Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

GIMNAZJUM-PODRĘCZNIKI

12346»

Komentarz

  • I pytanie, gdzie jest w sieci największy wybór poderęczników dla gimnazjum?
    Nie musi być najtaniej- ważne, żeby możliwie wszystko w jednym miejscu.
  • Zazwyczaj na czytam.pl wszystko było. Matras jeszcze może być
  • Mam do oddania jakby ktoś przypadkiem jeszcze potrzebował -

    Edukacja dla bezpieczeństwa
    Chemia Nowej Ery 3
    Muzyczny świat
    Historia Czasy nowożytne kl.II
    K
  • @Malgorzata32, ja wszystko co potrzebowałam do wszystkich szkół dostałam w bonito. Tylko wyszukiwarkę mają kiepską i raz wyszukuje np.tylko po tytule, inny podrecznik tylko po autorze, jeden opisany jako niedostepny zamówiłam i okazało się, że jest.
  • Chętnie przygarnę do ED (1 Gim):

    "Odsłonić twarz Chystusa"
    "Gra muzyka" -Olszewski
    "Sztuka tworzenia"
    "Informatyka dla gimnazjum" (Koba)
  • @AB mam ten podrecznik.
  • Odpisałam.
  • edytowano listopad 2015
    Ja też go mam jakby co - ja mam całkowicie nowy.
    [edit] tyle, że mój jest 2 czyli do II gimn.]
  • "Dziś i jutro" też potrzebuję. Do II klasy. Za rok mogę oddać komuś, kto będzie potrzebował. Za to mogę wypożyczyć tę do I klasy, bo tymczasem nikt w domu z niej nie korzysta.
  • PILNIE POTRZBUJĘ - odkupię nowe lub używane:
    "Ciekawa chemia" do gimnazjum PODRĘCZNIK 1 klasa (z dziewczynką na okładce) WSiP
    oraz
    "Spotkania z fizyką" nowa era, KSIĄŻKA, część III gimnazjum (teraz autorów nie mam, jakaś chyba się nazywała Francuz czy poodbnie, z pamięci piszę)
  • @minka - mój syn jest w II kl. gimnazjum, ale pierwszą część "Wczoraj i dziś" przerabiał w ubiegłym roku, a na ten rok ma II. Ja się bardzo chętnie piszę na tę II część, bo ciężko to znaleźć w księgarniach internetowych. Widzę, że @AB na razie potrzebuje tylko I, to ja się chętnie o II uśmiechnę. Skontaktuję się na priw z prośbą o szczegóły transakcji i poślę adres.
  • ja mam z 3 kl podreczniki polski to slowa na czasie
  • edytowano czerwiec 2016
    @AB rezerwuję do czasu sprawdzenia są potrzebne

    E.taka mnie interesuje
    Religia-Szukam was.red ks.Kubik SJ Wam 2011
  • Sprzedam tanio :
    Gimnazjum
    1.Matematyka wokół nas podręcznik klasa 3[wsip] - Anna Drążek, Ewa Duvnjak, Ewa Kokiernak-Jurkiewicz cenna ok 5 zł
    2.Świat Fizyki 3 i 2 [ZamKor]-Barbara Sangowska, Maria Rozenbajgier, Ryszard Rozenbajgier , Danuta Szot-Gawlik, Małgorzata Puda-Blokesz cenna ok 5 zł
    3.Historia-przez tysiąclecia i wieki 3[wsip] - Grzegorz Kucharczyk, Paweł Milcarek, Marek Robak cenna 5 zł
    4.Edukacja dla bezpieczeństwa podręcznik[pwn] - Mieczysław Borowiecki, Zbigniew Pytasz,Edward Rygała cenna 5zł
    5.Oxford Repetytorium matura podstawowa [podrecznik ]-Danuta Gryca, Joanna Sobierska, IIlona Gąsiorkiewicz-Kozłowska cenna 20 zł
    6.Plastyka 1-3 [operon]- Katarzyna Czernicka ok cenna 5 zł
    7.New Exam Connections 4 podręcznik-Paul Kelly, Caroline Krantz, Joanna Spencer-Kępczyńska, Małgorzata Wieruszewska cenna 15
  • Oddam podręczniki j niemiecki 1, 2, 3
    DACHfenster E. Reymont A Sibiga M. Jezierka_Wiejak
  • oddam Słowa na czasie 2 klasa
  •  oddam j niemiecki Magnet 1 + płyta z 2
  • @AB szukasz jeszcze do 3 gimnazjum ??

    mam kilka
    a także do młodszych klas

    podaj na priv nr telefonu bo po kradzieży nie mam do ciebie kontaktu
  • Sprzedam tanio :
    Gimnazjum 
    1.Matematyka wokół nas podręcznik klasa 3[wsip] - Anna Drążek, Ewa Duvnjak, Ewa Kokiernak-Jurkiewicz cenna ok 5 zł 
    2.Świat Fizyki 3 i 2 [ZamKor]-Barbara Sangowska, Maria Rozenbajgier, Ryszard Rozenbajgier , Danuta Szot-Gawlik, Małgorzata Puda-Blokesz cenna ok 5 zł 
    3.Historia-przez tysiąclecia i wieki 3[wsip] - Grzegorz Kucharczyk, Paweł Milcarek, Marek Robak cenna 5 zł 
    4.Edukacja dla bezpieczeństwa podręcznik[pwn] - Mieczysław Borowiecki, Zbigniew Pytasz,Edward Rygała cenna 5zł 
    5.Oxford Repetytorium matura podstawowa [podrecznik ]-Danuta Gryca, Joanna Sobierska, IIlona Gąsiorkiewicz-Kozłowska cenna 20 zł
    6.Plastyka 1-3 [operon]- Katarzyna Czernicka ok cenna 5 zł 
    7.New Exam Connections 4 podręcznik-Paul Kelly, Caroline Krantz, Joanna Spencer-Kępczyńska, Małgorzata Wieruszewska cenna 15
  • kasa 3 
  • @nowa - czy te książki jeszcze aktualne?
  • Hallo...!

    Kto chciał "Jezus działa i zbawia" do kl. 2 gimn. ?
    Oddam.
  • moje z powyższej listy nadal aktualne
    @AB coś potrzebujecie?
  • Czy Wasze dzieci uczą się z English Explorer? Spodobał mi się ten podręcznik i zastanawiam się nad zakupem (ED, szkolny nam nie podpasował). Jest też Explorer New, ale nie wiem, czy lepszy i nie jest napisane, czy ma płytę, a w ed to bardzo ważne. Syn uwielbia NG i się napalił na ten podręcznik.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.