Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Opus Dei - dni skupienia i Msze we wspomnienie św. Josemarii

17810121319

Komentarz

  • A jak ktoś jeszcze nie czytał, to zawsze zachęcam do lektury wywiadu "Kobieta w życiu świata i Kościoła", @Quintana, znasz?

    http://www.pismaescrivy.org/book/rozmowy-rozdzial-7.htm

  • W najbliższy piątek w Klubie Filary - ul. Gościniec 12, Siekierki - Warszawa
    odbędzie się wykład dla rodziców, ks. Jana i Kasi Dobrzyńskiej "Nasze córki i TE sprawy", godz. 18:00

    Bardzo Was wszystkich zapraszam - Mamusie i Tatusiów też

    image
  • edytowano październik 2015
    Poza tym - może kogoś to zainteresuje:
    ks.Jan w tym roku spowiadać będzie w Szkole Strumienie (ul. 3 Maja129 w Józefowie) w środy od 17:00 do 19:00.

    Moim zdaniem to spowiednik genialny.
    Jeśli szukacie stałego spowiednika - to jest właściwy adres.

    W razie czego służę pomocą organizacyjną typu - przyjeżdżacie z dziećmi i ja je tam pilnuję w czasie gdy Wy się spowiadacie lub rozmawiacie z księdzem.
  • Dziś rocznica powstania Opus Dei
    życzę miłego dnia wszystkim, którzy tu zaglądają :)
  • edytowano październik 2015
    I też święto Aniołów Stróżów. Czyli - podwójne lody do obiadu!
  • Zapraszam na dni skupienia do Krakowa.
    Już jutro (sobota), od 10.00, na Nawojki 9.
    A we wtorek, o 17.15 na Zygmuntowskiej 12a (kaplica szkoły).
    Ja się wybieram we wtorek, a jutro można do mnie na kawę się wprosić :D

    k.
  • W Zielonej Górze tworzy się krąg dla kobiet (mężczyźni już się spotykają) - gdyby ktoś był chętny to podam kontakt.
    Fajnie by było gdyby ruszył :)
  • A ten rachunek sumienia czytany ktoś ma i mógłby podesłać? Szukam właśnie
  • Gdańsk i okolice, hop, hop!

    Dni skupienia dla Pań:
    - 24 października 2015
    - 28 listopada
    - 19 grudnia
    - 30 stycznia 2016
    - 20 lutego
    - 19 marca
    - 23 kwietnia
    - 28 maja
  • @Joannna, czy dysponujesz moze nagraniem z tej konferencji o dojrzewaniu? Bardzo chciałam wtedy dotrzeć, ale niestety pokonała mnie choroba :/
  • edytowano październik 2015
    dysponuję prezentacją części, którą mówił ksiądz, podaj mi adres e-mail na priv
  • edytowano październik 2015
    @Kotek
    myślę, że nikt nie ma
  • Kraków zaprasza :)
    Choć do listopada jeszcze chwila, to już wklejam terminy ds - bo tym razem wtorkowy jest przed sobotnim dniem skupienia!
    Czyli - 3 XI (wtorek)
    i 7 XI sobota
    Szczegóły: https://akademikskala.wordpress.com/dzialalnosc/dla-pan/
    Jakby ktoś chciał dodatkowo po ds kawę/obiad/wiśniówkę ;) - niech wcześniej do mnie pisze/dzwoni itp. Się przygotuję.
    k.
  • Ja! Ja! Ja! @kowalka! Ta kawa i te paczki...

    Korzystajcie z zaproszenia, mowie Wam!
  • hi, hi. I kwaśne mleko do kawy, takie prawie, jak od krowy :D. 45 stopni w cieniu wtedy bywało.
  • Dorotka, co to jest te kilka chwil w pociągu! Wsiadaj!
  • Jest jeszcze dzień skupienia w Wiśle w październiku?
    Wieki nie byłam :(
  • chwileczkę, droga Katiu, idę po ulotkę
  • no iiiii....
    niestety nie ma już nic w październiku

    Natomiast w listopadzie:
    Wisła, Krzyckiego 5/7, Warszawa: wtorki g.17:30 - 3 XI i 17 XI oraz sobota g.10:30 - 7 XI

    Filary, ul.Gościniec 12, Warszawa: sobota g.10:30 - 7 XI

    Strumienie, 3Maja 129, Józefów: poniedziałek g.18:30 - 9 XI

    W Józefowie prowadzę pogadanki co drugi czwartek o 9:30, w domu koleżanki (szczegóły na priv), blisko kościoła, od PKP też da się dojść. W najbliższym tygodniu będzie. Zapraszam
  • @Katia,
    szczególnie zachęcam Cię do odwiedzenia Filarów - mieszkasz chyba gdzieś na Pradze? powinnaś mieć niezły dojazd
  • Mam genialny dojazd, ale przywykłam do Wisły :)

    A w Józefowie jest blisko od 702 czy czegoś w tym stylu? Uwielbiam pociągi, ale wsiąść tylko po to, żeby wysiąść to lekka przesada ;))
  • Czy dz.skupienia w Wiśle i w Filarach w danym miesiącu jest na ten sam temat, prowadzony przez tego samego księdza? Jeśli nie, chętnie bym "poodrabiała zaległości" :D
  • W Filarach jest FAJNIEJ !!!!!!!!!!

    Do Józefowa mogłabyś Minibusem też
  • A dlaczego jest fajniej?
  • W sumie do Filarów to mogłabym i piechotą, bo to przy Sanktuarium na Siekierkach, tak?
  • Nie za bardzo się orientuję, bo jak jestem na jednym dniu skupienia, to na drugi już nie idę. Myślę, że ksiądz jest inny, ale tematy, przypuszczam, że te same.
  • Czyli trochę inaczej :D Może spróbuję w listopadzie :D
  • co do 702, to teraz jak ma objazd, to rzeczywiście zaszczyca nas swoją obecnością
    i ma przystanek przy PKP
    http://www.ztm.waw.pl/rozklad_nowy.php?c=182&q=702&l=1
  • edytowano październik 2015
    Nie no, jak masz aż tak blisko, to po prostu nawet się nie zastanawiaj :)
    Tak, to bardzo blisko Sanktuarium.
  • Nie aż tak blisko ;) Myślę, że jakąś godzinę pieszo :D Ale chodzeniem zajmuje się zawodowo, wiec to nie problem.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.