Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Letnie dekoracje z kwiatów [made by Rosea][prywata oczywiście]

124

Komentarz

  • Pięęęęęęęęęknyyy....  ;;)
  • edytowano luty 2014
    Rosea, robisz tak piękne rzeczy, że aż żałuję, że już jestem po ślubie ;) No, nie mogę się napatrzeć.
  • Wiecie, na komunie też mogę koscioły przystrajać ;) pomyślcie tylko: wierzący florysta... ;)
    @Wiol - da się zrobić bukiet, tylko na mikrofonie, żeby kwiaty miały dostęp do wody, no i trzeba je odpowiednio przygotować, bo inaczej szybciutko  zdechną. Z wiankiem byłabym ostrożna, bo nie wytrzymają. Z polnych wytrzymałych to są chabry, nawłocie, koniczyna w miarę, ostróżka, wszelkie kłosy traw, niezapominajki średnio są wytrzymałe. Za maki nie zabierać się w ogóle, bo klapną (właśnie z maków robiłam kiedyś bukiet - o matulu! dobrze, że tylko dla siebie ;) ). Z typowo polnych kwiatów ani bukietu, ani wianka nie robiłam nigdy.
  • drugi bukiet warsztatowy (i jednak zdjęcie robione samodzielnie; muszę kiedyś zainwestować w stojak, bo łapa spsuła mi zdjęcie ;) )


  • niczego Ci łapa nie zepsuła!
  • Dobra, biorę ten. Z betonową torebeczką mogłoby być za ciężkie... ;)
  • hihihi, betonowa torebeczka wbrew pozorom wcale nie jest ciężka - niewielki bukiecik na mikrofonie jest od niej cięższy ;) wrażenie sprawia inne, ale to też zależy co się samemu wyrzeźbi - mogę zrobić i lżejszą, delikatniejszą formę
    ale tak nie razi? bez celofanu? i bez WSTĄŻECZKI? :P
  • piękne!!
  • rosea a gdzie moge wybrac stroik na Wielkanoc ?
  • jeszcze nigdzie - robią się
    ale poczekajcie jeszcze chwilę - warto, bo mam interesujące pomysły :)
  • aha, szybkie badanie rynkowe: bardzo chcecie wianki?
    bo mi tylko z kilkoma wiankami po drodze, reszta to inne formy artystyczne ;)
    ale jak zapotrzebowanie na wianki będzie, to dorobię, dorobię ;)
  • jak dla mnie moze byc inna forma artystyczna
    podaj jeszcze przedzial cenowy form artystycznych
    co by mnie stac bylo ;)
  • edytowano luty 2014
    po to zbierałam wczoraj patyki i gałązki brzozowe, a Z. posunęła się w wózeczku i ustąpiła im miejsca, żeby było taniej ;) kurde, jak bezdomny jakiś wyglądałam, dziecko na ręku, tylko w wózku zamiast złomu patyki :P

    Tak myślę, że od jakichś 25zł plus wysyłka wzwyż, szaleć nie będę, też żyję w Polsce :)

  • O... inne formy też mnie interesują!
  • @rosea a zagraniczna wysyłka w grę wchodzi ? jeśli tak to ja bardzo zainteresowana jestem :)
  • @E.milia - ja dla Cię obmyśliłam już dwa warianty, z pomarańczem i limonką (i kolory mam na myśli, jakby to jakiś facet przypadkiem czytał) ofkors, tylko mi z hurtowni cuś musi jeszcze przyjść ;)
    @Diana - pewnie, że tak :)
  • :)) Ja na Twoje warianty to w ciemno...
  • Dziś pierwszy - ten można wylosować :)
    Dla chętnych szczegóły TUTAJ  albo TUTAJ

    Jutro następne, o ile mi rycząca Mała Jaśniepanienka pozwoli
    2.png 1.1M
  • edytowano marzec 2014
    Jaśniepanienka nie pozwoliła ;) Dziś jest łaskawsza, to wrzucam, co mam gotowe i już nie schnie.
     
    Pierwszy z brzegu ;) z anemonem, wydmuszkami, mchem i gałązkami brzozowymi; wymiary białej podstawki to tak ok. 10x15 cm
    cena 25zł plus wysyłka,
    jakby ktoś sobie jeszcze winszował to do kompletu mogę dorobić drugi, albo podobny w komplecie do powieszenia


  • Następny to komplet robiony z myślą o @E.milii, czyli pomarańczowy plus limonka
    Nie wiem, co E.milia na to (robię coś jeszcze w podobnych kolorach)
    To, co pionowe- do powieszenia, poziomo leży deko na stół
  • jak zawsze piękne :)
  • następny, pastelowy wianek, do powieszenia, średnica ok. 25cm
    cena promocyjna 65zł  45zł plus wysyłka


  • i ostatnie na dziś, małe (jeden ma ok. 12cm, drugi ok. 16 cm długości) cudeńka z kreszowanym srebrnym drutem - komplet
    cena tego kompletu 35zł plus wysyłka
    istnieje możliwość dorobienia do tego kompletu wiszącej ozdoby
  • Jaśniepanienka wzywa ;)
  • Aaa musze wlaczyc komp bo nic nie widzę
  • reszta w najbliższych dniach, będzie więcej jaj :D
  • Świetne. Dorobiłaś się już własnego stylu, mają Twoje rzeczy taki specyficzny hint. Nie za dużo, nie napchane, ciekawe materiały, luźne skojarzenia z tematem.
    Bardzo.
  • no dobra te kwiaty to swieze? to ja bym cos tuz przed swietami wziela

  • Nieświeże. Sztuczne :)
  • niestety sztuczne
    jak ktoś chce świeże, to musi być z W-wy lub okolic, zrobię w wielkim tygodniu i podrzucę jakoś - tylko z żywych kwiatów cena dużo wyższa ;)
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.