Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Szukam pracy

edytowano luty 2014 w Pomagajmy sobie

«13

Komentarz

  • +++ech, skąd ja to znam. Ja też szukam na pół etatu pracy w okolicach pruszkowa od roku.... i nic.
  • Warszawa też wchodzi w grę
  • obecnie prowadzę własna działalność masaże

    ..............................................................................
    Mam pytanie ,które na pewno nie jest związane z tematem ale
    ostatnio gość zaproponował mi naukę masażu i nie mogę go rozgryżć czy chce nauczyć czy 
    czy się dobrze bawić .Jestem po spotkaniu i już rozważam rezygnację .
    Powiedz od czego powinna powinna się rozpocząć ta nauka .


  • edytowano wrzesień 2013
    Przede wszystkim nauka powinna rozpocząć się od teorii tak na wprowadzenie 1-3 godzin.
    A praktyka od masażu kończyn górnych później dolnych pleców itd.
    Lepiej naukę rozpocząć od szkoły masażu po której otrzyma się certyfikat MEN  + dyplomy potwierdzające kwalifikacje.
  • Pablo, a ile kosztuje godzina pracy twojej? powiat Pruszków, ale nie tak blisko miasta, bo bliżej do Grodziska. Przydałby się Ludź do pomocy. 
    Odpowiedź jak najbardziej może być na priv.
  • A nie rozważałeś pracy w jakichś spa w Warszawie? Z tego, co wiem, to zapotrzebowanie na takie usługi jest duże.
  • Poszukuję również w Spa
  • Coś się rusza? :)

    +
  • edytowano wrzesień 2013
    Rusza, dziękuję
  • edytowano wrzesień 2013
    :)
  • edytowano wrzesień 2013
    Majle się do Pana piszą, Panie Kolego :)

  • ja też szukam
  • edytowano wrzesień 2013
    A to puść jakiś, ja nie wiem czy cv, ale tak żeby rekruter rozeznał się, co możesz. Masz moją malię?
  • ja też szukam
    le chyba nie chcesz emigrować,he?
  • ale ja nie szukam w mazowieckim. Wszędzie indziej, tylko nie w stolycy. Wybaczcie Warszawiaki, w sumie nic do was nie mam, ale Wa-wa mnie skutecznie odstrasza.
  • ja też szukam
    le chyba nie chcesz emigrować,he?
    Czasem trzeba, gdy w ojczyźnie nie ma chleba
  • ale ja nie szukam w mazowieckim. Wszędzie indziej, tylko nie w stolycy. Wybaczcie Warszawiaki, w sumie nic do was nie mam, ale Wa-wa mnie skutecznie odstrasza.
    ale co np Cie odstrasza?

    Bractwo tutaj mamy :P
  • asiao: my też mamy Bractwo, znaczy jedną parafię.


  • ale co np Cie odstrasza?


    np bufonowatość, cecha charakterystyczna  każdej stolycy .
  • phi
    nie mówie, że w każdym przypadku, ale w wielu. Forowicze z Wa-wy których miałem okazję poznać są przesympatycznymi wyjątkami.
  • Wielce pouczające.
  • Wielce pouczające.
    Co? Moje subiektywne odczucia i wrażenia?
  • Możesz z samych wyjątkow sobie skompletować znajomych. Jeśli chodzi o mentalność, to ja mam problem z niektórymi innymi miastami ;)
    Ale wszędzie da się fajnych ludzi znaleźć. Zawsze możesz też zamieszkać na podwarszawiu, klimat inny, a dojazd dobry.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.