Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Technologia wyprawiania dzieci do szkoly

2»

Komentarz

  • Ja też jeszcze nie mam wszystkiego....najwięcej wydałam na moją sześciolatkę.A póżniej jeszcze ubezpieczenia ,składki w liceum na fundusz remontowy ........jakby tego było mało od tego roku szkolnego 4 moich dzieci musi jeździć do szkoły autobusem kursowym bo wójt zabrał nam gimbusa -niż .Tak więc muszę zakupić bilety miesięczne ......wyniesie mnie to 256 zł
    ~X(
  • A mnie dojazdy córki tałzena prawie miesięcznie
    :(

  • Książki stare sprzedałam, dopłaciłam 15 zł i kupiłam na nowy rok.
    Do polskiego musiałam kupić nową - 30 zł, ale sprzedałam ćwiczenia z ub. roku niezapisane, i dostałam za nie 20 zł.
    Zeszyty - nauczyciele chcą aby kontynuować w zeszytach z ub roku szkolnego- oczywiście jeśli się nadają do tego ;)
    Więc dokupiliśmy 2 szt. 96 kartek A5, i dwie sztuki 96 kartek A4 - te chyba na języki pójdą.
    Kupiłam po paczce najzwyklejszych długopisów, cienkopisów, podkreślacze - tego nigdy dość, coś jak z potworem skarpetkowym ;)
    Koszulki na wf kupuję takie auchańskie najtańsze, bo syn jak przynosi do prania po kilku zajęciach wf, to wyglądają jak psu z d.... wyciągnięte,więc nie chce mi się namaczać, prać, prasować.
    Spodenki, buty - to co z lata zostało,dokupujemy wraz ze wzrostem ( niech On już nie rośnie! ) na bieżąco 

    Za bilety miesięczne dostajemy zwrot ze szkoły - tzn. każdy uczeń korzystający z komunikacji miejskiej czy innego "pks'u" dostaje zwrot za bilet.

    Zostały nam książki do języków.
    Niemieckiego mają 8 godz tygodniowo ( dwóch nauczycieli )- więc żeby było taniej, jeden nauczyciel załatwia hurtowo, drugi ( 2,50 zł/mc ) robi dzieciakom ksero do segregatorów.
    Ang. chyba coś ok. 50 zł.

    Największy koszt, to planowana wycieczka klasowa w czerwcu  - Praga-Wiedeń-Bratysława, ale  mamy zakładać konto klasowe, zeby móc płacić na wycieczkę cały rok po trochu.

    Ogólnie to dobrze mam z Młodym, bo w roku szkolnym sam sobie dokupuje wszystko co Mu na bieżąco potrzeba, więc nawet nie wiem ile zeszytów Mu schodzi,ile wynoszą składki klasowe ( na jakieś krótsze wypady klasowe typu - ognisko,prezent na dzień nauczyciela,Wigilia klasowa ).

    Jak Was czytam,to dziewczyny  

    ^:)^
  • Polecam tesco. w promocjach. dzis ostatni dzień. Nam się udało za pół ceny kupić prawie wszystko co potrzebne.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.