Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Wywiad z demonem

2»

Komentarz

  • A teraz ad rem:

    w pracy redakcyjnej miewałam książki o egzorcyzmach czy egzorcystach. ZAWSZE coś się w tym czasie pierdzieliło, ja sama czuję się mocno nieswojo tyle czasu spędzając nad wypowiedziami demonów, różaniec tłukę w rytmie oddechu. Nawet ich imion nie chcę znać, a co dopiero ich wysłuchiwać.

    Nie uważam, by to miało jakiś sens. Tylko złemu duchowi humor poprawia.
  • u mnie się wszystko podkreśla...
    a co do tematu głównego, jakoś mi tam pychą też zalatuje...
    kiedyś miałam taką książkę Andre Frosarda 36 dowodów na istnienie diabła, młoda byłam, niewiele wiedziałam, a i tak mnie to poruszyło, ale ani jej potem nie szukałam, ani nawet dobrze nie pamiętam, co tam było, poza tym, że mocno ocenzurowane - ciągle przypisy o kontroli publikacji etc...
  • edit: czy ktoś też to czytał i ma zdanie w temacie?
  • Ja też nie mam zamiaru tego czytać ,czy też słuchać. Po co to .
    Chyba , że ktoś jakieś konstruktywne streszczenie napisze
    :P
  • Streszczenie?
    Proszę!
    Diabeł albo udaje, że go nie ma, albo rżnie głupa. A wszystko w jednym celu.
  • A mój proboszcz twierdzi , że z diabłem się nie dyskutuje , bo zawsze człowieka wykiwa . I tak sobie to zapamiętałam , żeby nie dyskutować ,tylko ucinać .
  • ale pisząc tu na forum błędy są od razu podkreślane...

    @Argento,
    przy tego rodzaju imiesłowie podmiot musi być ten sam. A zatem "gdy się pisze tu na forum, błędy są od razu podkreślane..."
    albo
    "pisząc tu na forum, od razu widzi się podkreślone błędy".

    Z Twojego wpisu wynika, jakoby błędy były podkreślane, kiedy piszą coś na forum :D

    To tak dla zabawy Ci wytknęłam. Bo rozumiem, że stylistycznych nie podkreślają ;)
    ja pierdziu...no to dostałem za swoje wymądrzanie...
    :D

    To herbatka dla wszystkich...

    image
  • Wypiję z @Argento chętnie, bo... nagminnie mam problemy z łączliwością NIE z innymi polskimi wyrazami.
    ;)
  • Ojciec kłamstwa zawsze kłamie. On jest mistrzem w tej materii. Świeccy nie powinni się interesować takimi rzeczami. I jeszcze jedno: to co się dzieje podczas egzorcyzmów z egzorcystą, nie może być nagrywane ani ujawniane świeckim
  • Dlatego nie do końca rozumiem ludzi, którzy wynajdują te wszystkie Helołkity, ciuchy z Indii, spirytystów w 4 pokoleniu wstecz, uroki sąsiadki itd. Jeśli mają rację, to wiem jedno: nie idzie tego uniknąć o własnych siłach. Natomiast widzę, że ma to negatywne skutki, szczególnie dla kobiet, które po prostu się boją lub co najmniej odczuwają niepokój. 
    To, co napisała Kinga widzę też w bliskim otoczeniu. I nie trzeba tłumaczyć lub edytować takich książek, wystarczy zacząć się interesować tym, co "zniewala" człowieka. Zniewolenie (przez niepokój, lęk, natarczywe myśli itd.) gwarantowane dla bardziej wrażliwych osób.
  • ja ma dysgrafie  http://pl.wikipedia.org/wiki/Dysgrafia

    a tak to w ogule miałem opory przed  uczeniem sie gramatyki  w szkole
  • Ojciec kłamstwa zawsze kłamie. On jest mistrzem w tej materii. Świeccy nie powinni się interesować takimi rzeczami. I jeszcze jedno: to co się dzieje podczas egzorcyzmów z egzorcystą, nie może być nagrywane ani ujawniane świeckim
    ostatnio znajomy nagrywał i... nie nagrało się więc rzeczywiście nie może

    PS.
    image
  • a tak to w ogule miałem opory przed  uczeniem sie gramatyki  w szkole 
    Hmm.. ;)
  • @krzysztof12 nie przejmuj się!
    Póki nie pracowałam byłam ortograficznie niezawodna i jeżyły mnie błędy. Odkąd pracuję każde słowo budzi we mnie podejRzliwość, niepewność, tyle błędów się naczytałam!!!


    :D
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.