Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

30 VI Celestynów LEŚNE ZAJĘCIA dla dzieci!

2»

Komentarz

  • @Mona, bardzo przepraszam, ale nasz udział pod wielkim znakiem zapytania - mąż tak został zasypany pracą, że nie wiem, czy w poniedziałek będzie jakimkolwiek czasem dysponował. Będzie robił, co w jego mocy, ale we wtorek ma rozprawę, do której materiały dostał chwile temu.
  • hop hop ktos sie jeszcze namysla aby jechac? 
    my bedziemy :-)
  • My też się wybieramy.
  • To już jutro!
  • No się właśnie obudziłam o 14 się na chwilkę położyłam... Lubię moją alergie;) więc mnie jutro cuccie.
  • Pogoda się skiepściła...
  • Bardzo, na jutro deszcze. Co prawda w CELu jest fajnie pod dachem i pod wiatą, pytanie, czy nam dziecka w las nie uciekną. Właśnie wróciliśmy z łóki, jak się przez noc nie posmarkają, to jutro będziemy.
  • hej i jak ? u nas burzowo i deszczowo. zbieramy sie leniwie.
    Winda tylko pytan8e czy pod ta wiata sie wszysxy zmiescimy.. no zdecydowanie mnie ta ppgoda nie zacheca...liczylam na sloneczko..
  • zmieścimy, zmieścimy, wiata jest ogromna, są ławki, spoko - jedyne zagrożenie to komary

  • Stoję w giga jorku przed rembertów
  • @agga witaj w klubie - stoimy w tym samym korku :-)
  • Dzięki wszystkim za spotkanie. Szkoda, że trochę padało, ale za to poznałam przesympatyczne Windę, Agę z mężem i siostrę Eleonory :) Fajnie było Was wszystkich spotkać! ;)
  • Bylo super!
    Bardzo sie ciesze, ze przyjechalismy pomimo zlej pogody :-)
    Fajnie bylo poznac nowe twarze i zobaczyc znajomych starych.
    Szkoda ze nie bylo pogodnie, dzieciaki by sie wiecej wyszalaly.
    Na nastepne lekcje sie piszemy!
  • edytowano czerwiec 2014
    W Celestynowie jest fajnie - jak to w lesie :)
    Za to okolice Otwocka to prawdziwa murzynia - zero oznakowań, korki i w ogóle :P
    @Winda - szkoda, że te wizyty miałaś - później było można na luzie posiedzieć i pogadać - jak się wszyscy najedli...
  • @agga mega jorki :)
    Fajnie było, miło było patrzeć na @Agnieszka82 z całą rodziną.
    My się ewakuowaliśmy na czas, zdążyliśmy w domu zmienić zmoczone spodnie i na czs do dentysty. A potem maraton, wróciłam do domu po 18.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.