Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Jak do jeza...

2»

Komentarz

  • No ja chomikiem nie jestem, wręcz przeciwnie. Ino czasu nie mam i sił, bardziej czasu, żeby się za to wziąć. Sypialnia zamknięta na cztery spusty przez większość dnia, goście tam nie wchodzą, to i motywacji nie ma. Wstyd, wstyd..
    A wiecie jaka byłam czerwona jak podczas pierwszej kolędy proboszcz stwierdził, że każde pomieszczenie musi poświęcić? :flushed: 
    Podziękowali 2kasha AgaMaria
  • oj! u nas by się nie dało ;)
  • @czekolada ;
    A ja jestem chomik.

    Co mi pomogło odzyskać trzeci pokój po 3 miesiacach? 
    Postanowiłam codziennie TROCHĘ rzeczy zanieść na miejsce. Czasem to był cały worek 120 litrów a czasem filiżanki.

    Ale codziennie COŚ 

    Takie przysłowie jest.
    "Słonia się zjada kawałeczek po kawalku"
    Podziękowali 3Gosia5 Subiektywna AgaMaria
  • A co teraz robię? 
    Zbieram się w sobie żeby pownosić rzeczy po przeprowadzce i wyrzucić zbędne. ... poupychane w garażu i kurniku 

    Mieszkam w brata domu. Półtora roku (chichrajaca emota)

    Wtedy marzyłam o 3 pokojach i się zmobilizowalam. Teraz trudniej ;)


  • @nika76, ja właśnie tak robię, codziennie coś, choćby małego. Ale bałagan narasta szybciej niż moje sprzątanie. Mąż też nie pomaga, bo właśnie tam znosi swoje graty, raz żeby nie bałaganić mi w innych pomieszczeniach, a dwa, żeby najmłodszy nie położył na tym swoich łapek. Tak jak juz pisałam, jeden krok w przód , 10 w tył i w rezultacie lipa. No ale teraz będzie mi wstyd przed wami i posprzątam. Kto chce mnie odwiedzić i pozwiedzać wszystkie kąty? :lol: 
  • Acha.... no to syzyfowa praca......
  • Ja mam cały strych taki :( 6x6. Chyba nigdy tego nie posprzątam...
  • Nie projektuj się na nigdy. Nie lepiej powiedzieć, że teraz jeszcze nie czas, ale kiedyś nadejdzie, albo coś w tym stylu?
  • @mamlu, ale zabawne, ja też się wzięłam za moją graciarnię :grin:
    Ale u mnie jeszcze to trochę zajmie, ale zawsze to duży krok do przodu!
  • My postanowiliśmy wczoraj, że warto zdemontować bramę garażową, wstawić okno i mieć dodatkowy pokój! 
  • To kiedy parapetówa?
  • jak będzie parapet! :)
    Podziękowali 2MAFJa madzikg
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.