Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Wózek podwójny mieszczący się do windy..

edytowano kwiecień 2014 w Pomagajmy sobie
Winda w wysokim bloku, wąska...Widziałam na ulicy Phil&Teds vibe, dziewczyna zadowolona..  ale poczytałam fora i oczywiście mętlik..
Może macie jakieś własne doświadczenia? 
«1

Komentarz

  • Dla bliźniąt, czy w różnym wieku? jak to drugie, to Emmaljunga z dokręconym siedziskiem - moje ulubione rozwiązanie.
  • Różnica niecałe 2 lata, ale platformy do jeżdzenia nie chcę, będe potrzebowała starsza związać pasami:)
    Musi być lekki to najważniejsze...
  • jak lekki, to moja propozycja na nic!
  • Ja mam Phil@Tedsa Vibe i jestem zadowolona nawet bardzo :) Wiadomo coś za coś, nie jest idealny ale jest lekki, łatwo się składa, wszędzie nim wjedziesz, skrętny nawet z 3 dzieci na pokładzie :) I dla mnie najważniejsze że mam wybór albo dwójka albo jedynka ja starsze wyrośnie nie wożę pustego siedziska :)
  • A ten co @Taja reklamowała? Baby Jogger chyba Select Double dla dwójki.
    Bardzo modułowy. Średnio lekki.
    Mam przygotowaną nadstawkę dla dwojga do Mutsy tzw. DuoSeat ale jest średnio wygodny dla noworodka. Wózek bardziej wiejski niż miejski. Kategoria wagowa jak Emaljunga.

    W tej kategorii nie widziałam lekkiego wózka. Może ktoś jednak zna.
  • Ja też phil&teds polecam.
  • ja też phila polecam , skrętny ,łatwo się prowadzi jedną ręką nawet przy 2 dzieci , dla mnie żadnych wad , może poza ceną :)
  • Myślałam o Philu jako wózku miejskim (do samochodu), ale w 3mieście nie mieli takich do pomacania nigdzie.
    Joggera obmacałam i podoba mi się że starszak jeździ z przodu. A przodem do siebie wpinam fotelik na adapterach i ziuuu.
    Ale stelaż swoje waży. I nie wiem czy z zamontowanymi spacerówkami dla 2 złoży się jednym ruchem.
  • No właśnie Phill składa się jednym ruchem z dwoma siedziskami :)
  • Tak teraz nie kojarzę czy mi się z dwójką do windy mieści? A teraz już nie jeździmy w dwójkę... Ja polecam baby joggera City select double. Ale cena @-)
  • Ja zdecydowałam się polecany tutaj na forum Maclaren Twin (składa się jak parasolka)
    duży plus za to że jest mały i poręczny
    mieści się we wszystkie drzwi - jeszcze nie miałam sytuacji problemowej
    Daje się też prowadzić jedną ręką - czasem mam takie sytuacje (nieco zjeżdża na stronę cięższego dziecka, ale w sytuacjach kryzysowych jest to do opanowania)


  • Aha, czyli nie taki zły:) Oczywiście rozważam tylko używany, i na szybko, dopóki wydaje mi się że mnie stać:P 
  • @wielorybek, a na kiedy potrzebujesz?
  • Inglesina Trip może być chyba zlączona do podwójnego wózka "jeden obok drugiego".
    Przynajmniej wygląda to podobnie jak u MacLarena.
    No ale to parasolka, która się co prawda rozkłada do leżenia, jednak z zasady jest dla dzieci siedzących.
  • Ja mam Phil&Teds, uwielbiam go. Następnym razem też tylko taki. Choć kupiłam go w stanie kiepskim, bo mnie oszukali na allegro, to i tak jestem zadowolona.
  • Też mam phil&teda i nie mam żadnych zastrzeżeń, kupowałam używanego, ale w dobrym stanie. Dość długo woziłam małego leżącego a starszego na siedząco, ale już chyba muszę obu na siedząco spróbować, bo mój wielkolud 8-miesięczny wyrósł:)
  • Kurcze tyle głosów ZA... to musi być nieprzeciętnie fajny wózek :)
    @Agnicha szkoda że niespełnione... pomacałabym u Ciebie za pozwoleniem :)
  • Dziękuję @Agnicha :-D
  • Ja mam phil&teds wersje e3 czy jakoś tak. Pieszczotliwie nazywam go złomkiem, ale bardzo go lubię, mimo kilku wad. Fajny wózek dla dwójki dzieci, a wielkości jak dla jednego
    Można u mnie pomacać w Gdańsku, tylko chwilowo jeszcze mieszka w starym mieszkaniu a my już nie :D
    Pewnie w tygodniu go przewiozę.
  • @Namorowa e3? Idę googlać.
    My jeszcze z tydzień pod Kościerzyną.
  • edytowano kwiecień 2014
    Młode rodzic się ma w październiku, więc jeszcze byśmy wytrzymali, ale najchętniej kupilibyśmy już, żeby mieć temat z głowy, póki stać nas na używany ... na allegro chodzą od 700 za mocno używany do 1600 za wyglądający na super stan. Poza tym mam ochotę już od conajmniej roku wyrzucić stary,:P Boję się tych modeli w których dzieciaki jeżdżą obok siebie, z powodu wąskiej windy, a w Philu mozna tez jeżdzić pojedynczo, wtedy kosz na zakupy robi się duży, i teraz już bym sobie pokorzystała:D
  • edytowano kwiecień 2014
    Wogóle różne modele są Phil&Tedsa, nie bardzo czaję różnicę, ale Vibe jest z 2012. Kombinuje sobie, że nie bedzie mocno zajeżdzony.
  • Ja kupiłam mój w licytacji za 400zł. Mąż mi dziką awanturę zrobił, że taki złom kupiłam, a przecież można by przyoszczędzić na nowy. W to akurat wątpię. Ale dziś nawet on nie narzeka, bo wózek wygodny, z bardzo dobrze zaprojektowanym koszem , plus przynajmniej nikomu go nie żal. Przejechaliśmy z dwójką załadowaną doń kilka tras tatrzańskich, kilka wielkopolskich blotnisto-piaszczystych i przynajmniej nie jest w gorszym stanie niż był.
  • Spokojnie mogę pożyczyć. 

    Co do wózków podwójnych , to dziś byłam sama na targach ogrodniczych , dzieciaki się przepychały , które ma jechać, a wzięłam tylko "parasolkę".
    Posadziłam młodszego u starszego na kolanach, o zaowocowało pełną zgodą i spokojem na pokładzie. Ludzie się dziwnie patrzyli, ale być może nie dlatego, bo słyszałam też komentarze, że dzieci za lekko ubrane :)
  • Zaryzykowałam i kupiłam na allegro podwójne siedzisko - Duo Seat do Mutsy, bo aktualnie taki wózek mamy na stanie. I bardzo mi się podoba, praktycznie nie zajmuje więcej miejsca niż z pojedynczym siedzonkiem. Moja córcia, która dziś kończy 22 miesiące była zachwycona wózkiem, nie chciała wysiąść ze spacerówki. Jedyne spostrzeżenie na początek, to taki że podjechać pod krawężnik z cięższym dzieckiem z przodu faktycznie nie będzie łatwo :/  Ale było to najkorzystniejsze rozwiązanie pod względem ceny.
  • Ja jeszcze się łudzę, że poradzę z chustą i spacerówką, a patrząc na ceny tych podwójnych trzeba ludzić się chyba dalej ...
    :-/
  • Wczoraj przymierzyłam dwulatkę (z ciuchami 12kg) do BabyJogger CitiSelect Double na przednie siedzenie i nie dałam rady podnieść wózka na wys. krawężnika ;)

    Phil&Teds Vibe 2014 dorwałam w innym sklepie, pierun lekki, dobrze wykończony, ale ma dużo wad:
    z dwulatką na dole:
    - nie ma kosza na zakupy i ciężko dziecko skutecznie zadaszyć przed słońcem
    - mimo ochraniaczy kół, starsze dziecko jest w stanie włożyć paluchy w koła
    - starszak ma słabe widoki
    Z niemowlakiem na dole:
    - ciężki dostęp do niemowlaka
    - do kosza też.
    Ogólnie dzieci nigdy nie będą miały kontaktu wzrokowego.


    Także olewamy na razie wózki podwójne "jeden za drugim" i uczymy się chodzenia przy wózku i posłuszeństwa ;)

  • @Wiol ja chodze z chusta i spacerowka. A z poprzednim dzieckiem jeszcze ciekawiej bylo, bo lazilam z chusta , wozkiem (pustym, bo dziecko mi w nim ryczalo) i starszakiem, ktory jezdzil na podstawce doczepionej do wozka :) Nie lubie tych podwojnych wozkow, przerazaja mne.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.