Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Letnie dekoracje z kwiatów [made by Rosea][prywata oczywiście]

1235»

Komentarz

  • jak duzo?
  • edytowano marzec 2014
    a to zależy od kwiatów i ich ilości
    ale myślę, że od 50-60zł wzwyż

    możemy się umówić, że Ci prześlę na maila (adres na priv poproszę) jakieś projekty z ceną, i sobie określisz kolorystykę i coś wybierzesz

    Jeśli jeszcze ktoś z Warszawy lub okolic jest zainteresowany dekoracjami wielkanocnymi z żywych kwiatów, to też poproszę maila na priv, prześlę propozycje z cenami i będzie można sobie coś wybrać.
  • upnę sobie, a co ;)
  • Wszystko cudne! :)
  • jutro na AMR przywiozę powyższe stroiki i jeszcze kilka innych (już nie mam siły pstrykać dziś fotek) to będzie można zobaczyć na żywo i nabyć

    @asiao - będziesz? To byśmy sobie pogadały o żywych kwiatach ;)
  • image
    DZIELO mojej siostry
  • Chyba będę
  • Ja mam pytanie, bo mam bogate plany w tej kwestii. Czy możecie mi powiedzieć, ile czasu rośnie rzeżucha i ile potrzebuje hiacynt na przejście od formy zielonej do rozkwitniętej?
  • Rzeżusze musisz dać ok. tygodnia, ale z hiacyntem sprawa zależy od temperatury i dostepu do światła; im cieplej i jaśniej tym szybciej się rozwinie. Może zrób jakąś próbę z jednym?
  • Takie tam... :) Wrzucam ostatnie różne prace, dla niektórych to pokaz zaiste przedpremierowy (bo jeszcze niepublikowane na blogu)
    więcej ofkors na kwiato-stany.blogspot.com


Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.