Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Letnie dekoracje z kwiatów [made by Rosea][prywata oczywiście]

edytowano lipiec 2014 w Ogólna
No, czyli jak w tytule: dekoracje kwiatowe na różne okazje czas zacząć wreszcie pokazywać światu i działać w tej materii.

Robię dekoracje z żywych kwiatów na śluby (bukiety, przypinki, kościoły, sale, samochody, kwiaty w podziękowaniu), chrzty, komunie, uroczystości kościelne, imprezy firmowe itp. Znam się na rzeczy i cały czas uzupełniam wiedzę i umiejętności. Typowej kwiaciarnianej produkcji i komercji mówię nie, stale wymyślając coś nowego, oryginalnego i pięknego. No i uwielbiam to, mam nadzieję, że tę pasję widać w moich pracach.
Więcej informacji na moim blogu: Kwiato-stany oraz na stronie fb

Z przyczyn logistycznych na razie działam w woj. mazowieckim, no, mogę zahaczyć o kawałek łódzkiego :)
Z powodu wiecie jakiego (Z. w brzuchu już dokazuje strasznie) wracam do wszelakich działań na kwiatach mam nadzieję już od maja, a czerwiec już mam cześciowo zajęty.
Póki co wklejam przykładowy bukiet okolicznościowy oraz wykonywaną dosłownie dzisiaj z rana dekorację ołtarza na 25-lecie parafii:

«1345

Komentarz

  • Przybyłam, zobaczyłam, polubiłam :)
  • Też polubiłam - bardzo szczerze!
  • nieodmiennie piękne :)
    masz mój podziw i szacun :)
  • Śliczności!  =D>
  • Jak zobaczylam wrzosy, to nie bylo opcji, bym nie polubila!
    Wlasnie wczoraj ciagnelam mojego meza 200 km, zeby zakupic wrzosy ( nie jechalismy specjalnie po wrzosy, az tak szalona nie jestem, ale mielismy jechac dzis, ale wtedy sklep ogrodniczy bylby zamkniety ;) )
    Przepiekne sa Twoje bukiety i dekoracje,cudne 

    :)

  • :\">

    Dla fanek wrzosów: za dwa tygodnie robię ostatnie zlecenie przed "wielkim wybuchem" i to jest ślub, z wrzosami i różami w rolach głównych. Będzie tego dużo, bo robię wszystko oprócz deko kościoła, to się napatrzycie - zdjęcia zamieszczę of course :D
  • To już definitywny koniec z farmacją? ;)
  • nieee, dalej sprzedaję...  >:P

    Tylko jestem krnąbrna i nie lubię, jak ktoś mi mówi co mam robić, dlatego własna praca może być dobrym rozwiązaniem  ;;) Znam swojego widzimisia lepiej niż widzimisia pracodawcy i muszę przyznać, że z tym pierwszym widzimisiem lepiej się dogaduję. Na razie próbuję, czy mi wyjdzie tak w stu procentach, jak wyjdzie to z przyjemnością porzucę farmację.

  • :\">

    Dla fanek wrzosów: za dwa tygodnie robię ostatnie zlecenie przed "wielkim wybuchem" i to jest ślub, z wrzosami i różami w rolach głównych. Będzie tego dużo, bo robię wszystko oprócz deko kościoła, to się napatrzycie - zdjęcia zamieszczę of course :D
    Następny taki ślub będzie mój... ;) Ja przepadam za Twoimi kompozycjami!!!  :x
  • Gratuluję twórczości i talentu
    Uwielbiam podziwiać taką florystykę .
    @};- @};-
  • edytowano wrzesień 2013
    Różo Różo, nie myślałaś o własnej kwiaciarni?

    Myślałam - ale idę w kierunku pracowni florystycznej: znacznie wygodniejsze rozwiązanie dla matki dzieciom, poza tym elastyczny czas pracy pozwala na dalsze kształcenie w tym kierunku, kursy, warsztaty itp.

    edit: E.milia - trzymam Cię za słowo ;) i robię co mogę [-O<
  • Tez uwielbiam wrzosy...i tulipany..a najbardziej frezje :P

    Szkoda ze moj slub miał miejsce ponad 10 lat temu :P a do ślubu najstarszej corki jeszcze co najmniej kolejne 10 lat :P
    Za to podziwiać mogę i robię to z lubością :)
  • ale w międzyczasie są chrzty, komunie, rocznice ślubu, ważne jubileusze... itp... itd... :D
  • O róże i wrzosy - mój ślubny zestaw:)
  • Bukiety: ślubny (ten różowo-fioletowo-granatowy) i świadkowej oraz butonierki, czyli co mi sen z powiek w sobotę spędzało :) (bo mi się bardziej podobał bukiet świadkowej  :\">)


  • obadwa spsyjemne :D
  • Ło,a skąd to takie piękne torby?
  • obydwie spsyjemne, ta z zielonym paskiem bardziej zadziorna i tę bym wzięła!
  • edytowano wrzesień 2013
    @rusalka - jakbym miała wybrać to pierwszą :)  spsyjemniejsza memu oku, że tak ściugne od koleżanki ;)
  • Ło,a skąd to takie piękne torby?
    Na Słonia Torbalskiego wygląda ;)

    Rosea, no świadkowej zdecydowanie w moim stylu...
    ;;)
  • Ja preferuję pannę młodą i torbę nr 1.
  • Torba ładna, cena nieco mniej.
  • Animatorkę zabaw dziecięcych też mam, co nie @uJa? ;) Lokalu nie mam, hm... Fotografką będzie Dori, kuleżanki długo na forum nie było to mogła ten plan przeoczyć, po wątkach będzie łaskawa polatać, bo już nie pamiętam gdzie to było. Niańki - hehehe. Mam już dwie zaplanowane, jedna ruda i w pierwiastkach siedzi,a  druga blond i społecznie uzdolniona. Znajomo brzmi ?;)
  • Mogę Ci E.milia jeszcze śpiewy na liturgii "załatwić" jakąkolwiek wersję panienka winszuje, a, i wodzireja full pofeska dla dorosłych (a i dla dzieci ciut też) ;)
  • Mogę Ci E.milia jeszcze śpiewy na liturgii "załatwić" jakąkolwiek wersję panienka winszuje, a, i wodzireja full pofeska dla dorosłych (a i dla dzieci ciut też) ;)
    Eeeee.... no.... jakby to... niekoszerne będzie  :\"> gitarowo. Neońsko, mówiąc wprost, ale nie mogę im tego zrobić, poszczą za nas i wstają, więc hy... Chyba, że - tu światełko w tunelu - mię wywalą w końcu ;) To wtedy śpiewnik Siedleckiego sobie odświeżę :))
  • jak neońsko to namiar na superkantora mam  B-)
  • Mogę Ci E.milia jeszcze śpiewy na liturgii "załatwić" jakąkolwiek wersję panienka winszuje, a, i wodzireja full pofeska dla dorosłych (a i dla dzieci ciut też) ;)
    Eeeee.... no.... jakby to... niekoszerne będzie  :\"> gitarowo. Neońsko, mówiąc wprost, ale nie mogę im tego zrobić, poszczą za nas i wstają, więc hy... Chyba, że - tu światełko w tunelu - mię wywalą w końcu ;) To wtedy śpiewnik Siedleckiego sobie odświeżę :))
    A no tak, zapomniałam :)
    A skąd pomysł, że Siedlecki?
    Może Ave Verum albo Gomułka, hę? Znajomości mam ja ci szerokie i rozległe ;)
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.