Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

PILNE !!! PROŚBA O MODLITWĘ ZA MARIĘ, CÓRECZKĘ ANNYMARII!!

12346»

Komentarz

  • mleko jaja gluten i cukier
    oraz u nas dodatkowo bez: soi, cytrusów, włoszczyzny poza porem i ziemniaków.
    A i pomidory ograniczamy ;)
  • Jesteśmy już w domu!! :D
  • Czyli rozumiem, że Marysia biega :-D
  • Działdowską też odbieram pozytywnie.
    Pomijam, że wolałabym nigdy się tam nie znaleźć - z przyczyn oczywistych, ale leczenie z sensem i na temat.
    Jedynie IP in minus - chcieli nas odesłać - dopiero jak zrobili crp (na moje żądanie) to się przejęli.
    Ale jednak leczenie już na oddziale - cud miód :))
  • @Katarzyna - prawie.

    W szpitalu była strasznie rozdrażniona i najchętniej siedziałaby cały czas na korytarzu a nie w pokoju. Jęczała. I po prostu była wkurzająca:) A jak wróciła do domu to mi odżyło dziecko.

    I jej starszy brat na nią dobrze działa;) Już czekam jak będą razem rozrabiać:)

     

    Mam tylko taki dylemat.. co ja jej mogę dawać do jedzenia? Że lekkostrawne to wiem, że nie tłuszcz to wiem..że nie wzdymające to też wiem. Czyli co?

    Dostaje marchewke, pietruszkę, ziemniaki, ryż, jaglankę.. zakupiłam buraki i kawałek dyni. I co jeszcze? Jakoś pomysłów nie mam...

  • Chwala Bogu, najgorsze za Wami.

    Ja od zwyklego alergologa dostalam skierowanie na konsultacje psychologiczna bo jak dziecko 5 mies. nie ma objawów skórnych tylko gastryczne to na pewno nie ma alergii tylko szurniętą matkę... ;-(

    Doobrze że na Działdowskiej byliście, tam się trafiają sensowni lekarze
  • Super, odpoczywajcie
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.