Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

podbijam , pytanie o sukienkę :)

2»

Komentarz

  • Ja też uważam że dziewczyny które kupiły sukienki dzięki Sylwuni powinny to w mailu napisać, że to ona poleciła
    i jestem pewna że jakiś gratis będzie ! )
  • Świetne te sukienki, co mi przysłali. Materiał i krój - rewelacja. Bardzo tuszują brzuszek :)
  • materiał przyjemny :) 
    dwie mam :)
  • Lilu, rozumiem. Też mi się marzą i podobają suknie i sukienki, ale tak bardziej nie na sobie. Z figury, ze stylu jestem typ taki bardziej klasyczno-sportowy i w takich rzeczach dobrze wyglądam. W sukienkach nie za bardzo...może i dlatego, że zwykle noszę buty na płaskim...

    A jeśli chodzi o spódnicę, to dziś w spódnicy idę na uczelnię, a co!

  • dzięki @Malgorzata :) 
    dobrze że krytycznie :) 

    to teraz doradź jaki fason wybrać , 
    wiesz jak wyglądam, karmić muszę, więc coś takiego by się w niej dało 

  • Do karmienia, to uszyłabym tak, że karczek z przodu miałby dwie warstwy, wierzchnią można by podnosić w górę, mam dwie koszulki tego typu i baaaaaaaaaaardzo je lubię. 
  • obrazek , bo ja tępa jestem :D

    a z tego materiału będzie to dobrze wygladąło?
    materia już mam w domu i okazał się lekko prześwitujący 

    jakies rady?
  • Zaraz pstryknę fotkę i wrzucę. 
  • dzięki :) 

    idę ogarniać rzeczywistości ;) wrócę wieczorem , chyba że się uda wcześniej, więc się kochana nie spiesz z fotą ;) 


    @Malgorzata hoooop hooop :D wołam Cię :) napisz coś :):)
  • Nie umiem zrobić dobrych zdjęć, ale coś chyba widać. W mojej koszulce jest gumka, ale taki szerszy pasek elastyczny też by się sprawdzał.
  • dzięki :) 

    idę ogarniać rzeczywistości ;) wrócę wieczorem , chyba że się uda wcześniej, więc się kochana nie spiesz z fotą ;) 


    @Malgorzata hoooop hooop :D wołam Cię :) napisz coś :):)




    Ten fason z marszceniem w gumę Skatarzyny do tego materiału w kwiaty
    Jak dla mnie i według mnie
    Miodzio


    Z tym , że ja , nadal kwiaty dałabym na dole :D
    Taką i ja bym lubiła. 
  • MagdaCh, które kupiłaś? Czy materiał jest bardzo sztuczny? Przyjemny w dotyku czy nie?
    No włąśnie zamówiłam dwie takie same - jak ta na zdjęciu - jedną w tym kolorze, a drugą ciemny-grafit, tylko poprosiłam o obydwie do pół-łydki. Bardzo tanie, materiał bardzo miły w dotyku i nie razi sztucznością - wcale nie sprzyja poceniu się. Rewelacja powiem szczerze. Acha, ale trzeba bardzo dobrą bieliznę pod spodem, a nie gumki, które nadmiernie obciskają ciało (biustonosz/majtki), bo z tyłu jest opływowa :) Ale super - szczerze polecam. Dobre też pod rozpinany sweter bez ściągacza, świetnie wyglądają.
  • PS chodziło o zdjęcie z pierwszej strony tej kawa z mlekiem, z marszczeniem na biuście.
  • Ta sukienka bardzo dobrze leży na rajstopy, nawet grube, ale nie jestem pewna czy ona jest do leginsów, bo jest bardzo opływowa - ale może nie mam doświadczenia z leginsami, stąd wątpliwości.
  • Szczerze namawiam, zamów sobie od razu dwie, nie rozczarujesz się.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.