dzienniczek siostry Faustyny, itp)
  • edytowano luty 2013
    Diabeł jest przewrotny i nigdy nie mówi prawdy. Na dodatek jest strasznym intrygantem, lubi kompromitować wszystko co święte oraz tych, którzy mają się zajmować ratowaniem dusz przed otchłanią piekielną, więc też nie sądzę aby tak szczerze udzielił,, wywiadu" księdzu egzorcyście. Raczej na rękę by mu było tak namieszać w wywiadzie aby ludzi to śmieszyło i nie wydawało się okropne ,żeby wyszło  niby takli sobie nieszkodliwy zabawny diabełek, postać z bajki a ksiądz niezdrowo nawiedzony a Bóg gdzieś tam daleko od ludzi jeśli w ogóle jest.
  • Cytat z takiej książki o zaświatach. :)


    Jan od Krzyża wykazuje szczególną ostrożność w odniesieniu do zjawisk tego typu. W Drodze na górę Karmel poświęca 18. rozdział drugiej księgi szkodom, które „mogą wypływać tak dla osób prowadzących życie duchowe, jak i dla kierowników, gdy nazbyt wierzą tym widzeniom, chociażby pochodziły od Boga”. Powodem ich jest fakt, że tamte osoby nie są prowadzone „pewną drogą pokory”. „Z tego powodu dusze te nie postępują w czystym i doskonałym duchu wiary i nie są w nim umacniane”. Inaczej mówiąc, droga nadzwyczajna, którą osoby te winny kroczyć, jest po prostu drogą wymagającą najszczytniejszych cnót chrześcijańskich. U osób, cieszących się tymi darami, problemy duchowe rozpoczynają się wręcz u początków w wyniku niewłaściwej postawy kierowników duchowych. Oni to „zbytnio zatrzymując na widzeniach swych uczniów”, dają im odczuć, „że jest to wielkie dobro i rzecz wielkiej wagi, a tym samym wpajają w nich to przekonanie”. W konsekwencji dusze pozostają pod wpływem tych widzeń, a nie są utwierdzone w wierze.
  • Małe wyjaśnienie,przed napisaniem wywiadu ksiądz zwrócił się z prośbą do Jezusa aby nakazał demonowi mówić.
  • edytowano luty 2013
    Tutaj jest fajny wywiad. 
    Sorry za ot. 
    Ale spróbuje wkleić link w słowo.Może się uda.
    :)
  • Udało się ;)
  • No @Bridget nie wiem co to ma do tematu "Wywiady z demonem" :D

    Ale dziękuję i cieszę się że wkleiłaś ten ciekawy link. Nie wiedziałam że istnieje taka wspólnota. Chwała Panu! :)
  • Przypominam, że dobrze jest by po każdej rozmowie, dyskusji, rozmyślaniu, przeczytaniu lub obejrzeniu czegoś dot tematów demologicznych pomodlić się o wstawiennictwo Maryi, Archanioła Michała 
  • oj tak, wiem coś o tym popieram przedmówców
  • Dzisiaj adoracja od godz. 16.00 i o godz. 18.00 Msza o uzdrowienia i o uwolnienie od udręczeń szatańskich z udziałem ks. Jana Szymborskiego w Parafii Dzieciątka Jezus, ul. Mierosławskiego 6, Warszawa; możliwość ucałowania relikwii św.Teresy od Dzieciątka Jezus



  • No @Bridget nie wiem co to ma do tematu "Wywiady z demonem" :D

    Ale dziękuję i cieszę się że wkleiłaś ten ciekawy link. Nie wiedziałam że istnieje taka wspólnota. Chwała Panu! :)
    Dlatego napisałam ,że ot.
  • edytowano luty 2013
    .

  • Ojciec Gabriele Amorth  w wywiadzie z  dominikiem tarczynskim  muwi jak  odruznic  prawde  od kłamstwa
    ja pierdziu...

    image
  • oj już się nie czepiaj argento ...
    ja się nie czepiam tylko mnie uszy bolą...
  • pochodzę z rodziny, w której błędy (ortograficzne) nie zdarzają się (...prawie) i własnie tak jak argento - reaguje się na błędy innych.
    Kiedy poznałam rodzinę Mojego Męża - zmieniłam zdanie - mają tyle talentów (twórczych, artystycznych itp), których brak w mojej "zortografizowanej" rodzinie, dlatego zmieniłam zdanie i też zachęcam do wyluzowania  w tej kwestii!
  • i ja się nie czepiam...ale pisząc tu na forum błędy są od razu podkreślane...więc nawet 12-letni Krzyś może poprawić...
    B-)
  • ale pisząc tu na forum błędy są od razu podkreślane...

    @Argento,
    przy tego rodzaju imiesłowie podmiot musi być ten sam. A zatem "gdy się pisze tu na forum, błędy są od razu podkreślane..."
    albo
    "pisząc tu na forum, od razu widzi się podkreślone błędy".

    Z Twojego wpisu wynika, jakoby błędy były podkreślane, kiedy piszą coś na forum :D

    To tak dla zabawy Ci wytknęłam. Bo rozumiem, że stylistycznych nie podkreślają ;)
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.