Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

"Jestem Mamą" (dyskutujemy też o kolczykach ;) )

1235»

Komentarz

  • edytowano maj 2015
    Nie chciałam zakładać nowego wątku tylko wykopałam stary mniej więcej wziązane z tematem: dzieci a kolczyki
    Dzieci wasze noszą kolczyki?

    Otóż cosik takiego znalazłam:
    http://www.tvn24.pl/krakow,50/polscy-naukowcy-ostrzegaja-kolczyki-szkodza-dzieciom,462077.html

    Osobiście przekute uszy miałam po osiemnasce.
    Córkom nie pozwolę przed samodzielnością. :D

    ed: dopiszę co jest dla mnie samodzielność: pracują i mają osobne mieszkanie.
  • moje córki nie mają, są w takim wieku, że jak będą chciały, to wyrazimy zgodę :)
  • Nie podobaja mi sie kolczyki u malych dzieci. To takie... cyganskie? No nie wiem, zajezdza wiocha ;) szczegolnie takie zlote.
    Nastolatki to juz co innego.
  • sama przekłułam sobie uszy w wieku 16 lat

    Mariannie pozwoliłam na przekłucie uszu kiedy poszła do 4. klasy,
    w kolejce stoi Michasia - już się dopomina o kolczyki - ale 4. klasę zacznie od września

    kolczykowania maluchów nie rozumiem
  • Dla mnie też kosmos.
    Bratanica ma przekute uszy choć ma dopiero półtora roku. Fuj!
    Nie tak dawno widziałam w sklepie +/- dwuletniego chłopczyka z przekutym uchem. @-)

  • Nie. Ja miałam przekłute w przedszkolu, zrobiła to znajoma pani pielęgniarka i znieczulała mi uszy połówkami ziemniaka z lodówki :) miałam takie maleńkie kolczyki z paciorkami z turkusu, nie wyglądało to jak wiocha bynajmniej. Ale swoim córkom nie dam przekłuć, no chyba że w wieku nastoletnim. Uważam, że małe dzieci mają za dużo okazji, żeby takim kolczykiem o coś zaczepić. Moja koleżanka miała w ten sposób właśnie przerwany płatek ucha, został taki "rozdwojony".
  • Koleżance mojej siostry sztyft pępku przerwał skórę i też skończyło się rumakowanie.
  • edytowano maj 2015
    Moja czterolatka by chciała
    Choć na razie lęk przed bólem ja zniechęca skutecznie


    Mamy fajne.kolczykowe naklejki
    I czasem na.większe imprezy przyklejamy:)

    Oj
    Nie cierpię i nie rozumiem kółeczkow u malenstw
    Takie odrazu dzidzie piernik się robią :-o
  • u mnie kolczyki były po pierwszej Komunii Swietej.mialam robione pistoleciekiem i nic nie bolalo. moja córka jesli bedzie chciala to tez dopiero po tgm czasie. Bardzo czesto widze juz nawet dwumiesieczne dzieci z kolczykami. Męża kuzynka przebila corce uszy jak miala miesiac [-(
  • Kolczyków nie.kółeczkow ;)))
  • Mój tata był bardzo przeciwny przekutym uszo ale mialam dużo klipsow i jak juz byłam starsza tak żeby sama zdecydować to miałam tyle ukochanych klipsow ze było mi szkoda
    No i widok rozciagnietych dziurek u starszych pań mnie dodatkowo zniechęcił
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.