Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

GIMNAZJUM-PODRĘCZNIKI

1356

Komentarz

  • @Katarzyna mam następujące:
    Chemia 1 Nowej Ery-  ćwiczenia zapisane tylko 4 strony od 47 str (syn zmienił gimnazjum po półroczu)
    Dziś i jutro 1 - wos podręcznik z ćwiczeniami dla gimnazjum nowa kupiłam 2 sztuki pomyłkowo - wydanie 2013 rok
    Matematyka 1 GWO - zbiór zadań

  • @babka4 - ile byś chciała za to wszystko?
    @Jadwiga - a Ty ile?
    Dajcie znać, jakie sumy Was zadowolą, to prześlę na priw adres. I pozostanę bardzo wdzięczna.
  • @Katarzyna razem 30 zł (podr. 20 , ćwicz. po 5)

    @Lila mam inny : Egzamin gimnazjalny. Chemia. Trening przed egzaminem. wyd. WSIP
    nowy egzemplarz, nie uzyty ani razu, same zadania i pytania
  • @babka4 - idę na priw podać adres i ustalić szczegóły.
  • Mam sporo książek przygotowujących do egzaminu gimnazjalnego, wg starej podstawy, może komuś przyda się?
  • @mańka - jakbyś miała jakieś zbiory zadań z fizyki lub chemii (inne niż to co Lili potrzeba), to ja chętnie przejmę przy okazji. Jakieś przykładowe testy gimnazjalne, też chętnie.
  • Ok, katarzyno
  • lila, nie mam
  • mam Geografie, Matematyka, Polski Historie, Biologie
  • @mańka - a chcesz to oddać, czy odsprzedać? Bo nie bardzo chcę inwestować w starą podstawę, a, z drugiej strony, lubię tego typu książki, to by się w domu przydały.
  • Chce to wyrzucic
  • To nie wyrzucaj! Ja chętnie wezmę. Tylko jeszcze nie wiem jak to przejmę od Ciebie, ale coś wymyślę. Może męża Ci podeślę, bo do Warszawy jeździ regularnie. A może ja bym zajrzała we wtorek, bo do pracy się wybieram, to będę pod Twoim oknem przejeżdżać ;-)
  • Super, czekam
  • znalazłam jeszcze
    Chemia dla gimnazjalistów
    zadania od łatwych do trudnych
    Pazdro
  • Ja szukam polskiego i fizyki do I gimnazjum Operona, chętnie odkupię używane.
  • ori mam wysyłać?
  • A może do rosyjskiego do I gimnazjum ktoś ma książkę na zbyciu? Taką dla początkujących.
  • @Katarzyna wczoraj poszła paczka, jutro najpóźniej w czw powinna być
  • mam jeszcze do powtórek przed egzaminami:
    Egzamin gimnazjalny - Chemia trenig przed egzaminem,  WSIP 2011
    Matematyka. Zbiór zadań dla uczniów gimnazjum, wyd. SENEKA 2011
    Język polski zadania egzaminacyjne, testy dla uczniów gimnazjum , SENEKA 2012
  • edytowano wrzesień 2014
    Może ktoś ma English Explorer 2? Chętnie odkupię.
  • edytowano wrzesień 2014
    Zeżarło mi posta.
    Mam tanio:


    Słowa na czasie nowa era: niezbędnik gimnazjalisty do kl. I, podręcznik do kształcenia literackiego dla kl. I i II i podręcznik do kształcenia językowego dla kl. II

    Od chorału do rapu - muzyka dla gimnazjum (Juka)

    Dom na skale -wyd. w-sko-praskie - Religia dla kl. II

    Jezus Chrystus drogą, prawdą i zyciem: dla I i II gim Apostolicum

    aha! Podręcznik z ćwiczeniami do niemieckiego dla gimnazjum kurs rozszerzony WSIP

    I jeszcze mi zostało z podstawówki do V i VI kl. Historia i społeczeństwo GWO

    Przygoda z przyrodą OE Pazdro dla kl. V



  • Jakby Ori był miły sprawdzić, czy aby na pewno potrzebuje wszystkiego, a może jednak nie potrzebuje:
    a) niezbędnik słowa na czasie
    b) do kształcenia językowego, jw.
    c)niemiecki z ćw - to ja b. chetnie bym wzięła, bo potrzebuję szczególnie tych dwóch pierwszych.
  • @Ori, bierz niemiecki, ja wezmę polski, dobrze?

  • @Ori mam niemiecki  Kompass 2 z ćwiczeniami
    i inne podręczniki
    w wątku językowe do oddania
  • muszę iiśc od kompa na razie, ale sie odezwę jeszcze
  • @Skatarzyna czyli odkładam dla Ciebie Niezbędnik gimnazjalisty Slowa na czasie dla kl. I i Podręcznik z tej serii do kształcenia jezykowego z ćwiczeniami dla kl. II - w podręczniku niewiele wypełnione ołówkiem, do zmazania
    Pisz adres na priv

    @ori a dla Ciebie rozszerzony podręcznik do gimnazjum z niemieckiego, tu też niewiele, ale do wymazania, bo ołówkiem
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.