Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

[prywata] neo w Kaliszu i okolicy

2»

Komentarz

  • W najbliższą środę w Kaliszu u księży Orionistów na Polnej koncert zagra Darek Malejonek akustycznie. Polecam:) Godzinę podam wieczorem.
  • Koncert i śwadectwo piękne! Witam po dlugiej nieobecności !
  • Czyżby kaliszanka :) ?
  • Matka6!!!
    Witaj!!!
    =D>
  • "Napłynęłam " tu kilka lat temu, osiadłam
  • Jesteś może z parafii orionistów czy tylko na koncert tam zajrzałaś?:) 
  • Do orionistów zajrzałam...to nie moja parafia ale łączy mnie z nią wiele (np. chodzimy z nimi na pielgrzymki )
  • W Adwencie od 15 grudnia będzie tam prowadził rekolekcje ks. Nikos Skuras. Zajrzyj koniecznie!:)


  • Przypominam o rekolekcjach u Orionistów na Polnej. Chciałam wkleić plakat, bo wydaje mi się pociągający:), ale się nie daje... Ale wisi podobno na słupach ogłoszeniowych w Kaliszu:)

    Hasło z plakatu: "Jeżeli masz dość kościoła, księży; jeżeli kochasz Chrystusa - PRZYJDŹ"

    Niedziela: 6:30, 8:00, 9:30, 11:00 (z udziałem dzieci), 12:30, 16:00, 18:00, 20:00

    Poniedziałek, wtorek, środa: 8:00, 11:30, 16:00 (z udziałem dzieci), 18:00, 20:00

    Prowadzący ks. Nikos Skuras


  • Tebacha , a ta 11:00 to myślisz z udziałem dzieci, czy z kazaniem dla dzieci?
  • Pewnie męża na 12.30 wyciągnę.
  • No pewnie na tych godzinach z udziałem dzieci będzie mówił trochę do dzieci. Więc też ze względu na dzieci nie powie wszystkiego, co powie na tych godzinach dla dorosłych. Ja myślę, że warto iść z dziećmi na Mszę, ale potem poświęcić się o ile to możliwe i pójść bez dzieci na taką godzinę dla dorosłych (wejść już na samą homilię:). 
    Myślę, że już na tej Mszy dla dzieci wyczujecie czy warto przyjść jeszcze na późniejszą godzinę i będziecie "zachęceni":)
  • Też widzialam plakat :);
    chciałabym
    pochodzic
    i zachecic młodych roznych
  • Może uda mi się jakoś upchnąć dzieciaki i przyjść tylko z mężem. Mój dwulatek jest co chwilę miażdżony spojrzeniami starszych pań w kościele, a i tak my z mężem jesteśmy zachwyceni, że tak ostatnio grzecznie się zachowuje.
  • Ja mam tak samo z trzylatkiem. Wzrok pań, ksiedza, moje nerwy
    na roratach to przerabiamy
  • :) Ja sie wyposażam do kościoła w różne pierdółki, żeby najmłodsza nie rozrabiała. Notesik i ołówek, malutkie figurki. Ostatnia trójka to dziewczynki, nie pamietam czy na chłopca też to działało:)))

    @matka6, pisali tu, że Ty na Drodze jesteś. Tak? Może się spotkałyśmy i o tym nie wiemy:)
  • Tebacha ja Cię znam z opowiesci i jesli to Ty witalas Pielgrzyma w tym roku w Kaliszu to tez Cię widzialam
    no a babcię to znam na pewno, tylko nie identyfikuje :)
    piszę z tableta i nie zawsze z polskimi znakami
  • O kurczę. Z czyich opowieści? ;;)
     Nie, nie witałam pielgrzyma. Mówisz o powrocie pielgrzymki z Częstochowy?Moi rodzice gdzieś tam na trasie wybiegali, ale mnie wtedy nie było. A Ty u Miłosierdzia czy na Polnej? Moja babcia to taka szalona staruszka, która mi i mojej siostrze jeszcze drinki na mieście stawia...
  • Piszę priv
  • Przypominam o rekolekcjach u Orionistów na Polnej. Chciałam wkleić plakat, bo wydaje mi się pociągający:), ale się nie daje... 

    proszsz

    image
  • Hmm... Odnajduję się w jesli kochasz Chrystusa, to pójdę
  • @sylwunia, jak ty to zrobiłaś?:) Ty też z Kalisza czy włamałaś się nam do komputera?:)
  • weszłam na stronę parafii orionistów w Kaliszu, tam był plakat i sobie pozwoliłam skopiować i wkleić ;) 

  • Aaaa, bo wczoraj jeszcze nie było:) Dzięki.
  • Moje serce zostalo poruszone...
  • :)
    Kaliskie radio diecezjalne ma nagrywać rekolekcje z godziny 20 to też posłucham online mam nadzieję:)
  • Tebacha , czy jesteś w naszym pięknym mieście ?
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.