Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Suszarka do ubrań

1567810

Komentarz

  • Suszę w niej wtedy kiedy muszę.
  • Moja nie niszczy.
  • A te klaczki które co jakiś czas trzeba usuwać? To przecież z ubrań
  • Niektore ubrania, np tshirty sie deformuja. Ale to zalezy od jakosci. 
    Jakos bardziej sie nie niszcza niz suszone na dworzu, na wietrze, kiedy sie wyciagaja np bluzki. 
  • ubrania niszcza sie przez pranie tez. A klaczki to nie tylko ubrania ale tez kurz, i sies zwierzaka. Przynajmniej u mnie.
  • Mój kręgosłup też.  Wieszam i cierpię.  Muszę wreszcie zamówić tę suszarkę. 
  • @Gosia5 zamówiłaś może tę linkowaną suszarkę? Jesteś zadowolona? 
  • Nie pamiętam, co linkowałam. Zakupiliśmy Boscha bez pompy. Suszy szybko, na bawełnie idealnie, na syntetyku gorzej. Wszystkich funkcji jeszcze nie rozgryzlam. Na razie mogę polecić. 
  • Macie może suszarkę na łączniku postawioną na pralce? Te łączniki są uniwersalne czy muszę pasować do pralki lub suszarki? A jeśli tak, to do którego z tych urządzeń?
  • Moja stoi bezpośrednio na pralce bez łącznika.
    Podziękowali 1Hope
  • O! nie wiedziałam, że tak można. I nic się nie dzieje??
  • Nic się nie dzieje. Obok stoi szafka więc trochę zabezpiecza.
  • Jeśli chodzi o klaczki to za pierwszym praniem kołdry było bardzo dużo kłaczków a za kolejnymi tylko troszeczkę, więc myślę, że suszarka je tylko dobrze wyłapuje i dzięki temu mniej ich jest w powietrzu i na podłodze.
  • @Hope zamówiliśmy łącznik dedykowany do Boscha - taką mamy pralkę i kuliliśmy suszarkę, wzięliśmy opcję z wysuwaną szufladą tak aby móc postawić np. miskę aby wyjmować pranie.
    Stolarz nam mówił, że stawiają bez niczego i nic się nie dzieje
    Podziękowali 1Hope
  • Nasza pralka ma 51 cm głębokości, suszarka ma mieć ok. 60, to zbyta duża różnica by postawić jedno na drugim? 
  • Ale różnica jest w podstawie suszarki ? bo u nas podstawa wezsza a góra szersza (np. wystające drzwiczki)
  • Miałam takiego Electroluxa. Suszarkę. Padła po 2,5 roku :(
  • wyśmiejecie mnie, wiem :D 
    myślałam o takiej suszarce z kablem

  • a jak ładujesz? ;)
  • Matko jakie piękne te fartuchy Elunia. Nie mam ani jednego....buuu
  • fajnie suszyć na dworze :) 
    ale teraz kursowanie z ogonami po schodach z tarasu na podwórko byłoby męczące
    tak jak lubię myć ręcznie naczynia, tak lubię rozwieszać mokre  pranie...
    tylko faktycznie długo schnie..
    prawdziwy kącik z pralką i suszarką dopiero urządzę jak się pozbędę pompy ciepła z piętra
    perspektywa 2 lat
  • Halo, Użytkownicy! Suszarka (bosch) zgłasza napełnienie zbiornika na wodę pomimo pustego zbiornika. Na elektrodzie doczytałam, że paprochy pewnie sa w pompie. Czyscił ktos kiedyś samodzielnie? 
  • my, ale to że 3 lata temu, wg wskazówek z elektrody. Daliśmy radę i potem jeszcze z rok działała dobrze.
    Podziękowali 1balum
  • A potem padła? :o Mam nadzieję, że to nie jest pierwszy objaw końca....
  • A potem padła. Ale była solidnie wysłużona. 
    Podziękowali 1balum
  • Pomożecie wybrać jakąś sensowną suszarkę ogrodową? Wisi nade mną małżeński konflikt. Chciałam wbijaną w ziemię, obrotową, dł. sznurków 50-60 metrów. Mąż nie zgadza się na kotwy w ziemi, powiedział, że zakup bierze na siebie i wczoraj przyszła... Na stojaku, lekka, waga max 2 kg, nieobrotowa i sznurki całe 15m. O 50 zł droższa od tej, którą wybrałam :sJuż mu powiedziałam, że może ją sobbie zostawić, jeśli mu się przyda a ja szukam teraz sensownej pojemności i niewbijanej, co by lwa nie drażnić.
  • ja to mam szczęście , moj mąż nie kupi żadnej rzeczy którą ja nam używać ba nawet nie doradza tylko kwituje ja tego nie będę używać to sobie kupuj co chcesz , 
  • balum powiedział(a):
    Halo, Użytkownicy! Suszarka (bosch) zgłasza napełnienie zbiornika na wodę pomimo pustego zbiornika. Na elektrodzie doczytałam, że paprochy pewnie sa w pompie. Czyscił ktos kiedyś samodzielnie? 

    Mój mąż sobie z tym poradził. Poprosić go, żeby opisał jak to zrobił?
    Podziękowali 1balum
  • Myslisz, że @balum od lutego wciąż jeszcze paprochy wydłubuje? ;)
    Podziękowali 2madzikg balum
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.